www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

От: Re: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Huk0, благодаря за своевременната намеса! cloxy ми е приятелче, просто не е знаел, от кого "взема" :lol: Вече говорих с него и всичко е ОК. В този ред на мисли, бих предложил в бъдеще акаунти да бъдат банвани, когато се докаже подобна злоупотреба. Не че това ще ги спре да се регистрират отново, но пък отнема време и може да ги откаже. А и вие много бързо ще може да контролирате "леките" (с малко изпратени статии) акаунти. Също така хора със стари акаунти ще се замислят преди да правят мизерии.

Още веднъж пожелавам успех на артикъл директорията. Не съм намерил време да напиша някой материал и да ви го изпратя, но и това ще стане :)

Благодаря за предложението, вероятно ще помислим и по този въпрос. A юзър Cloxy, го поканих да публикува една много ценностна статия от неговият блог. Втората му статия е от твоя блог, но явно е забравил да те предупреди.
 
Не е ли по-добре да стимулирате потребите да изпращат уникални статии? Какъв е смисъла да публикувам дословно съдържание, което го има на личния ми блог / сайт. Това довежда само до злоупотреби. А и уникално съдържание ще помогне много за развитието на директорията. Нали искаме тя да носи трафик, освен линкове. С duplicate content това ще бъде трудно или направо невъзможно.
 
От: Re: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Не е ли по-добре да стимулирате потребите да изпращат уникални статии? Какъв е смисъла да публикувам дословно съдържание, което го има на личния ми блог / сайт. Това довежда само до злоупотреби. А и уникално съдържание ще помогне много за развитието на директорията. Нали искаме тя да носи трафик, освен линкове. С duplicate content това ще бъде трудно или направо невъзможно.
Реално решихме за начало да направим компромис, като допуснахме някои публикации да са дубликейт, от личния блог на потребителя.Явно не е най-правилното решение.
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

С duplicate content това ще бъде трудно или направо невъзможно.

не е баш тъй ама ай...

какъв е проблема да си постваш материали от твоя си сайт? твои са си, имаш право да си ги пускаш където искаш.
 
Re: От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

какъв е проблема да си постваш материали от твоя си сайт? твои са си, имаш право да си ги пускаш където искаш.
Разбира се, че всеки е свободен да прави каквото си поиска със своето съдържание. В случая става въпрос, че когато някой вземе чужд материал и го пусне от свое име със свои линкове... неприятно е.
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

аз помислих че от Cloxy CMS са си постнали своя статия от блога
а то крали и субмитвали с техни линкове тъй ли?

кофти ралта.....
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

аз помислих че от Cloxy CMS са си постнали своя статия от блога
а то крали и субмитвали с техни линкове тъй ли?

кофти ралта.....
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

аз помислих че от Cloxy CMS са си постнали своя статия от блога
а то крали и субмитвали с техни линкове тъй ли?

кофти ралта.....

Реално така се е получило....
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Здравейте приятели, бих искал да ви покажа още една екстра, добавена към http://statiite.com, това е новата ни бизнес директория (http://statiite.com/biznes-direktoria), където разбира се ще може да добавите вашият фирмен сайт. Освен че ще можете да промотирате на още едно място бизнеса си, ще получите и реален линк. Дневните посещения са около 300-400.

П.П. Сайтът ви ще бъде одобрен в рамките на 24 часа.
 
От: www.statiite.com - По-добрата БГ артикъл директория

Здравейте отново, направена е нова добавка в http://statiite.com, а тя е http://statiite.com/category/web-proekti/, в която ще може да си направите подробно ревю на вашите сайтове и да търсите още посещения към тях. Правилата на директорията важат и тук, т.е. може да добавите до 3 линка към вашият проект. Разбира се линковете ще са реални. Пожелавам ви успех с популяризирането на онлайн бизнеса ви.
 

Горе