Wordpress post query. Скриване на публикации

hatre

Active Member
По какъв начин мога да скрия публикация от категориите и търсенето? До колкото знам със query posts се показват публикациите в категориите, търсачката.. Аз искам някакви да забраня на някои публикации да влизат query posts ако потребителя не е логнат?
Има плъгин който може да скрива от началната страница, категории и др. страници, значи е възможно, но как?
(Visibility Private не ми върши работа)
 
От: Wordpress post query. Скриване на публикации

Аз ползвах wordpress.org/plugins/wp-sentry/ има доста опцийки, може да е това което ти трябва. Има много опции по подразбиране, които ти спестяват доста от времето.
 
От: Wordpress post query. Скриване на публикации

То ги прави Private не ми върши работа. Ще си реша проблемите с потретел ските полета и ще слагам ифове
 
От: Wordpress post query. Скриване на публикации

По-лесния вариант.

Направи си дъщерна тема и преплесни в нея темплейта за архив.

Вътре трябва да имаш цикъл от сорта
PHP:
<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
и вътре в цикъла едно continue, ако поста трябва да се скрие

Иначе http://codex.wordpress.org/Plugin_API/Action_Reference/pre_get_posts e твоя хук.

Като най-лесен вариант ти препоръчвам да сложиш на постовете, които искаш да се скрият някакъв таг
и да използваш tag__not_in
 
Последно редактирано:
От: Wordpress post query. Скриване на публикации

Първоначално така направих, но се оказа че по този начин на някой станции ще има 10 поста на други 5, защото нали се крият. Направих постовете с картинка с катинар и така върши работа. Аз го направих с потребителски полета. Аз го направих с потребителски полета вместо тагове ама се същото.
 
От: Wordpress post query. Скриване на публикации

Първоначално така направих, но се оказа че по този начин на някой станции ще има 10 поста на други 5, защото нали се крият. Направих постовете с картинка с катинар и така върши работа. Аз го направих с потребителски полета. Аз го направих с потребителски полета вместо тагове ама се същото.
Да идеята е една и съща. Предложих ти с таг, защото така по-лесно можеш да видиш всички скрити постове в админа.
 

Горе