Youtube и новия му вид

nIksdevIL

Well-Known Member
Днес влизам и уау, в първия момент реших ,че съм объркал сайта ама после се убедих ,че не съм :D


Какво ще кажете, харесва ли ви промяната на тубата 8)
 
От: Youtube и новия му вид

Не знам какво ги прехвана, ама никак не ми допадна - и аз си помислих че съм сбъркал адреса, после гледам в бара че е ютюб викам сигурно не са ми заредили цсс и другите неща ама ......
 
От: Youtube и новия му вид

Екстра е, на мен пък много ми хареса. По-подредено и изчистено, преди ми беше малко странен този сайт, аз по принцип обичам промените и за това им се радвам. А и все пак, замислете се малко - това са го мислили много хора, за да го направят така. Явно има причина за всичко, просто трябва да я намерите :)
 
От: Youtube и новия му вид

И при мен е от няколко седмици така. Стои някак празен на места и както казва Блеки, все едно не е заредил нацяло темплейта. Не е грозен, ама изглежда като недовършен.
 
От: Youtube и новия му вид

Не знам как ви го изкарва, т.е. може да е както във Фейсбук, а именно, че като пуснат някой нов ъпдейт и не излиза моментално при всички потребители, а постепенно. Но от това, което виждам на мен ми допада, само не ми харесва долу частта, където са коментарите. Наистина недовършено и обезличено ми изглежда. Тая мода на свръхминимализъм, която изведнъж ни тресна малко ме дразни въпреки, че не изглежда лошо. Сега всеки, който може да направи 5 квадрата с пропорционални размери ще е дизайнер и ще ни вземат хляба, хахаха :D
 
От: Youtube и новия му вид

Ще го докарат лека, полека като G+ ... явно на живот и смърт искат да минат фейсбук, голяма болка са им.

btw: жалко за нашият vbox, ако не го бяха купили и първоначалните създатели си го бяха развили можете да стигнем поне нивото на dailymotion.
 
От: Youtube и новия му вид

Ами не знам за вас, ама тази мания за опростяване не ме кефи от към дизайни.
 
От: Youtube и новия му вид

Ами не знам за вас, ама тази мания за опростяване не ме кефи от към дизайни.

И аз съм на това мнение.
 
От: Youtube и новия му вид

И на мен стария повече ми допадаше ама... някой пита ли ме ?
 
От: Youtube и новия му вид

И на мен не ми допада. HTML5 - края на красивите дизайни? Май трябваше да е обратното :cry:
 
От: Youtube и новия му вид

И на мен не ми хареса нещо... :( Онази вечер след полунощ както си слушах музика в YouTube, и в един момент нали пускам друга песен и точно тогава когато тръгна новата песен гледам дизайна на страницата променен. Викам си тия пък какво им щукна посред нощ да правят ъпдейт на дизайна и то един дизайн... да ти умре коня. Мисля че ще има да го доупрявят още, не вярвам да остане само така. Стария повече ми харесваше.
 
От: Youtube и новия му вид

И аз съм с новия дизайн от около месец и свикнах вече с него. Като цяло ми харесва, въпреки че има още няколко неща да се пипнат тук там. При стария дизайн имаше някои по-тежки елементи които ми харесва как са оправили при този, например плейлистите. Също и менюто, като че ли е по-систематизирано и подредено.

Опростяването и семплите дизайни са доста на мода в момента. Честно казано, не виждам нищо лошо - винаги съм харесвал простите и ефективни дизайни пред претруфените, при които се чудиш накъде да погледнеш. Старият дизайн на YouTube си беше достатъчно опростен, но все пак е собственост на Google и сега прилича на всички останали техни сайтове. Не е много далеко момента, в който YouTube ще е събдомейн на google.com :)
 
От: Youtube и новия му вид

И затова са дадени милиони :D

Абе прави ми впечетелние back to the past е на мода, се едно сме края на 90-те няколко цвята и семпли и прости дизайни.
 
От: Youtube и новия му вид

Ами да, ефективни са, изглеждат професионално. Не съм сигурен дали е точно "back to the past", това е по-скоро hipster-ска мода, vintage дизайни и Instagram стил снимки, пример за това е новия дизайн на MySpace.

Всички нови дизайни, както графични така и на продукти (смартфони, таблети, джаджи, коли, сгради и т.н.) са опростени и изчистени, което им придава по-професионален, хармоничен и високо-технологичен вид, което за мен лично радва окото.
 
От: Youtube и новия му вид

И аз знаех от около месец за новия дизайн, но при мен го пускаше само от време на време, като с рефрешването на страницата, или отварянето на нова, си ми връщаше стария дизайн. Всеки път като ми го правеше тоя номер имах чувството, че страницата не ми е заредила до края, въпреки че знаех, че това е новия дизайн. Предполагам, че сега като е окончателен с времето ще се свикне с него.

За момента нещата, които не ми харесват са заглавието на клипа, което е под самия клип, вместо над него и че при моята резолюция се получава хоризонтален скрол, тоест широчината на сайта явно е фиксирана и не е съобразена с по-малките резолюции.
 
От: Youtube и новия му вид

Аз пък не виждам кой знае каква голяма разлика. Така е по-светъл, иначе разпределението си е същото.
 
От: Youtube и новия му вид

Никак не ми харесва този нов вид на Youtube съвсем объркващ е и доста се бъркам с него! :)
 

Горе