Western Union - колко имена трябват

Здравейте,

Всички знаем, че в България сме с по 3 имена - Име Презиме Фамилия.
Не съм напълно сигурен, но може би ще получа едни пари по WU. Знам, че могат да станат големи резили с грешка в името, затова колко имена са ми нужни - 2 или 3?
Обадих се на телефона на WU казаха ми само Име и Фамилия, това вярно ли е? Найстина ли стигат само Име и Фамилия?
Парите не са от Гугъл (впрочем питах в един чендж, там пък казаха директно, че с Гугъл не се занимавали, пак да кажа мойте пари не са от Гугъл).

Благодаря
 
От: Western Union - колко имена трябват

Име и Фамилия би трябвало да стигнат.

Ама и трите да ги дадеш няма да е фатално. Презиме се води Given Name по формулярите западните.

Все пак ти казваш номера за превод и при съвпадение на две имена е достатъчно.
 
Re: От: Western Union - колко имена трябват

Име и Фамилия би трябвало да стигнат.

Ама и трите да ги дадеш няма да е фатално. Презиме се води Given Name по формулярите западните.

Все пак ти казваш номера за превод и при съвпадение на две имена е достатъчно.
Ти с две имена пробвал ли си успешно да вземеш пари.
Аз помня, че преди много време едни руснаци ми бяха написали имената на обратно и беше голяма мъка...Всъщност се наложи те да ходят да оправят имената и още 5-6 дена простотии, докато стане работата...
 
От: Western Union - колко имена трябват

Име фамилия и номера са достатъчни.
 
От: Western Union - колко имена трябват

Не са достатъчни, искат се трите ти имена по принцип. Това обаче не означава, че няма да ти ги дадат, ако са пуснати само по две имена. Случвало ми се и ги дават, но всеки път ме съветват да се ползват трите имена, за да няма фалове.
 
От: Western Union - колко имена трябват

Има го даже на плакатите на уестърн юнион - 2 имена са достатъчни , стига да са първо и фамилия , при първо и презиме - не става.
първо и фамилия , сумата , номера и кой ги праща - това е цялата необходима информация + документ за самоличност , за да докажеш че ти си даденото лице, което е сложено за получател.
 
Re: От: Western Union - колко имена трябват

Има го даже на плакатите на уестърн юнион - 2 имена са достатъчни , стига да са първо и фамилия , при първо и презиме - не става.
първо и фамилия , сумата , номера и кой ги праща - това е цялата необходима информация + документ за самоличност , за да докажеш че ти си даденото лице, което е сложено за получател.
А мерси много, точно този отговор ми трябваше.
 

Горе