Whitepinsplus - 2 евро на ден

yanka50

New Member
Това е немски сайт на който трябва да избирате между две картинки и за това ви дават по две евро на ден. След месец стават по 3 евро на ден и това без ъпгрейд, и така всеки месец растат дневните доходи, като те се измерват в МИЛИ(miles). След като се регистрирате долу в дясно ще има един голям червен хикс, цъкате на него и ще ви отвори ново поле за логин. Въвеждате си пак имейла и паролата и ви излизат 2 снимки избирате една от двете която ви хареса и така на 2 двойки снимки и сте готови за деня.

Уловката е че можете да теглите пари в PayPal едва след 90дни откакто сте регистрирани и ще трябва да им пратите снимана лична карта. Също така задължително е да цъкате всеки божи ден. Ако пропуснете ден ви се намаляват милите, така че ще трябва да се цъка всеки божи ден.

Ето го линка whitepinsplus.com
При регистрация ще се радвам ако въведете моя имейл [email protected] като реферер, така ще получа 25 мили, а вие 10 мили.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Това е немски сайт на който трябва да избирате между две картинки и за това ви дават по две евро на ден. След месец стават по 3 евро на ден и това без ъпгрейд, и така всеки месец растат дневните доходи, като те се измерват в МИЛИ(miles). След като се регистрирате долу в дясно ще има един голям червен хикс, цъкате на него и ще ви отвори ново поле за логин. Въвеждате си пак имейла и паролата и ви излизат 2 снимки избирате една от двете която ви хареса и така на 2 двойки снимки и сте готови за деня.

Уловката е че можете да теглите пари в PayPal едва след 90дни откакто сте регистрирани и ще трябва да им пратите снимана лична карта. Също така задължително е да цъкате всеки божи ден. Ако пропуснете ден ви се намаляват милите, така че ще трябва да се цъка всеки божи ден.

Ето го линка whitepinsplus.com
При регистрация ще се радвам ако въведете моя имейл [email protected] като реферер, така ще получа 25 мили, а вие 10 мили.

Снимана лична... Не ми звучи добре това. Ти би ли си дал личните данни на непознат?
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

След 91 дена пиши пак , дотогава лапай еврото здраво :lol:
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

По 2800 евро на човек само 1-та година, да нямат печатница за пари?:shock:
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Няма безплатен обяд.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Скоро не бях чел подобни бисери :) , Янке правиш 1000 профила с проксита и ей ти ги 2к евро на ден, ама ще трябва да изчакаш лекичко 90 дни за голяматс пара :) пиши като вземеш някой лев от там НИЕ да почерпим ...
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Можете да проверите в алекса колко е прочут сайта. За сега плащат, за по напред незнам. Аз ще пробвам вие ако искате, но 2 евро на ден си е добре за няма 2 мин работа. Може да закиете номера на личната карта и ЕГН и пак ще ви верифицират. Успех!
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Да, ти пробвай, пускай ни и селфита докато работиш да сме в час с работния процес ;) . ПС: Алексата се манипулира и с най-долнопробния снифер и дори едно уникално посещение на месец да нямаш пак може да те изкара в топ 1000 примерно, но кой го топли това освен измамниците ;)
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

90 дена,ако бяха 9 може и да се върже някой.Най платежния сайт който съм виждал във моето 5 годишно висене по птц сайтове ,плащаше по 0.50$ на ден,но цял ден висях на него.След 3 плащания ме блокира и той дори,така че няма кой да ти повярва че един ден ще си вземеш паричките.Търся плугини за мултикликер2 ,с удоволствие ставам реферал на всеки ако ми съдействате.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Аз се занимавам с тази фирма и мога да ви кажа ,че е доста стабилна и извършва плащания редовно.И няма как да плаща по 2к евро на месец ...то си има чалъм и след 90 дни не можеш да теглиш по 100% от парите си защото повече няма да можеш да печелиш ,има си схема и може да се изкарват едни добри пари ,но не и нереални както по -горе сте споменали това е нереално,но ако знаеш как да работиш с таблицата ще изкарваш допълнителни не лоши пари ,и всичко е реално гарантирам ви.Ако някой се интересува по може да ми пише на лично ,ще му обясня подробно цялата схема ,какво да прави(като ми сте реферал разбира се :Д ),защото много хора се регистрират ,а си фантазират ,че ще правят по 1000 евро за 2мин работа...нямам как...има си тактика.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Това ако е истина, няма да има глад по земята - АФРИКА, КИТАЙ, ИНДИЯ... ще цъкат всички. Още повече, че по схемата на тия излиза, че ако поканиш няколко приятели и цяла година цъкаш по веднъж на ден, ще взимаш в края на годината по 70-80 евро на ден, за 2 минути.... което е абсурдно.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Изглежда ми като измама дано да не е така, но лични данни с ЕГН и други не се предоставят просто ей-така.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Wot Rating
Suspicious Trust Impact

Whitepinsplus.com
is considered to be suspicious by the MyWOT rating service. MyWOT is a external rating service, and their ratings are a measure of trust shown in the website by their users.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Няма как да се получава по 70-80 евро на ден ,просто има система за работа и автора на темата явно не знае как стават нещата ,сайта не е измама плаща си редовно ,но в края на годината да печелиш по 3 хиляди евро е нереално.Има система на работа ...
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

[video]http://vbox7.com/play:e3104cef2f[/video]
След 41-та минута на клипа, авторът точно това твърди, че няма проблем 45-90 евро на ден да се правят:
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Само искам да споделя че Whitepinsplus е сигурен сайд и плаща . Аз лично получих вече две плащания от него.
 
От: Whitepinsplus - 2 евро на ден

Можете да проверите в алекса колко е прочут сайта. За сега плащат, за по напред незнам. Аз ще пробвам вие ако искате, но 2 евро на ден си е добре за няма 2 мин работа. Може да закиете номера на личната карта и ЕГН и пак ще ви верифицират. Успех!

Ай-яй-яй............


Тая тема с новорегистрирани профили е за ключ.

Инак Блинки до края на месеца трябва да черпи за 200000-я член на форума... :lol:
 
Аз съм с ъпгрейд там и правя по $1,337 месечно за по 6 минути работа на ден! Съветвам всички да се регистрират, даже и coolice и Blinky! Няма к'во да се занимават с рекламни мрежи и афилиейт. Този е сайт е истината!
 

Горе