Wordpress template FS Technologies

h3tr1k

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте вижте новият темплейт който надрасках
началната цена е 100 лв ! :wink:

mfstechnologies.gif


Темплейта нее кодиран само PSD файл е !
 
Последно редактирано:
От: Wordpress template FS Technologies

Ако трябва да съм честен - нищо не му харесвам. Това си е пълна гавра с понятието уеб дизайн. В смисъл то дори не е уеб дизайн, още по-малко пък уеб темплейт.
Нямам идея колко дизайна си продал, но съм много любопитен да разбера.
 
От: Wordpress template FS Technologies

Ебаси грозния темплейт бе Гигулс ;Д . Тоя ако мисли , че ще вземе 100 лева ;D ;D
 
От: Wordpress template FS Technologies

Приятелски съвети:
- оправи шрифтовете. Заглавията ти са почти толкова големи, колкото хедъра.
- буквите ти са "щърбави" (!!!)
- използваш уин. логото... никак не е гот така. Направи си твое лого някакво. Поне да беше краднал някое по-малко известно :)
- сложи нещо на черния некролог залепен вдясно
- буквите ти са много "щърбави" (!!!)
- направи отражението на хедъра да избледнява постепенно надолу
- много едрее всичко. посмали и поподреди нещата че всичко иска да ти се набие едновременно в очите.
- кодирай го и измисли къде ще живеят "джаджите"

Чак тогава му искай 100лв. имаш десетки пъти по-голям шанс.

п.п. Това е само съвет. Не те упреквам, не те критикувам. Всеки сам си решава кое ми изглежда добре. :wink:
 
От: Wordpress template FS Technologies

Буквите трябва да са "щърбави", както викаш ти, щото като си кодираш лейаута няма да имаш anti aliasing.
Друг е въпросът, че това извинение за дизайн (и в никакъв случай уеб дизайн) не може да се кодира.
 
От: Wordpress template FS Technologies

Тая картинка дето била "дизайн" предполага, че "майсторът" през живота си не е ползвал браузър повече от 5 пъти, а само е чувал хората да говорят как това нещо обикновено има хоризонтално меню, мейн контент и сайдбар.

Има сума ти книжки и онлайн тюториали - щом има желание, значи и мързелът не би трябвало да е пречка. Въздържам се от тежки думи понеже предполагам авторът да е на не повече от 14.

Между другото е нацепил пространството на добри пропорции, надявам се да не е случайно :)
 
От: Wordpress template FS Technologies

Това "нещо" безплатно да беше няма да го взема, да ме бият - няма да го сложа в сайта си.
 

Горе