Yahoo Update :)

Nindja

New Member
Mialata sedmica yahoo napravi svoq update , no rezultatite ne sa postoqnni ......a MSN ne e murdal rankiraneto si ot 7-8 meseca - nqkoi da znae neshto po tozi vupros ?
 
Относно ъпдеита пред според уебмастър webmasterworld са увеличили са тежеста на фактора възраст на сайта и са намалили са тежеста на директориите

Иначе предприемача падна няколко позициии надолу като чеквах запоследно


за мсн според мен няма такова нещо форума изкачи от 15 до второ място за оптимизация за търсачки в последните 2 месеца... :mrgreen:
 
:)

e ne se uchudvam na tova , vse pak znaesh che za MSN sa vajni linkovete , a vseki post v predpriemach.com e link :) btw MSN e rai za spamerite , vij zlatnata dumichka , koqto nosi pari ......ima edin ppl , koito se e zakoval na 2 mqsto i ne murda ot tam .... kak e imal vreme da se regne v 2000 foruma a kaji mi ... a ima 10 google links :)
 
Така искал така направил аз на ден трия по няколко спамера от тук преди пр ъпдеита са се активизирали яко и успях да стигна до 20 за деня...

Линковете от всеки пост не са от толкова одавна...

П.П Някога топ ранкинга в мсн не носеше пари... сега имам захапани няколко лонг теил и идва по някоя друга продажба.... :)

ППП Бате знам че си падаш изтрещялка като мен :mrgreen: но хаиде да не зачекваме темата за кирилицата пак. Преди стигнахме до извода че можеш да излезеш за 135 киурда в гугъл а с една кирилца не можеш да се оправиш :wink:
 
:)

От уважение към теб почвам да пиша на кирилица .....та за мсн ми беше мисалта ....дай някаква идея как да си дигна един сайт , който се е закотвил на 357 позиция и не мърда оттам :)
 
Мерси бате :)

За мсн в интерес на истината никога не съм правил специална оптимизация. Оптимизам за гугъл и другаде каквото става да става но се получават и попадения ... :) Можеш да направиш ривърсинжинеринг на линковете на топ 10 на мсн в яхо или някаде другаде кадето показват линковете и да си предцениш каде е хубаво да се събмитнеш... това като за начало :)


И междудругот ти си правиш някои от сайтовете доста силно интерлинкнати затова ако този е такъв можеш да го олекотиш малко и да изчакаш да видиш какво ще стане :)
 

Горе