www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Huk0

New Member
Здравейте, време е да ви представя последния проект, който разработихме заедно с Пламен (marlow_bg). Statiite.com е безплатна директория за статии или т.нар. артикъл директория. Можете свободно да публикувате вашите статии след регистрация, а наш редактор ще ги провери и одобри в рамките на 24 часа.

Целта е, чрез публикуването там да популяризирате продукт, сайт/блог или собствен бизнес. Особено ако сте нови в интернет пространството или имате нещо ново да представите.

Много експерти са съгласни, че ключа към успеха в интернет е размяната на връзкимежду отделните сайтове. Ние предоставяме точно тази възможност – даваме до 3 реални линка!

Освен всичко това, когато някой собственик на сайт използва ваша статия от тук, вие получавате още повече връзки към вас. Това е един прекрасен начин да популяризирате дейността си в интернет пространството и да намерите нови посетители, клиенти и т.н.

В допълнение искам да ви споделя, че сме отделили сравнително голям бюджет за рекмала от порядъка на няколко стотин лева. Рекламата ни ще върви в facebook, google и по наши сайтове. Това ще е гаранция, че ще получите посетители и от нас.

Заели сме се изключително сериозно и се надявам да имаме взаимен успех!
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Браво пич!!!
:) :) :|

точно така!
Ще наливаме :)

п.с.

видях я..
супер е!!!
 
Последно редактирано:
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Браво пич!!!
:) :) :|

точно така!
Ще наливаме :)

п.с.

видях я..
супер е!!!
Винаги съм ценял мнението на "стария" воин, но умишлено не споделях проекта ни с теб.Исках да видя крайната реакция :) Ценя безкрайно мнението на Сами и твоето, вие бяхте първите, които ми отворихте очите. Вярвате или не, без вас щях да си цъкам още на първото блогче в блогспот :)
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Вярвате или не, без вас щях да си цъкам още на първото блогче в блогспот

спомням си чатовете :)
а това и не беше толкова отдавна все пак!

Много се радвам и гордея :wink:

Пожелавам големи успехи! :D

Поздрави


п.с. регистрирах се и ще гледам да субмитвам от време на време
 
От: От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Като идиот бях .... сега се възвишавам до полуидиот :)

Браво браво ...всички ще се "възвишим" покрай толкова [font=&quot]много [/font]хора на изкуството тук :)

Лесно се помни .
Успехи !
 
Последно редактирано:
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

От нас посещенията,
от вас статиите :)
...дето се вика.

Сега сериозно: Ще направим няколко рекламни кампании, така ще привлечем автори на статии, които да публикуват съдържание и до 2-3 месеца ще има поне 200-300 статии в директорията във всякакви области от живота.

От там нататък продължаваме с рекламата, но вече ще има и редовен поток от посетители, така те ще достигат и до рекламираните сайтове и услуги.

Надявам се да се повят и Уебмастъри, които да използват съдържанието и то по правилата - така всички публикували хубави статии ще имат повече линкове към тях - следователно по-добър ранкинг в Гугъл.

Съвета ми е да се пишат качествени неща.
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Поздравления за инициативата! Ще бъде ползвана и съответно подпомагана.
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Много добре изглежда, успех! Ако има подходящ случай ще добавям :)
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Благодаря на всички за мненията.

Само напред ще вървим.
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Имам малък съвет :)
когато някой коментира статия автора получава нещо подобно:

Автор: <име> (IP: <айпи , <хостнейм>)
E-mail: <мейл>
Интернет страница : <страница>
Whois: <линк към ХУЙс на айпито>

Та съвета ми е, че някой хора едва ли ще искат да им се разпространява айпито и мейла :) и би било по добре да не се вижда :)
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Имам малък съвет :)
когато някой коментира статия автора получава нещо подобно:

Автор: <име> (ip: <айпи , <хостнейм>)
e-mail: <мейл>
Интернет страница : <страница>
whois: <линк към ХУЙс на айпито>

Та съвета ми е, че някой хора едва ли ще искат да им се разпространява айпито и мейла :) и би било по добре да не се вижда :)

Здраей,
не знам да има такова нещо автора да получава такава информация?

Би ли поразяснил малко повече, че ако има нещо такова да го оправим?
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Имаш ЛС с мейла който получих :)
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Здравейте приятели, с гордост бих искал да споделя, че сайта ни вече натрупа 100 статии. Бих искал да изкажа и благодарности на Тодор (алабала.орг), който ни помогна много с публикуването на статия ревю за нас. Надявам се да продължим с подобни темпове на развитие и на следващият ъпдейт - на добър ПР. Рекламата в Гугъл продължава и на тоя етап не планираме да я спираме. Надявам се и на вас да ви е харесал този проект.
 
От: Re: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Трупайте статии, обаче някой като краде статии и ги събмитва при вас, ще се караме :)

Моля тази статия да бъде изтрита: http://statiite.com/2009/02/професионално-почистване-на-офиси-на/

Изтрита е, явно трябва да се проверява и автора на статията .... Досега сме били в заблуда, че автора е cloxy ..... оказва се съвсем различно.... Извинявам се за създалата се кофти ситуация.
 
Huk0, благодаря за своевременната намеса! cloxy ми е приятелче, просто не е знаел, от кого "взема" :lol: Вече говорих с него и всичко е ОК. В този ред на мисли, бих предложил в бъдеще акаунти да бъдат банвани, когато се докаже подобна злоупотреба. Не че това ще ги спре да се регистрират отново, но пък отнема време и може да ги откаже. А и вие много бързо ще може да контролирате "леките" (с малко изпратени статии) акаунти. Също така хора със стари акаунти ще се замислят преди да правят мизерии.

Още веднъж пожелавам успех на артикъл директорията. Не съм намерил време да напиша някой материал и да ви го изпратя, но и това ще стане :)
 

Горе