WordPress Теми ... ?

Босев

Member
Здравейте, имам няколко въпроса :
  • Харесал съм си няколко теми от themeforest интересувам се ако платя за тези "Mulit-Purpose" теми , получавам ли лайфтайм лиценз за тях ,тоест един път ли само се плаща или е абонамент?
  • Някой знае ли кои са българските дизайнери или има ли български дизайнери на Wordpress.Не искам съпорт на български просто искам да инвестирам в българското,както се казва "Избери Българското"
  • Къде и как да си намеря уникални Wordpress теми , държа да отбележа че не става въпрос за "Premium" темите а за уникална която само моя сайт си има? Има ли смисал от тях и колко струват?
Благодаря за отделеното време !
 
Потренирай с безплатните, после се бутай на платените.
 
Харесал съм си няколко теми от themeforest интересувам се ако платя за тези "Mulit-Purpose" теми , получавам ли лайфтайм лиценз за тях ,тоест един път ли само се плаща или е абонамент?
Един път се плаща. Първоначалната поддръжка е за 6 месеца, ако искаш поддръжка и след това си доплащащ на 6 месеца/1 година. Това не означава, че няма да получаваш update на темата. Просто ако имаш някакъв проблем след обновяване, конфликт и т.н. няма да ти съдействат за решаване на проблема.
български дизайнери на Wordpress
Виждал съм българи да продават други неща. Теми не съм, но сигурно има.
не става въпрос за "Premium" темите а за уникална която само моя сайт си има?
Поръчваш си някой да ти направи или си правиш сам. Сещам се и друг вариант да ползваш т.н. builder-ри да си създадеш сам страница.
 

Горе