Продава се: WordPress LG Plugin - 45 лева парчето

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, колеги!
На Вашето любезно внимание предлагам един доста интересен продукт - плъгин за LikeJacking, едно изключително изобретение на една изключителна цена.

За какво служи?
Всички знаем какви са цените на фен към днешна дата.. 2,3, а понякога дори 4 стотинки. Това прави средно 20 лева за 1000 фена. Не знаете от къде са дошли, как са таргетирани и колко ще са активни. Точно поради тази причина реших да споделя с Вас developer лиценза си към този плъгин. Той работи така:
1 - Настройвате плъгина с 1 клик. Получавате БЕЗПЛАТНА инсталация за WordPress, напълно лицензирана версия и с платен ключ. НЯМА как да го намерите където и да е по bullshit сайтовете за кракнати плъгини.
2 - Всеки ИЗБРАН ОТ ВАС посетител става фен...без да разбере
Това е всичко!

Предимства
Неслучайно казах, че творението е уникално. Ето предимствата Ви:
- Мобилен и десктоп трафик
- Пълен контрол върху феновете - тясно таргетиране по държава
- Можете да забраните плъгина за определени IP адреси
- Задаване на точен % от трафика за фенове
- AdSense SAFE!

Цената е за 1 сайт и на година. При покупка на 3 ключа - четвърти подарък. При покупка на 5 ключа - 5 подарък.

Имам пълните права за препродажба на лиценза. Всичко е напълно легално.
 
Тоест, ако имам днес 100к посетители това прави 100к фенове?
Facebook няма ли да блокира сайта, страниците?
Потребителите като докладват няма ли да стане пак същото?
Какво е различното от всички останали плъгини?

Бих имал интерес, но нещо описанието изглежда много постно и никаква конкретна информация за работата на плъгина.
Ако не ти представлява трудност напиши ми повече инфо за плъгина на лично съобщение.
Мерси
 
Тоест, ако имам днес 100к посетители това прави 100к фенове?
Facebook няма ли да блокира сайта, страниците?
Потребителите като докладват няма ли да стане пак същото?
Какво е различното от всички останали плъгини?

Бих имал интерес, но нещо описанието изглежда много постно и никаква конкретна информация за работата на плъгина.
Ако не ти представлява трудност напиши ми повече инфо за плъгина на лично съобщение.
Мерси

 
Няма ли безплатен туул за лайкджакинг? Между другото ебати неграмотната оферта още от заглавието - LG?? Викам тва плъгин за телефон ли е кво е ?
Има каквото искаш. Въпросът е колко работи.
 
Тоест, ако имам днес 100к посетители това прави 100к фенове?
Facebook няма ли да блокира сайта, страниците?
Потребителите като докладват няма ли да стане пак същото?
Какво е различното от всички останали плъгини?

Бих имал интерес, но нещо описанието изглежда много постно и никаква конкретна информация за работата на плъгина.
Ако не ти представлява трудност напиши ми повече инфо за плъгина на лично съобщение.
Мерси
1. Гаранция, няма да блокира страниците
2. Потребителите няма да разберат
3. Плъгинът е просто качествен... не съм изпробвал всички плъгини, за да кажа с какво точно е различен.
 
брат, знаеш много добре, че това не работи и фейсбук веднага го блокирват
Може да купиш, да тестваш и тогава да говориш. Преди това недей , тъй като за това нещо давам доста сериозна сума за dev лиценз всяка година и няма оплакал се клиент. Ако страницата е читава - проблеми нямаш.
Ако не можеш да представиш доказателство за бан точно за този плъгин, който е проверен и за който гарантирам, ще те помоля да изтриеш поста си.
 
покажи сайтове и страници на които работи и колко време е работило това
Хората си купиха вече. Ако има нещо няма да си мълчат...100% ще пишат, но просто такива няма, няма и да има.
А относно "показването" - това са си мои сайтове. Нали не очакваш да бия тъпана "Тука има Like Jack!"
 
Хората си купиха вече. Ако има нещо няма да си мълчат...100% ще пишат, но просто такива няма, няма и да има.
А относно "показването" - това са си мои сайтове. Нали не очакваш да бия тъпана "Тука има Like Jack!"
Не искам да се заяждам, но е правилно преди да искаш пари за нещо е хубаво да представиш доказателства за качество/работа. Колко много може да даваш за лиценз? Не повече от 1к на година.
 
Не искам да се заяждам, но е правилно преди да искаш пари за нещо е хубаво да представиш доказателства за качество на плъгина или каквото и да е. Колко много може да даваш за лиценз? Не повече от 1к на година.
 
Не искам да се заяждам, но е правилно преди да искаш пари за нещо е хубаво да представиш доказателства за качество/работа. Колко много може да даваш за лиценз? Не повече от 1к на година.
Не, не е повече от 1к на година. Нима това са малко пари за нещо, което "бива баннато от фб веднага"?

Пускам 2 промоционални ключа, за да се убедите - 25лв за първата година всеки. Важи и за хората, които се възползваха.
 
Как потребителите да не разбират? Аз знам конкретно какво съм харесал във Facebook, например, като всеки път, когато ми излезе нещо от страница, която не съм харесвал лично, го докладвам и пиша подробно обяснение. Доста такива странички вече са изчезнали... А напоследък не ми се е случвало. Или предполагаш, че Facebook потребителите са тъпи и раздават лайкове наляво и надясно, без да помнят? Както и да е - щом имап клиенти - браво. И успех.
 

Горе