WildHost.EU - Уеб Хостинг, Домейни, Вирутални и Дедикейт сървъри

valve

Member
Данни на фирмата: УАЙЛД ХОСТ ЕООД
ЕИК : 207325137

Уебсайт: WildHost.EU

Споделен хостинг: Кликни тук
Wordpress хостинг: Кликни тук
Оферти - 7 дни пакети
Споделен хостинг & Wordpress хостинг & Виртуални Сървъри
Кликни тук
Домейни: Кликни тук
Виртуални Сървъри
VPS Сървъри: Кликни тук
VPS Стордиж: Кликни тук
Наети Сървъри (Дедикейт сървъри): Кликни тук

Всички допълнителни услуги ще намерите на нашият уеб сайт.


Въпроси и отговори?
Легенда: Q = Въпрос А = Отговор

Q: Колко Inodes лимит има всеки уеб хостинг план?
A: Лимит? Ние не слагаме лимити на Inodes!
Ако вашият уеб сайт натоварва прекалено много РАМ и CPU на съответната уеб хостинг машина на която сме ви позиционирали, нашият екип ще се свърже с вас да Ви предложи най добрата алтернатива, като това е да ви изместим на Виртуален Сървър.

Q: Колко е месечният трафик на уеб хостинг плановете?
A: Неограничен на 100%.

Q: Какви PHP версии предлагате?
А: Предлагаме от 5.4 до 8.1

Q: Какъв хостинг панел предлагате?
A: Работим с най доброто в хостинг браншна и това е cPanel

Q: Предлагате ли SSH достъп?
А: Предлагаме напълно безплатен такъв на всеки уеб хостинг план

Q: Имате ли отстъпки за 6 и 12 месеца?
А: Да, имаме такива за всяка една услуга която предлагаме

Q: Къде са разположени вашите сървъри в България ли са ?
A: Да, работим с най добрият дейта център Нетера в гр. София

Q: Предлагате ли безплатен трансфер на уеб сайт от друг хостинг към вашият?
A: Да, напълно безплатно ще ви трансферираме уеб сайта в рамките на 24 часа, след като получим данни за достъп до контролният панел на съответният уеб хостинг.
Миграцията ще бъде направена прецизно без да има даун тайн на вашият уеб сайт.

Q: Нямам домейн, а искам да тествам уеб хостинг
A: Имаме решение, можете да си закупите уеб хостинг план и да използвате опцията за съб домейн на Wildhost.eu (съб домейна е напълно безплатен)

Моля, чувствайте се свободни да ни изпратите запитвания на нашият служебен е-майл [email protected]
 
Q: Къде са разположени вашите сървъри в България ли са ?
A: Да, работим с най добрият дейта център Нетера в гр. София
Кога успя да изредиш всички дейта центрове в София, за да стигнеш до това заключение?!?
 
  • Like
Реакции: Vbb
Всичко хубаво, но това с "без никакви ограничения", обаче "ако натоварвате прекалено много, ще трябва да ъпгрейднете" са стари похвати от Superhosting и ICN, които доста дразнят. Защото това "ако натоварва прекалено много" е доста относително и зависи от много неща и отваря една вратичка за натиск на клиенти и злоупотреби...
 
чудя се и се мая откъде ви хрумват такива имена на домейни за хостинг.....
Във вашият случай си задавам въпроса " кое е първото - кокошката или яйцето" ?
Хостинга нямам представа кога е пуснат и стартирал , но фирмата ви е с излязла регистрация в ТР вчера на 29 Март 2023 година.
Освен това виждам как скоро ще имате проблем с КЗП заради попълване на правилата , GDPR и условията където КЗП дори не е упоменат. Наемете си един адвокат да ви изготви правилата за да не ви глобят. Това е на първо четене само....
 
Последно редактирано:
Хостинг ли е, докато @$INeed$ не ми го endorse-не, не мога да го взема насериозно.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Кога успя да изредиш всички дейта центрове в София, за да стигнеш до това заключение?!?
Занимавам се с хостинг от 10 години. Работил съм в дейта център, имал съм контакт (работа) с други и смятам, че Нетера е най-стабилният на пазара в България. Нито Телепойнт, нито S3C са фактори, да не говорим за другите. Извинявайте, ако мислите, че се изразявам така грубо, но съм се опарил вече много.

Уважавам мнението ви. Всеки има право на свое мнение, било то за дейта център или друго.
Всичко хубаво, но това с "без никакви ограничения", обаче "ако натоварвате прекалено много, ще трябва да ъпгрейднете" са стари похвати от Superhosting и ICN, които доста дразнят. Защото това "ако натоварва прекалено много" е доста относително и зависи от много неща и отваря една вратичка за натиск на клиенти и злоупотреби...
Работил съм в СуперХостинг, и техните номера започват с думите "inodes". Ние не ограничаваме никой. Лично ще предоставим на всеки наш клиент доказателство спрямо натоварването на въпросната машина, на която му се хоства уеб сайта, че неговият хостинг акаунт натоварва прекалено много.

Ние можем и имаме желание да поддържаме редовен контакт с клиентите, за да останат те доволни от услугите. Идеята на уеб хостинга не е "дай си парите, ние ще ти предложим нещо, което не можеш да ползваш", а идеята е клиентът да получава това, за което плаща. Благодаря за мнението. Стараем се всеки клиент да е доволен.
чудя се и се мая откъде ви хрумват такива имена на домейни за хостинг.....
Във вашият случай си задавам въпроса " кое е първото - кокошката или яйцето" ?
Хостинга нямам представа кога е пуснат и стартирал , но фирмата ви е с излязла регистрация в ТР вчера на 29 Март 2023 година.
Освен това виждам как скоро ще имате проблем с КЗП заради попълване на правилата , GDPR и условията където КЗП дори не е упоменат. Наемете си един адвокат да ви изготви правилата за да не ви глобят. Това е на първо четене само....
Мнението ви е важно за мен, и не само вашето, а и на всички други, които са оставили своето мнение.

Името на хостинга не е нищо фрапантно, според мен. Ако потърсим в Google, ще намерим "доста по странни имена".

GDPR страницата е обновена и при нужда ще се обнови отново.

Ако искахме да лапаме големите пари, щяхме да сме надули цените и то безбожно. Направете сравнение между СуперХостинг, ICN, Jump, NS1 и нашите оферти. Благодаря на тези, които са отделили 10 мин. да проверят и да сравнят
 
Последно редактирано:
пропиляни 10 години... дано в следващите 10 понаучиш нещо за бранша.
 
  • Like
Реакции: Sky
Занимавам се с хостинг от 10 години. Работил съм в дейта център, имал съм контакт (работа) с други и смятам, че Нетера е най-стабилният на пазара в България. Нито Телепойнт, нито S3C са фактори, да не говорим за другите. Извинявайте, ако мислите, че се изразявам така грубо, но съм се опарил вече много.

Уважавам мнението ви. Всеки има право на свое мнение, било то за дейта център или друго.

Работил съм в СуперХостинг, и техните номера започват с думите "inodes". Ние не ограничаваме никой. Лично ще предоставим на всеки наш клиент доказателство спрямо натоварването на въпросната машина, на която му се хоства уеб сайта, че неговият хостинг акаунт натоварва прекалено много.

Ние можем и имаме желание да поддържаме редовен контакт с клиентите, за да останат те доволни от услугите. Идеята на уеб хостинга не е "дай си парите, ние ще ти предложим нещо, което не можеш да ползваш", а идеята е клиентът да получава това, за което плаща. Благодаря за мнението. Стараем се всеки клиент да е доволен.

Мнението ви е важно за мен, и не само вашето, а и на всички други, които са оставили своето мнение.

Името на хостинга не е нищо фрапантно, според мен. Ако потърсим в Google, ще намерим "доста по странни имена".

GDPR страницата е обновена и при нужда ще се обнови отново.

Ако искахме да лапаме големите пари, щяхме да сме надули цените и то безбожно. Направете сравнение между СуперХостинг, ICN, Jump, NS1 и нашите оферти. Благодаря на тези, които са отделили 10 мин. да проверят и да сравнят
всичко което съм написал не е с цел да ви хейтя - нямам лоши намерения! Понеже съм доста добре запознат с почти всички дейта центрове в България съм напълно съгласен с теб , че нетера са най добрите в бранша. Не само заради Layer7 която предлагат при dDos , но и като изградена инфраструктура и пиъри. Има обаче нещо много важно в този сектор.. а това е разпознаваемо име на домейна. Колкото до клиентите ви съм сигурен , че разчитате на гейм сървърите ... където са истинските пари.
 
всичко което съм написал не е с цел да ви хейтя - нямам лоши намерения! Понеже съм доста добре запознат с почти всички дейта центрове в България съм напълно съгласен с теб , че нетера са най добрите в бранша. Не само заради Layer7 която предлагат при dDos , но и като изградена инфраструктура и пиъри. Има обаче нещо много важно в този сектор.. а това е разпознаваемо име на домейна. Колкото до клиентите ви съм сигурен , че разчитате на гейм сървърите ... където са истинските пари.
Благодаря Ви за мнението. Честно казано, не разчитаме на Гейминг сървърите - те са като допълнителна услуга за аудитория като стриймъри и т.н. и т.н. Силно разчитаме на Уеб хостинг услугите и Виртуалните сървъри. Водим преговори и с Регистър БГ за домейни с разширение .bg, но това вече е друга доста задълбочена тема.
 
Благодаря Ви за мнението. Честно казано, не разчитаме на Гейминг сървърите - те са като допълнителна услуга за аудитория като стриймъри и т.н. и т.н. Силно разчитаме на Уеб хостинг услугите и Виртуалните сървъри. Водим преговори и с Регистър БГ за домейни с разширение .bg, но това вече е друга доста задълбочена тема.
прочети тази тема..... и обърни внимание на контактите ви в сайта какво трябва да съдържат и как се пишат правила https://www.predpriemach.com/threads/проблем-с-КЗП.90821/
 
Хостинг ли е, докато @$INeed$ не ми го endorse-не, не мога да го взема насериозно.
Ако се налага, ще си кажа мнението. Аджеба и ти хванеш нещо, освен да се кланяте там на джиджето.

Първо, името не е чак такава драма и мисля, че може да се прескочи като коментар, но са този WHMCS, можеше сякаш по добра тема от Bredh да се избере, но да речем, че сега почвате, и това не е важен акцент, макар че е конверсия все пак. Мен лично като хостинг потребител малко би ме спрял такъв сайт, но както споменах в началото е позволено. Освен визията е много объркан и доста трудно се ориентира даден потребител. А да се направи и завърши поръчка, доста на никъде е в това отношение. Както казвам, сайта ще ви откаже повече клиенти, отколкото ще ви спечели, разбере, че това е дигитален бизнес с дигитални продукти, а вие се дъните още при първата среща с клиента в това отношение.

Ако решите, към автора на тема, ще измислим един криейтив за лого и корпоративна визия. Представям си го с ласо, например торнато хванато в ласо, някаква заигравка. Важно е да си знаете аудиторията също. "Разчупеното" тук е вашия коз, ако целите гейминг потребителите.

Само да знае автора в какъв филм влизат. Доста ще го ядете, и от клиенти и от работа, но евалата, че се хващате. И един съвет, не правете "лоши" сравнения с "батковците" бранша, защото може би имате повече за дялкане от тях. А цените са им така, защото така са преценили и са намерили хора да плащат за това, и като гледам не малко.

Без да съм ти прочел правилата, да ти кажа, че още от сега ще те нагъзи някой много лошо. Липсват много неща, които трябва да отбележите.Оправете си нещата, и тогава излезте с реклама. Не знам какво е това бързане, което само ще ви изиграе лоша шега.
 
Q: Какъв хостинг панел предлагате?
A: Работим с най доброто в хостинг браншна и това е cPanel
Чак пък най-доброто......Бахти шита е. И бъдете готови за още една корекция в цените на плановете си тази година като вдигнат и двата супер яки продукта, които ползвате - cPanel и WHMCS.

Спрете да давате също такова "гръмки" определения, защото не звучат никак про пред някой, занимавал се с ръчкане на хостинг акаунт някъде поне веднъж.
 
Благодаря Ви за всички критики и съвети. Ние продължаваме да разработваме нови услуги за нашите клиенти.
Представям Ви нова услуга - Десктоп VPS (Кликни тук)

Всеки клиент, който използва тази услуга, получава VNC достъп до неговата Десктоп машина.
 
Благодаря Ви за всички критики и съвети. Ние продължаваме да разработваме нови услуги за нашите клиенти.
Представям Ви нова услуга - Десктоп VPS (Кликни тук)

Всеки клиент, който използва тази услуга, получава VNC достъп до неговата Десктоп машина.
На втория план не са ли разменени параметрите? 6CPU и 3GB RAM, а може би трябва да е 3CPU и 6GB RAM? Поне по пътя на логиката :)
 
На втория план не са ли разменени параметрите? 6CPU и 3GB RAM, а може би трябва да е 3CPU и 6GB RAM? Поне по пътя на логиката :)
Грешката е коригирана, благодаря Ви.
 

Горе