www.bgcms.com

Sammy

Well-Known Member
Какво ще кажете за www.bgcms.com :) По възможност критикувайте повече, не ме жалете :lol: Е може и да прежалите някоя похвала :(
 
От: www.bgcms.com

Много хубва сайт... :)
 
От: www.bgcms.com

Да, добро е сайтчето. Какви са идейте. Домейна е много добър, както и скина поне си мисля че има и там още за пипане, разгледах го и по това съдя.:) Аз немога да дам критики, все още е млад и недоразвит сайта, като го напълниш мога да ти дам повече критики, няма да те пожаля:) Малко АдСенса ми е крив, или го разтегли или центрирай, криви на една страна в този му вид:)

Успехи с начинанието;)
 
От: www.bgcms.com

Adsense-a смятам да го махам, защото не вярвам да имам някакъв успех със него. Предложете идеи за монетизиране :)
 
От: www.bgcms.com

adsense-a смятам да го махам, защото не вярвам да имам някакъв успех със него. Предложете идеи за монетизиране :)
Не знам как плащат някои бг програми, като гет.бг за промотиране на телефони или карти или нещо тематично към сайта ти. Друго е някои малки магазинчета за телефони да сложат банер на сайта ти, но и във всички случай - трябва да бъде добре развит.
 
От: От: www.bgcms.com

Не знам как плащат някои бг програми, като гет.бг за промотиране на телефони или карти или нещо тематично към сайта ти. Друго е някои малки магазинчета за телефони да сложат банер на сайта ти, но и във всички случай - трябва да бъде добре развит.
Ясно, най-вероятно ще си потърся "спонсори" като хостинг, домейн и там още нещо, ама трябва да имам бая уникални за целта бая съдържание :( :oops:
 
От: www.bgcms.com

Не мислиш ли, че ще е по-добре да премахнеш регистрацията в сайта? Не е нужна според мен - само затруднява и кара хората да търсят другаде, а е нужна за анкетите и оценяването. В момента предлагаш долу/горе ЦМС-ите на едно фантастико. Отиди в хотскриптс.ком и започни да копираш и превеждаш - първо категория php.
Много важно ще е да ги разделяш по някакъв начин на платени и безплатни.
Ако не желаеш да го флудиш толкова, то поне може да направиш за всяка cms страница с адони, страница с темплейти, страница със стъпка-по-стъпка обяснения за инсталацията на български...
Радва ме, че предлагаш демо за всяка cms.
Съдържание... може да се абонираш за блоговете на cms-ите (също да ползваш и гугъл алертс) и да отразяваш новините около тях, новите плъгини, темплейти и така нататък на главната страница.
Гет.бг ... печели се 1 - 2% от продажба, не си заслужава според мен. Аукро.бг имаха някаква интересна програма - 1лв на регистрация ако не се лъжа.
След като развиеш сайта мисля, че няма да имаш проблем с намирането на "спонсори". Аудиторията ти ще е само уебмастърска, а това е ценно.
Успех, би бил много полезен на всички ни!
 
От: www.bgcms.com

Мерси много за съветите, това със гласуването изобщо не го знаех (че трябва да се регистрира) сега ще го оправя :) И ще почна да превеждам системи, единствения ми проблем в случая е демото. Някой може ли да ми каже какви права трябва да има MySQL User-a за да не може да се поства съдържание? :)
 
От: www.bgcms.com

Екстра е... то май имаше нещо подобно но замря. Успехи в начинанието и както казаха сложи малко по разчупени системи. Друпал е готина система , но нещо темплейта не ме кефи. Браво за труда дето си го положил с демотата
 
Последно редактирано:

Горе