Търся: Wordpress-аджия

John Galt

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Трябва ми човек (екип), който най-общо казано да създаде сайт като: https://movega.co.uk/
Няма нищо кой знае какво сложно - взема се готов темплейт и само се преработва + евентуално разни плъгини (разгледайте добре сайта преди да ми пуснетве оферта).
Очаквам предложенията Ви на ЛС, като моля да посочвате конкретни цени за изработка (+/- 10-20%) - заданието е достатъчно ясно.

П.П.:
Аз си плащам темплейт и платени плъгини (ако има такива).
Фактура не е задължителна.
Моля да се вземе предвид, че в изработката на сайта влиза и всички вътрешни страници - т.е. аз искам завършен работещ сайт, минимално да се налага от моя страна да променям страници, картинки и текстове.

П.П.(2):
Относно съдържанието (текстово, картинки, графики) - предпочитам да не го подавам аз, търся цялостна услуга, която включва всичко. Искам готов за работа сайт. Мога и да си осигуря съдържанието от друго място, но предпочитам да не го правя - т.е. оферти, които включват всичко, имат приоритет пред останалите (ако имате познати копирайтъри, които да напишат съдържанието и графични дизайнери на базово ниво, които да направят лого + да сложат логото върху някакви илюстрации - чдуесно, може да изкарат някой лев, просто не искам да се занимавам отделно аз с тези дейности).
 
Последно редактирано:
Ще нападаш бизнеса с хамали ли
Да, ще се пробвам, ама не в БГ.

Един познат ме юрка от няколко месеца, че работил Sales в такава компания доскоро и искал да пробва да направи нещо свое, ама нямал нужните ресурси от гледна точка на капитал (наем на офис, оборудване, някакви първоначални вложения в заплати на служители), правна основа (компания от името на която да се движи дейността, счетоводство и т.н. документални простотии), онлайн присъствие (сайт) и реклама (къде adwords, къде може да пробваме и FB). Ама поне има мотивация да се занимава с това, опит точно с тази дейност, а и е наистина доста добър в Sales-а.
Тоест, моята идея е да не се занимавам пряко с дейността, а по-скоро да инвестирам и да помогна в началото с организацията на процеса, а оттам нататък той да си го движи заедно с останалите служители, които ще наемем.

Та ще видим какво ще се получи - приготвил съм се за набутвация, ама като гледах тук разни незначителни БГ фирми като тази, чийто сайт съм посочил в поста, добри резултати генерират - 670К лева оборот и 180К лева печалба за 2020г (поне според ГФО), като имаме предвид, че 2020г. беше много трудна за тая сфера и доста по-малко хора се местеха из Европа напред-назад.
 
Последно редактирано:
Здравейте, John Galt,

А за бранд (име, лого, слоган, бранд легенда, и...) мислили ли сте? Включен ли е в проекта, и в инвестицията? Що'то британците са го направили.

Успех с проекта. И с намирането на изпълнители.
 
Здравейте, John Galt,

А за бранд (име, лого, слоган, бранд легенда, и...) мислили ли сте? Включен ли е в проекта, и в инвестицията? Що'то британците са го направили.

Успех с проекта. И с намирането на изпълнители.
Тези Movega не са британци, а варненска фирма. Но явно добре са се справили с посочените от Вас задачи щом ги приехте за "британци". :)

Иначе - ако може да предложите подобна услуга, ще се радвам да обсъдим. По принцип смятах аз и човека с когото ще движим бизнеса да се заемем с това, но ако някой може да го свърши на добра цена, бих се лишил и от тази задача.
 
Чей ти подпомогна офертаджиите

Тва е темата, с бийвър билдъра е.
 
Аз нямам оферта обаче забелязах че не е отбелязано на какъв език ще е контента... да не се окаже че е унгарски в даден момент.
 
Аз помислих че е полска фирма, понеже има снимки на бусове с полска регистрация

Е малко са искали да поизлъскат имиджа... Тяхното оборудване може да не е толкоз адвансед.

620_7e5478bb79995b7ea3b83832eaf61141.jpg
 
Аз нямам оферта обаче забелязах че не е отбелязано на какъв език ще е контента... да не се окаже че е унгарски в даден момент.
Ingli6
 
Аз помислих че е полска фирма, понеже има снимки на бусове с полска регистрация
Основно вановете са полски. Една от най-големите европейски компании, които предлагат ванове за преместване на покъщнина, е полска.
 

Горе