XZero Mods

HuKouCu

New Member
Здравейте,
след дълго ровичкане неможах да открия отговор и да реша сам въпроса си затова ще питам вас.
Някой случайно да знае от къде мога да изтегля безплатно модове за Xzеro защото искат някакаф верификейшън мейл, но аз нямам?
Имам още едно въпростче самоче незнам как да гоз адам затова щеобясня, трябва ми името на скрипт / CMS / който след регистрация всеки потребител да може да си прави лична страница, след като аз съмзадал примерно 10 темплейта и той да си променя каквото иска и т.н.. АКо не съм бил ясен кажете и ще обяснявам :))


п.п. www xzeroscripts.com тук има въпростните модове, но нямамдостъп до тях, ако някой има и е така добър да ми помогне нека ми пише. :)
п.п.2 Нямам 10 поста и немогада да дам точен линк...


п.п.3 Сетих се да питам още нещо за този xzero, има ли варянт винаги при всякакви обстоятелства да ми изписва определен град, защото сега ми пише България / примерно / и когато натисна да пускам нова обява избрания град е Варна / примерно /, а аз искам винаги да е България? ;)
 
Последно редактирано:
От: XZero Mods

wp mu ще ти свърши работа за -
всеки потребител да може да си прави лична страница, след като аз съмзадал примерно 10 темплейта и той да си променя каквото иска и т.н
 

Горе