Xrumer

От: Xrumer

Братушките недават промоции:), Някъде наскоро гледах за около триста и нещо долара я имаше. Но вече след пандата ефекта намаля от спамене по форумите с нея, но найстина 500$ са си множко...
А и много трудно взеха да се намират качествени списъци за нея...
 
От: Xrumer

$500 си е доста добра цена, като се има предвид качеството на софтуера. То че намаля ефекта намаля, но все още се правят много пари с него. Месечният разход излиза доста над $10, като прибавиш и сървър. Заслужава си всяка стотинка.
 
От: Xrumer

И аз още се чудя дали да закупя тази програма. Преди време бях теглил някакви кракнати версии, но бяха много бъгави и неeфективни. Засега ползвам MiniXrumer с не особено добри резултати. Но май мисля да спестя малко пари по празниците и да си взема Xrumer.
 
Последно редактирано:
От: Xrumer

И аз още се чудя дали да закупя тази програма. Преди време бях теглил някакви кракнати версии, но бяха много бъгави и неeфективни. Засега ползвам MinuXrumer с не особено добри резултати. Но май мисля да спестя малко пари по празниците и да си взема Xrumer.

И на мен ми се иска да закупя тази програмка...но едва ли покрай празниците ще успея да спестя пари.
crazydevil, какво имаш предвид че кракната версия е не е ефективна и бъгава. В какво се изразява това?
 
Re: От: Xrumer

И на мен ми се иска да закупя тази програмка...но едва ли покрай празниците ще успея да спестя пари.
crazydevil, какво имаш предвид че кракната версия е не е ефективна и бъгава. В какво се изразява това?

Че е ползвал тройката, то друг крак няма или поне аз не съм чувал за такъв, а тя е практически архаична в сравнение с настоящата версия.
 
От: Xrumer

Виждал съм в нета и някаква 5 на xrumer кракната...но малко ме е страх с такива кракове. Ще се събират парички или ще се прави партия с някой:)
 
От: Xrumer

Програмата наистина е много добра, аз си я купих преди година. Както спонеха колегите обаче след panda update а ефекта значително намаля. Трябва да спомена също че поддръжката излиза много повече от 10 долара на месец, най-малко трябва да си купиш private прокси сървъри(още към 30 долара месечно трябва да предвидиш), след време ще ти трябва и виртуален сървър(widows базиран) към 50-60 долара минимум, да не говорим че в началото ще трябва да си купуваш и link lists, модове и т.н.
 
От: Xrumer

Аз бих направил партия с някой от вас и да я купим ако знае как се работи с нея .... щото така си купих един scrapebox и си стои и никви резултати нямам с нея , а нямам и много време да е разучавам де :)

Ако някой е знае как се работи и е съгласен да направим партия , ми помага за моите blasts веднага давам 50% .
 
От: Xrumer

За тия пари и главоболене ще бутнете уникално добър контент и трафикът само ще дойде.

Или ще си вземете пиенье, ще си напълните ваната с морски (или квито бяха там) соли, ще си запалите една aromatherapy свещ... И ще медитирате докат ви дойде идея как точно да земете много пари с минимум СЕО. Към две седмици така.
 
От: Xrumer

Откажете се от тия спамове, това е само временно решение ако въпбще сайтът не бъде деиндексиран още на първата седмица...
Не е така, спамът помага ако знаеш как и кога да го използваш. Иначе е ясно, че с новите панда ъпдейти ако спамиш като луд и сайтът и съдържанието му за нищо не стават доникъде няма да стигнеш.
 
От: Xrumer

Не мога да повярвам, че има хора готови да дават такива пари за нещо толкова неефективно и опасно за сайта.
 
Re: От: Xrumer

Не мога да повярвам, че има хора готови да дават такива пари за нещо толкова неефективно и опасно за сайта.

ти:

1. имаш хрумер и от личен опит знаеш, че е неефективно и опасно
2. просто си плещиш за да натрупаш десет мнения и дори нямаш хабер това хрумер яде ли се пие ли се

кое от двете?
 
От: Xrumer

Хрумера според мен се ползва така - взимаш ползван домейн на година-2-3, слагаш си контента там и бухаш един спам с хрумер. Сайта излита нагоре, обира трафик и поръчки и след известно време (все някога де, може да е различен период) пада и заминава. И после Next, next, next...
Така ли е?
 

Горе