widgetbuck с нови банери

nikoo11

Member
Widgetbuck пуснаха нови по-добри от визуална гледна точка банери.
Ако все още не си опитал този начин за печелене на пари
можеш да го направиш от widgetbuck.
Плащат на клик.
Прилагам и новия формат:
 

Прикачени файлове

  • widgetbucks-hybrid.png
    widgetbucks-hybrid.png
    28.8 KB · Преглеждания: 28
Ще споделиш ли дали са тръгнали да плащат? Че до преди 1-2 седмици положението беше трагично.
Статистиките не работят като хората, печалбата се съкращава със задна дата, трафик различен от Usa не конвертира изобщо и т.н.
 
как плащат тези

и колко горе-долу идва на клик(до колкото си спомням те само за клик плащаха)
 
От: widgetbuck с нови банери

Здравейте, имам проблем с widgetbuck. Преди време бях сложила техните реклами в моя сайт и всичко беше ок. Сега се опитвам да ги сложа отново, но като сложа хтмл-кода, на сайта ми се появява реклама която не желая да бъде такава. Т.е. аз искам да излиза оферти за козм.продукти, а то излиза YOU ARE THE 1........ VISITOR. Защо се получава така? Дали е свързано с това, че сайта ми е качен на бг сървър?
 
От: widgetbuck с нови банери

ти виждаш такава реклама защото си бг ип ако на сайта доиде американец или канадец ще вижда нормалната реклама

може да погледнеш през някое прокси как се вижда но не го препоръчвам да не кажат че правиш пити за чиит
 
От: widgetbuck с нови банери

До преди някой месец тая програма беше пълен боклук сега ще я пробвам щом ми я хвалете толкова.
 
От: widgetbuck с нови банери

Добре сложих реклама от тая програма и не ми излиза лаптопове или камери а съвсем някви други реклами. Е как да я използвам ми кажете?
 
От: widgetbuck с нови банери

Да напълно си прав приятел.
За 10 000 импресии имах точно 0.58 долара.На нищо не мяса тва :(
 
От: widgetbuck с нови банери

скапана работа са тези, няма да се оправят
отчитат много малко импресии а за кликове да не говорим отчели са ми около 1/10 импресии... а за кликове да не говорим
 

Горе