WordPress E-Commerce Plugin

От: WordPress E-Commerce Plugin

Моля... За да избереш правилно, трябва да знаеш какво ще продаваш и как - всеки има различни предимства.

Пробвай за начало Woocommerce, Eshop и WP e-Commerce. Мой съвет - пробвай ги на нови и различни инсталации инсталации, че става манджа с грозде като почнеш да деинсталираш и да слагаш нов.
 
От: WordPress E-Commerce Plugin

Някъде преди имаше тема във форума но не успях да я намеря ... някой ако се сеща ... :)

Ще се продават артикули в няколко категории, описание снимка .. цена .. нищо претенциозно , идеята мие да ползвам готов плъгин който да си модна по желание ... иначе да .. разглеждах някакви които ми направиха доста поразии и се наложи да чистя след тях :) , в последствие ще се опитам да го вържа с виртуален пос терминал
 
От: WordPress E-Commerce Plugin

free - woocommerce или jigoshop.
комерсиален - shopp (тоз не съм го пробвал).
 
От: WordPress E-Commerce Plugin

Струва ми се в мнението по-горе под "какво ще продаваш" се има предвид не артикулите, а какво искаш да прави добавката. Говоря за възможности като 2 цени, продуктови кодове, кодове за отстъпки, предложение за допълнителен продукт и тн. Преди време тествах доста от споменатите, но така и не намерих някой, който да има всичко, което на мен ми бе нужно. Не знам ти какво искаш като функционалност.
 
От: WordPress E-Commerce Plugin

Не са ми нужни опции, цени ... или някакви допълнителни екстро ... само добавяне на продукти /описание , снимка , цена/ хубаво е да има категории , и стъпки за плащане ... това е :)
 

Горе