WordPress Разработчик

Iliev

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

в процеса на развитие на компанията, в която работя се отвори позиция за wordpress разработчик.

Ноебходимите умения, които трябва да притежава кандидата са:

- Отлични познания на структирата на wordpress
- Отлични умения за работа с xHTML, HTML5, CSS, CSS3, JavaScript, jQuery, Ajax, MYSQL, Photoshop CS5;
- Възможност за създаване на plugin за wordpress
- Отлични познания при създаване на теми за wordpress
- Опит при създаване теми със допълнителен административен панел
- Няколко успешно завършени пректи (изпратете демо)

С предимство ще бъдат кандидати с опит:
- MVC
- OOP

Ние предлагаме:
- Възможност за професионално развитие;
- Oтлични условия на труд
- Работа сред високо квалифицирани специалисти с дългогодишен опит
- Атрактивно възнаграждение - стартова заплата 1500 лв.
- Пълeн работен ден;

Обявата е за кандидати от гр. София

Очаквам вашите кандидатури на имейл: ilievpete {at} gmail com
 
От: WordPress Разработчик

Да, и мейл адрес на самата фирма, а не на някаф гмейл..
Незнам с каква цел, но имайте предвид, че има тенденция да се събира инфо за фрилансери и всякакви "частни" нет бръмчалки. Не се доверявайте на несериозни обяви. Запомнете че който търси сериозни хора за сериозна работа ще подходи сериозно.
Разбира се, се извинявам на автора ако не попада в тази група със съвет да направи малките, но важни корекции в обявата си
 
От: WordPress Разработчик

И аз нямам намерение да се заяждам, но ще дам фийдбек - може да е от полза за автора:

Аз съм от тия дето покриват изискванията от-до.
Демек представителна извадка съм един вид :) .
Офертата има точно нулев шанс да ме заинтригува сериозно.

Но има добър шанс да ме накара спонтанно да се изсмея.
Както и всъщност стана.

едит: Пардон, излъгах малко - Аякса ми са губи по тъч линията, ама той тъй или иначе е сложен в изискванията само за парлама... Щот ако не беше, щях и него да поназнайвам от немайкъде.
 
Последно редактирано:
От: WordPress Разработчик

Noke, кое те накара да се изсмееш? Нещо смешно ли съм написал? Или идеята е да се хейтва постоянно?
Имейла на фирмата, адреса и други подробности ще бъдат предоставени на сериозни кандидати. madgooglebog кое в обявата ти се стори несериозно?

И... Моля, ако няма какво да кажете, не спамвайте обявата ми!
 
От: WordPress Разработчик

Не е спам, не виждам причина да не споменаваш на всички компанията?
 
От: WordPress Разработчик

На мен ми прави впечатление, че самата обява е написана набързо - има грешки и не е добре форматирана. Но браво поне, че си посочил стартовата заплата. Успех!
 
От: WordPress Разработчик

Очаквам вашите кандидатури на имейл: ilievpete {at} gmail com

Е за това говоря! Кой си ти, че ще искаш лична информация?
Щом криеш инфо за фирмата, значи не ти е читава работата...
 
От: От: WordPress Разработчик

Инфото е скрито именно заради хора, които имат проблеми с лугореята и по принцип мразят. Хайде стига вече!
Карате ме да съжалявам, че ползвам този форум!


Е за това говоря! Кой си ти, че ще искаш лична информация?
Щом криеш инфо за фирмата, значи не ти е читава работата...
 
Последно редактирано:
От: От: WordPress Разработчик

Имфото е скрито именно заради хора, които имат проблеми с лугореята и по принцип мразят. Хайде стига вече!
Карате ме да съжалявам, че ползвам този форум!

Илиев - няма за какво да съжаляваш, това ти сам си го направил. Не си коректен с нас а очакваш коректно поведение? Май си забравил приказката: Каквото повикало - това се обадило!

Набързо ти копирах оставения от теб имейл адрес и го потърсих в Гугъл. Излязаха още такива обяви от теб по други сайтове и социалки.

Ето една от обявата която си направил в такава социалка: виж обявата

Всеки който желае може да я погледнe какво си писал там, аз само ще наблегна на две неща, които споменаваш:

Ние предлагаме:

....
....
- Удобно работно кресло,
....
....
- Отлично стартово заплащане изразяващо се в четри цифри като първата е 1 а втората е 5 (в лева)
....

Илиев - за първи път срещам в обява за работа да се предлага удобно работно кресло и да се говори по този начин за заплащане. И отново - във въпросната обява никъде не си споменал кои сте това "ние"!
 
От: WordPress Разработчик

Noke, кое те накара да се изсмееш? Нещо смешно ли съм написал? Или идеята е да се хейтва постоянно?
Ок, ще пробвам да обясня:

1. "...компанията, в която работя..." - значи ти си само посредник, т.е. обявата не е от твое име?
2. ... А мейлът изглежда като да е твой личен.
3. ... И е в gmail.com.
4. Липсва каквото и да е инфо за фирмата. Елементарният етикет предполага първо да се представите. В случая дори не мога да пейстна домейна от имейла, за да видя фирмения сайт...
5. На фона на горното искате да ви пратя личните си данни, заедно с портфолио. Шегуваш ли се?
6. Стартовата заплата - смешно ниска за уменията, които се изискват. Това не ви е някое новопръкнало се студентче-зубърче-програмист. Човек трябва да е сериозно отчаян, за да реши да се 'пробва'. А някой с тая квалификация на практика няма начин да опре дотам.

ПС: А и в крайна сметка какво ти пука? Нали всъщност това е от името на някой предполагаем шеф?
 
От: WordPress Разработчик

6. Стартовата заплата - смешно ниска за уменията, които се изискват. [/SIZE]
Погледни от добрата страна - поне я има :lol:
 
От: WordPress Разработчик

Ние предлагаме:

....
....
- Удобно работно кресло,

Това какво значи? Пет души те клатят, за да ти е удобно, докато работиш ли?
 
От: WordPress Разработчик

Жалко! Няма да следя темата вече! Пожелавам ви успех на всички! Хейтвайте си свободно! Noke първо трябва да покажеш, какво можеш преди да поискаш, че туко виж и 10к може да ти предложим! Ако уменията, които притежаваш докарват на компанията за която работиш поне двойно повече!
 
От: WordPress Разработчик

Е това ако наистина е така, то за мен лично тая обява си звучи така; Още ли не сте ни дали личните си данни :)

Илиев, или който си, напротив - много малко мразя и твърде много обичам, наистина трябва да се променя :D
Как ти се струва да ми пратиш една автобиографийка и едно портфолийце? Имам страхотна оферта за тебе, наистина :)

Сериозно - а какво пречеше поне един телефон да се даде? Мейл всяки караконджул може да регне...телефоните вече се регистрират.
Може и да си с чисти помисли, но реално наистина изглежда сякаш събирате информация. Освен това, както спомена нокито ЗАЩО се изживяваш като посредник... излиза, че имаш някаква далавера от това. ... Или..сега се сешам, а възможно ли е пък някой от кандидатите - напълно отговарящ на критериите и способен младеж да бъде бръмнат от теб?? Тоест кандидатурата му да не стигне където трябва и по добре познатата схема да мине твоя човек - "ми шефе..други няма"
 
От: WordPress Разработчик

Жалко! Няма да следя темата вече! Пожелавам ви успех на всички! Хейтвайте си свободно! Noke първо трябва да покажеш, какво можеш преди да поискаш, че туко виж и 10к може да ти предложим! Ако уменията, които притежаваш докарват на компанията за която работиш поне двойно повече!

НА КОГО ДА ПОКАЖЕ??

Ами и аз искам да ми покаже, ама не ми показва :) ... на теб пък от какъв зор да показва квото и да било
 
От: WordPress Разработчик

Мен ми е интересно колко вп приложения трябва да направиш за да ти дадат 1500 лева?
А и вп приложения, безплатна блог платформа? По какви проекти работите, че изплзвате вп?
 
От: WordPress Разработчик

Ма не бе хора, сериозно - какъв 'хейт' е това?
Спрете да ползвате тая дума секи път га някой коментира някоя оферта в Пазаря.
Това си е напълно валиден коментар от тип 'забележка' във форум.

Аз какво да кажа като ми е писнало да гледам несериозни, малоумно написани, смехотворни обяви тука?
Почнете да се държите професионално и ще получите съответното отношение.
Ако нямате необходимия опит, фанете и прочетете, по дяволите!

Няма да се налага кой знае какво учене - то 95% се покриват от едно елементарно възпитание и един още по-елементарен common sense къде му викат инглизите...

Аз ако видя някоя обмислена, интелигентно и делово написана обява, да не мислиш че дори ще ми мине през акъла да се обаждам?
Нищо подобно. Щото ще знам, че просто ще се изложа като кифладжия...
 
От: WordPress Разработчик

Има си определена бизнес етика, от създаване на обявата до промотиранете, та и затова такова е отношението - това е все едно уравнение с много неизвестни, е как някой ще си даде инфото, какво ми прече на мен да напиша обява 10к стартово, но си дайде и ЕГН-то да видим дали сте сериозни, после ние ще се представим :D :D :D
 

Горе