www.Svej.Net

exP

Banned
http://www.svej.net/

Сайта разполага със:

* 3D Chat
* Flash Chat
* 3D City
* Любовен калкулатор
* Voip телефон
* 3D игри между потребителите
* IM месинджър
* Аудио

Това са само малка част от екстрите с които разполага всеки потребител.
 
От: www.Svej.Net

Дайте по едно мнение бе колеги :( така си мисля че изобщо не ви харесва сайта
 
От: www.Svej.Net

хаха сетих се за едно прословуто изказване в един друг форум "Готова система"
ххаха това е шега разбира се :)
сайтчето е много добро само реклама му трябва и последно като влизах невидях short url към профил и подобни хубаво е да измислите нещо такова
 
От: www.Svej.Net

Това са само малка част от екстрите с които разполага всеки потребител.

Разбрах сайта за какво е след като ти прочетох описанието на проекта.
Прилича на ония големите анимирани рекламни страници на продукти Загорка, Кока Кола, Мтел...

Не е добре потребителя да трябва да търси менюто.

Чак сега видях, че горе има полета за вход с юзър и парола. Трябва да си надуя много гамата на монитора, за да ги видя.

Голямата черна траурна лента по-долу за какво служи? Нямам повече гама и светлост на монитора. Има ли и в нея нещо.

Гугъл много ще се изуми при срещата с ключовите думи привикнал, мрежа, млад, seo, искрящ, кола, вагон.. и особено рогов
и просто ще ги игнорира. Предполагам, че няма да си останат така. Освен имената на потребителите чак долу, друг текст няма. Вероятно собственика на проекта няма влечения към класиране в търсачките.

mootools.js реално върши ли нещо? Доколкото помня е доста дебел, необходим ли е за сайта реално?

FIND NOW и другите, на английски ли ще останат.

и т.н. и т.н.

Флаш анимацията добре се е получила и зарежда леко!
 
От: www.Svej.Net

Доста неподходяща система си избрал . Нови модули по нея надали ще има, половината файлове са криптирани и ако искаш да правиш нещо по него ще ти е трудно .
 
От: www.Svej.Net

Доста неподходяща система си избрал . Нови модули по нея надали ще има, половината файлове са криптирани и ако искаш да правиш нещо по него ще ти е трудно .
системата мисля че е най подходяща :) ние си знаем работата предвидили сме всичко
 
От: www.Svej.Net

Харесва ми дизайна на сайта, иначе CMS-a ми се вижда малко куц - поне профилите са едни ужасни, малко ми напомнят тези в aha.bg

Да си призная, скейтборда ми се вижда много грозен. Моят съвет е:

1. Разкарай скейтборда
2. Смали снимката с онези мацки
3. Премести навигациоята горе - над картинката. Сега при влизането в сайта не разбирам за какво е - трябва когато потребителя отвори сайта, първото което види да е навигацията с различните неща в сайта, да му стане ясно какво ще намери тук и веднага да отиде на него.
4. Изкарай няколкото потребители със снимки под картинката
5. Сложи лентата за търсене и логина някъде от страни и да са по-малки.
6. Оправи цветовете на навигацията във вътрешните страници, защото когато отворя профил на потребител, линковете стават синьо-зелени


Полетата за търсене и логин в сегашния им вид ми създават впечатлението, че първото нещо, което трябва да направя, за да разгледам сайта ти, е да се регистрирам и да вляза.


Очевадно си разменил местата на елементите :shock: - навигацията е била най-отгоре - тя е покрива на сцената, от която виси една камера. След това е снимката с мацките, после е скейтборда и под него е "пътя" - черния футър, на който не пише нищо.


Между другото когато на вътрешните страници липсва снимката с мацките, имам чувството, че целия сайт е умрял. Опитай да събереш колкото може повече от елементите на едно място както ти казах. Нещата по темплейта не са си на мястото, има някакво дяволско усещане, все едно хората от снимката са умрели и сайта е свърталище на духове.
 
Последно редактирано:

Горе