Търся: Wordpress-аджия

John Galt

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Привет,

Трябва ми Wordpress-аджия, който да създаде сайт като: https://shreddedpaper.store/

Общо взето плъгините, които трябва да се инсталират и настроят са:

sitepress multilingual cms
woo payment gateway paysera
WP AutoTerms: Privacy Policy Generator (GDPR & CCPA), Terms & Conditions Generator, Cookie Notice Banner
WooCommerce EU VAT Assistant
WooCommerce
WooCommerce Multilingual – run WooCommerce with WPML
Sticky Social Icons
Yoast SEO

Искам изграждането на цялостен сайт - т.е. офетата Ви следва да включва освен самото инсталиране на Wordpress, тема и инсталирането и настройка на плъгини, да включва: качването на продуктите (виждате ги какви са), продуктови варианти (0.1 кг, 1 кг, 5кг, 10кг), описания на продуктите, текстове за страниците (по възможност SEO издържани, няма много страници както виждате), преводи на английски, немски, френски, румънски, сръбски, гръцки (и т.н. езици - може да ми посочите цена за превод на единичен език - тук предполагам може да ползвате колеги или фрийленсъри или хора от UpWork, просто на мен не ми се занимава отделно с тях).

Тоест искам краен готов за работа сайт към който аз не трябва да правя нищо друго освен да си вържа PayPal-а и PaySera-та.

Моля в офертите си да посочвате и цена.

Благодаря!
 
Сори бате, единствения способен - ноката, е зает в момента :p Но мое се наредиш на опашка, като му фърлиш едни 2-3К капаро, за да си сигурен, че ще те огрее :D
 
Хах, не е за мене това.
Ще ми падне авторитетя ако почна да инсталирам шит плъгини, пък недайси боже да качвам продукти...
 
@John Galt
Търся такава накълцана хартия за да си уплътнявам продуктите в кашоните. Дай цени и разфасовки ?
 
Аз мачкам стари вестници и тия списания и кауфланд брошури, дет ги метат на килограми пред входовете :)
 
@John Galt Търся такава накълцана хартия за да си уплътнявам продуктите в кашоните. Дай цени и разфасовки ?
Като @Noke ми направи сайта ще дам цени, ама засега явно няма. :D (шегувам се, ще ти пиша на ЛС).

Иначе идеята е очевидно да не се прави от един човек, а от екип, където всеки си знае работата, но май забравих, че тук във форума сме все баш предприемачи с много претенции и малко свободно време. Ще се обърна към някое "УЕБ СТУДИО" да ме одруса 10к за уърдпресс сайт "от-до" и да си знам.
 
Последно редактирано:
Ама немаше ли навалица от кандидати?

Дай 3к и ще хвана baster4o да качва продуктите...
 
Те са 10-15 продукта (цвята) на кръст дет се вика - лесна работа, ако трябва и аз ще си ги кача, чак толкова не ме е хванал мързелът. Текстовете и преводите са по-голямата шитня според мен, а не знам baster4o дали е спец там.
 
На тоя му трябва бая време да му мине, като го знам каква сръдня е :) Явно нещо го бие яко у главата, щом не ще да чуе дори за първа линия роднини, уж за по-малки неща, какво остава за чуджите хора ;)

Тия нацепени хартии не знам как мислиш да продаваш, защото има ултра силен бг производител.
Не е някакъв общоконсуматорски пазар, за да има чак пък толкова място за нови играчи, ама щом си проучил нещата :)
А пък като се има предвид, че ще купуват само фирмаджии - шопимпекс бръмчалници, не знам защо ти трябва нещо спешъл - юзерско. Тие гледат да цъкнат на две на три и айде, изобщо няма да ти гледат сайта какъв е. Такива проблеми (дизайнерски дерзания и калибристики) има с юзерските сайтове (там наистина си трябват всевъзможни галимации) и там където конкуренцията е зверска. Людете ще си мачкат вестници кат тоя лумпен горе и тва си е :D

Та един вид, не чакайте за "качването на продукти" ;)
 
Аз три години купувах такива "нацепени хартии" от кого ли не (и то не на килограм, ами с тоновете и със супер много ровене, сравняване, подбиране и т.н.) и няма никой, който да продава нещо качествено - това, което съм купувал и от БГ, и от чужбина е тотал щета и не върши работа, а цената му е извънземна. Намерил съм (по моя преценка) златната среда между себестойност на производството на тази хартия, качество на продукта и крайна цена към клиент, пък ще видим дали съм познал.

Иначе наскоро попаднах и на едни американци, чийто сайт доста ме впечатли: https://spring-fill.com/ (пак Wordpress)

Верно, че Америка е друга планета, но не пречи и тук в третия свят да се опитваме да правим нещата "както трябва".
 
На тоя му трябва бая време да му мине, като го знам каква сръдня е :) Явно нещо го бие яко у главата, щом не ще да чуе дори за първа линия роднини, уж за по-малки неща, какво остава за чуджите хора ;)

Тия нацепени хартии не знам как мислиш да продаваш, защото има ултра силен бг производител.
Не е някакъв общоконсуматорски пазар, за да има чак пък толкова място за нови играчи, ама щом си проучил нещата :)
А пък като се има предвид, че ще купуват само фирмаджии - шопимпекс бръмчалници, не знам защо ти трябва нещо спешъл - юзерско. Тие гледат да цъкнат на две на три и айде, изобщо няма да ти гледат сайта какъв е. Такива проблеми (дизайнерски дерзания и калибристики) има с юзерските сайтове (там наистина си трябват всевъзможни галимации) и там където конкуренцията е зверска. Людете ще си мачкат вестници кат тоя лумпен горе и тва си е :D

Та един вид, не чакайте за "качването на продукти" ;)
Пращай офертата на лични.
Отделно за качен продукт и за инсталиран плъгин.
 
Май не си ме разбрал правилно..


Иначе, тия ги дават по 14лв на килограм. Имат няколко сайта, база, магазин, собствена доставка и тн. Ще ти е трудно преборването.
 
Май не си ме разбрал правилно..


Иначе, тия ги дават по 14лв на килограм. Имат няколко сайта, база, магазин, собствена доставка и тн. Ще ти е трудно преборването.
14 лв за 1кг е прекалено скъпо, аз съм купувал на 7-8, което е г/д ОК, но може да се достигне и по-ниска цена (и пак много зависи качеството - дали на 2мм или на 4мм е рязано, колко листи се режат наведнъж, какъв е GSM на всеки лист и т.н. специфики).

Преборването ще ми е много лесно, ако говорим само на база цена. Останалото също го имам с изключение на собствената доставка, но ако има достатъчно търсене това е най-лесното нещо за осигуряване.

Както казах - написал съм си домашното. А с Ноке дано се разберете за каквото имате да се разбирате. :D
 
Аз с ноке нямам работа, нито имам вземане - даване, никакво. Работя само и единствено сам, от-до, за абсолютно всичко, дори за това, което не мога да направя по дефаут. Никога не съм работил в екип, не допускам 2ри човек в моята работа, и няма и да допусна и за в бъдеще.

Проблемът в случая си ми ти, а от "случката" насам, и с всички в този форум. Тоест от този форум клиенти аз няма да взема.
Извинявай ако те обиждам, все пак се касае за работа, не е баш кат спам топиците нали.. ама максималната перспектива в отношенията ще си останат спам темите, щото така или иначе е неибежно :)
Намесих се тук, само защото видях, че някак небрежно ме споменавате, та прецених, че е най-добре да разсея мъглата ;)
 
Божке, колко реда обяснителен текст трябваше да изчета само за да разбера че ми е сърдит и не ще да качва продукти...
 
Когато е намесен дизайнер се получава това а не поредния уордпресс сайт
Това е топ на кича.

Поръчай няколко бали слама и тъпчи в кутиите.
По-натурално и естетично здраве му кажи.

ПП: Със сено е по-найс обаче рискуваш с някой клиент-ънбоксър със сенна хрема..
 
Когато е намесен дизайнер се получава това а не поредния уордпресс сайт

Много скъпи тес дизайнери, и най-вече мързеливи.

Иначе сертификата долу вдясно вАжи.
 
Божке, колко реда обяснителен текст трябваше да изчета само за да разбера че ми е сърдит и не ще да качва продукти...
А сетих се.

П.П.: @Noke кач пара за дизайн и функционалност като на https://spring-fill.com/, ама + woocommerce като на https://shreddedpaper.store/ + мултиезичност?
 
Последно редактирано:

Горе