www.google.com/+1/button/

bulram

Member
Някой чувал ли е нещо за новата идея на GOOGLE +1 ?
"Sometimes it’s easier to find exactly what you’re looking for when someone you know already found it. Get recommendations for the things that interest you, right when you want them, in your search results. The next time you’re trying to remember that bed and breakfast your buddy was raving about, or find a great charity to support, a +1 could help you out. Just make sure you're signed in to your Google Account."
Малко ми прилича ала Facebook LIke работата :)
 
От: www.google.com/+1/button/

е то е истина 1-ви април мина...
ама аз нещо немога да открия как се ползва ако някой намери как да казва
 
От: www.google.com/+1/button/

Потребителски профили › Помощните статии › Profiles › +1's › Показване или скриване на разделите в потребителския ви профил
+1's: Показване или скриване на разделите в потребителския ви профил

Разделът „Всичко за мен“ в потребителския ви профил е обществен. Можете да изберете кои други раздели в него също да се показват обществено. Например можете да решите да покажете раздела „Buzz“, но да скриете раздела си „Picasa Уеб“.

За да промените настройките си за разделите:

Влезте в потребителския си профил в Google.
Кликнете върху Редактиране на потребителския профил.
Кликнете върху раздела, който искате да редактирате.
Изберете подходящата настройка за видимостта му.
Кликнете върху Запазване.
 
От: www.google.com/+1/button/

googleeee.jpg

Не мога да открия в моя профил това, което трябва да редактирам,за да достигна до +1
Виж ми скрина как изглежда моя профил, и ако можв да ми помогнеш
 
От: www.google.com/+1/button/

Виж файлът 1533

Не мога да открия в моя профил това, което трябва да редактирам,за да достигна до +1
Виж ми скрина как изглежда моя профил, и ако можв да ми помогнеш

Трябва си направиш обществен профил. На скрийна, който си дал го пише: "Създайте си потребителски профил..."

Тук е обяснено добре според мен.
 

Горе