Продава се: xxx

От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Сайтграунд не бяха ли българи? Малко ми е странно, че не сте се разбрали при условие, че всеки месец им генерираш $$$.
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

SiteGround са българи и са доста свестни като компания. Проблема е, че изискват от мен да препоръчвам по-висок хостинг план и да съветвам хората да си поръчват за 2-3 години.
Буквално те печелиха по 50 euro, докато аз печелих 100$. Явно това не им харесва, но по принцип са една от най-добрите хостинг компании, с които съм работил.

Не ме разбирайте погрешно, просто смятат, че няма да бъдат на печалба ако не направя дадените промени.
За това в най-скоро време и в случай, че не продам сайта най-вероятно ще сменя хостинг компанията. Все пак са адски коректни - лоша реклама не искам да им правя(въпреки че такава няма).
 
Последно редактирано:
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Уникални Посетители за Месец: 8000
Импресии на Месец:4500
И как става този номер?

Колко е печалбата ти за годината до сега?
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

И как става този номер?

Колко е печалбата ти за годината до сега?


Номера става доста лесно. Буквално самото взаимодействие на потребителя със сайта е само началната страница, която е доста дълга. Може да разгледаш сайта.
Като се има предвид, че само 3 пъти до сега съм пускал реклама + 2 създадени сайта. Печалбата ми до сега е близо 3000$ + 2400(за 3 сайта) - 1000лв за реклама.
С постоянна реклама печалбата за година ще е много по-голяма. При положение, че за август имам реклама от 600лв и съм пускал още два пъти по 200 приходите са си доста добри.
Ако пусках постоянна реклама, приходите щяха да са доста по-добри, но да кажем, че тогава нямах нужните средства.
 
Въпроса му беше как така 8000 уникални посетители са заредили сайта 4500 пъти?
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Промених го. Бях объркал местата. Благодаря ви, че ми посочихте къде е грешката и се извинявам за допуснатата такава.
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Начинът по който пишеш е уникален, увлича те. Аз като запознат с всичко написано пак ми беше много интересно да изчета цялата начална страница. Успех в продажбата!
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Начинът по който пишеш е уникален, увлича те. Аз като запознат с всичко написано пак ми беше много интересно да изчета цялата начална страница. Успех в продажбата!
Благодаря ви много :)
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Бате поне покажи цената с хх ххх, щото да не ти пишат като мени за по малко хиксжве
Успех ти желая
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Бате поне покажи цената с хх ххх, щото да не ти пишат като мени за по малко хиксжве
Успех ти желая

Нека пишат, не ми пречат.
Благодаря много :)
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Поради причината, че все още не мога да изтрия темата - ще съм повече от радостен ако някой модератор го направи вместо мен.
Благодаря предварително!
 
От: Разработен сайт - kakdasinapravimsait.com

Нито се купува, нито се трие темата.. Нема надежда :D
 

Горе