Wordpress - публикация в страница

tonib

Member
Wordpress - публикация в страница & одобряване

Значи... Искам да публикувам в дадена страница (примерно "X"). И след като се отвори страницата "X" да се показва списък със заглавия на всичките публикации.
Как ще стане този номер, защото не открих как да публикувам в дадена страница, а уж прочетох Help-a. :)

/edit
Още един въпрос... Ако имам регистрирани потребители, които публикуват, мога ли да добавя "опция" с която първо да е нужно моето(администраторско) одобрение преди публикацията да излезе видима за всички на блога ? Четох, че има подобни плъгини, но си мисля че някъде бях гледал за подобна функция в уърдпрес-а без добавяне на плъгини.
 
Последно редактирано:
От: Wordpress - публикация в страница

Мерси!
И за да не отварям нова тема-поредния въпрос... Предполагам е елементарно, обаче не успях да разбера как да публикувам в дадена страница. При опит за публикация през Write=>Page ми излиза нова страница, а аз искам да си публикувам повече от 1 в дадена страница. При Write=>Public пък не намерих от къде да избера в коя страница да се публикува(а предполагам трябва да има такава опция точно там).
 
От: От: Wordpress - публикация в страница

При опит за публикация през write=>page ми излиза нова страница, а аз искам да си публикувам повече от 1 в дадена страница. При write=>public пък не намерих от къде да избера в коя страница да се публикува(а предполагам трябва да има такава опция точно там).
Сам взех да си пиша вече. :d
В случай, че някой по-нататък му потрябва отговор на въпроса- в страниците отделно не може да се публикува(както аз се надявах) освен ако не си поиграете с php кода на блога. Най-близкото до т'ва което искам е да се използват категории.


Ама аз имам още един-нов въпрос! :d
Когато даден потребител се регистрира като автор(така съм го сложил по подразбиране) той може автоматично да публикува в блога, обаче аз искам да го направя така, че първо да трябва администраторското одобрение на самата публикация. Пробвах и с другите привилегии-редактор и подобните на него, но и с тях ефекта беше нулев... Тъй че... Помощ!
 

Горе