winblid- търсачката,която дава възнаграждения и дарява за каузи

Да, за пренасочващите номера си прав, не обърнах внимание, но като казах "отчайващи" имах предвид като релевантност резултататите какви са. Гледам, че си едитнал първия пост с малко повече разяснения, които уж трябва да внесат някаква яснота.
А дали ми малеят или не тия пари, не знам, но защо някой ще ми плаща, за да използвам супер полезното приложението което е създал? Просто ми бяга логиката.
Може би като мобилно приложение ще има по добра приемственост.
 
Да, за пренасочващите номера си прав, не обърнах внимание, но като казах "отчайващи" имах предвид като релевантност резултататите какви са. Гледам, че си едитнал първия пост с малко повече разяснения, които уж трябва да внесат някаква яснота.
А дали ми малеят или не тия пари, не знам, но защо някой ще ми плаща, за да използвам супер полезното приложението което е създал? Просто ми бяга логиката.
Може би като мобилно приложение ще има по добра приемственост.
То не става въпрос да ти плащам или да те подкупвам ,а и сумата не е голяма и затова по скоро трябва да се гледа на нея като на комплимент,ние затова ще търсиме и друга реализация на тези пари например като ваучер в bgmenu или foodpanda,по скоро идеята, е когато искаш да се свържеш с някакъв обект и реално си вършиш някаква работа, да имаш възможност да спечелиш или пък да помогнеш за някаква кауза,моделът ни е уникален с разговорите(патентован),защото предпазва от спекула,но принципът за възнаграждения не е нов използва се от Bing (bing rewards--http://www.makeuseof.com/tag/whats-bing-rewards-works-whats-new/)
като си качиха позициите в сектора с окло 8-9 процента па не знам,а иначе сайта е достъпен и през смартфон

А и още нещо относно обектите,които излизат при търсене смея да твърдя,че излизат по добре дори от рекламите на google в adwords,защото заради търговия принцип на google,високата цена на клик понякога и фактора незапознатост на рекламиращите,много често се получава локална фирма от пловдив за комунални услуги да излиза най отгоре в търсене от Бургас
 
Последно редактирано:
И колко "обекта" имате досега? И как ще накарате хората да го ползват? По-добре се отказвай, че ще загубиш време по разработката, а още толкова време да се обясняваш по форумите.
 
@Nashap123 по-добре по какъв критерий?
Търсих "бар", защото каза че за тази дума имало резултати... еми Google ми дава къде къде по смислени предложения.
 
И колко "обекта" имате досега? И как ще накарате хората да го ползват? По-добре се отказвай, че ще загубиш време по разработката, а още толкова време да се обясняваш по форумите.
 
С помагането за каузата някаква ОК, това няма да го коментираме. Но останалата част да ти кажа на мен като "потребител" каква ми беше първата асоциация? Тези хора ОТЧАЯНО се нуждаят от потребители щом ще раздават пари. Ако едно нещо като приложение е полезно в практиката, то потребителите ще го използват така или иначе.

,а иначе сайта е достъпен и през смартфон
Имах предвид като stand alone app или там както му се вика в appstore и gplay и без допълнителните резултати от гугъл.

пп: Честно казано само като приложение ми се вижда доста добра идея, дори и с свъпросните възнаграждения, които да се натрупват в профила. След това по желание на "клиента" прехвърлени към easypay или още по добре под формата на някакъв ваучер от посочениете по горе. Но не и като "търсачка"
 
Последно редактирано:
@Nashap123 по-добре по какъв критерий?
Търсих "бар", защото каза че за тази дума имало резултати... еми Google ми дава къде къде по смислени предложения.
Ама като резултат в adwords ли, абе то нали това е идеята,ако не намериш нещо ,което търсиш малко по надолу гледаш резултатите от google,и какво означава по смислени резултати бе човек,в adwords може да рекламира и бистро рибката ,ако пожелае
 
като ще гледам по надолу защо да търси човек изобщо при тебе като ще намери резултата в гугъл и кво общо има адворд с твоята търсачка
 
С помагането за каузата някаква ОК, това няма да го коментираме. Но останалата част да ти кажа на мен като "потребител" каква ми беше първата асоциация? Тези хора ОТЧАЯНО се нуждаят от потребители щом ще раздават пари. Ако едно нещо като приложение е полезно в практиката, то потребителите ще го използват така или иначе.


Имах предвид като stand alone app или там както му се вика в appstore и gplay и без допълнителните резултати от гугъл.
Слава богу има различни таргет групи,има капризни и доста платежоспособни има и така наречената маса, можеш да правиш тесла за 60 000 долара можеш да произвеждаш и сникерс за левче ,но и двамата са прави ,защото са в топ 30 на най богатите компании в света
 
като ще гледам по надолу защо да търси човек изобщо при тебе като ще намери резултата в гугъл и кво общо има адворд с твоята търсачка

еми ти като търсиш, търсиш и в двете,само че ако избереш да се свържеш с обект от базата в winblid можеш да спечелиш и да помагаш на нуждаещи се а ако се свържеш през google няма да стане нищо
 
може и да ти е добра идеята, представянето не струва, да беше хванал някой да ти напише един хубав текст с упътване, каква е идеята и т.н а не да пускаш на час по малко инфо
 
може и да ти е добра идеята, представянето не струва, да беше хванал някой да ти напише един хубав текст с упътване, каква е идеята и т.н а не да пускаш на час по малко инфо
Аз пиша инфо като отговарям на конкретни постове,може найстина в бутона как работи да не сме описали ясно за какво става въпрос и това си е пак някакъв feedback
 
ама аз ако ще търся с търсачката ще търся, няма да тръгна да ти чета как работи и тем подобни, ако те мързи да го беше написал в първия пост вижте как работи
 
@Nashap123 ТИ говориш за по-добри резултати в твоята търсачка. Аз просто ти казвам, че говориш глупости.
 
@Nashap123 ТИ говориш за по-добри резултати в твоята търсачка. Аз просто ти казвам, че говориш глупости.
ама аз ако ще търся с търсачката ще търся, няма да тръгна да ти чета как работи и тем подобни, ако те мързи да го беше написал в първия пост вижте как работи

Добре де ето една търсачка доста неепозната за хората в бг https://duckduckgo.com/ но с пазарна капитализация 50-60 мл.
няма ли да искаш да разбереш защо да ползваш нея,а не хегемона google
 
@Nashap123 ТИ говориш за по-добри резултати в твоята търсачка. Аз просто ти казвам, че говориш глупости.

Имам предвид ,че ако си от София и напишеш ключар има много голяма вероятност( ЗА ADWORDS ГОВОРЯ ТОВА СА РЕКЛАМИТЕ НАЙ ГОРЕ В GOOGLE С ЗЕЛЕНА ИКОНКА "AD") да ти излезе реклама за ключар от Пловдив,която реклама за тебе не е релевантна-не ти върши работа този резултат.
А при winblid има търсене по региони,един вид,ако си от Пловдив и избереш регион Пловдив,ще ти излизат реклами на обекти само от Пловдив,ако те са се определили за регионални,ако бизнесът им е на национално ниво естествено ще излизат за цяла България-пример Unicreditbulbank
 
Последно редактирано:
@Nashap123 значи вече мина на фазата да ни обясняваш колко сме тъпи тук?
Значи твоята "търсачка" ми изписва "Търсене в: Всички населени места" - ще ми покажа за София ключарите ама друг път.

Патицата е много светлини години преди това подобие на търсачка, което ти се опитваш да ни пробуташ.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе