WP премахване на информация

Msecurity

New Member
Здр
Как мога да премахна опцията за коментарите същност никои да не може да публикува и да се вижда надписа "Коментари"
И как мога да премахна ето това "Posted by Msecurity | ........ | петък 19 февруари 2010 19:35"
Същност да не се виждат никаде.
 
От: WP премахване на информация

Можеш да ги изрежеш от темплейта направо. Има и опция за конфигурация на коментарите в админ панела.
 
От: WP премахване на информация

Можеш да ги изрежеш от темплейта направо. Има и опция за конфигурация на коментарите в админ панела.

Въпреки конфигурацията в админ панела пак се вижда "коментарите са затворени" например, което предполагам няма да устройва колегата.
 
От: WP премахване на информация

Най-добре е да ги изреже направо от темплейта. Не е особено трудно.

Мда...
good_mini.gif


Само дето колегата не дава признаци доколко е в час та да знаем как да обясняваме.
 
От: WP премахване на информация

От началната страница го изрязох от темплейта но от самите статии.. нещо не стана.
Ако някои си има и на идея как да го махна и от статиите ще съм му много благодарен.
А относно до колко съм в час уш разбирам горе долу от пхп ама за първи път се занимавам със WP. :)
 
От: WP премахване на информация

От началната страница го изрязох от темплейта но от самите статии.. нещо не стана.
Ако някои си има и на идея как да го махна и от статиите ще съм му много благодарен.
А относно до колко съм в час уш разбирам горе долу от пхп ама за първи път се занимавам със WP. :)

Отиваш на редактиране на темата, редактираш comments.php - просто изтриваш текста Comments are closed....
 
От: WP премахване на информация

Не знам какво си гледал ама спокойно можеше да пуснеш едно елементарно търсене за "Posted by" и да изтриеш <?php the_author() ?> и там каквото не ти трябва около него.

Ако не можеш да намериш правилния файл, значи най-малкото те мързи - те са най-много 15-20 обикновено. Та преглеждаш и триеш от следните места:
home.php
index.php
single.php
archive.php
category.php
... и всички други файлове с подобни имена като category-1.php и прочие...
 
От: WP премахване на информация

Noke мерси много.
Точно това ми трябваше файла който трябва да редактирам.
Поне 10 пъти си мислех да редактирам тоз файл archive.php и секи път са отказвах като мислех че точно там нищо няма да намеря...
Вече първо гледам и тогава мисля.
Благодаря на всички за помоща :)
 

Горе