Youtube проблем - авторски права

Здравейте наскоро се натъкнах на голям проблем.. Как мога да забраня на друг потребител да качва моите вече качени видеа ?

Единственото което се сещам е запазване на МАРКА-ПАТЕНТ която ще стои на видеоклипа има ли друг вариант? Моля Ви всякакви мнение ще ми бъдат от полза!
 
От: Youtube проблем - авторски права

Първо се опитай да говориш с него спокойно, обясни му, че ти си собственик на това видео и само ти имаш права над него.
Ако той не ти обърне внимание така, просто можеш да слагаш воден знак върху видеата за напред. Като линк към сайта или към твоя Youtube профил. За това се сещам.
 
От: Youtube проблем - авторски права

Докладвай го пред Гугъл и приложи доказателства, че това са твоите клипове и ще премахнат не само крадените клипове, но и целия му профил.
 
От: Youtube проблем - авторски права

В YouTube има автоматизирана система за сваляне на клипове, нарушаващи авторските права. Потърси отнякъде информация как може да се ползва. Системата е такава, че имаш право да свалиш чужд клип без намеса от съпорта на YouTube. Живи хора се намесват само ако отсрещната страна реши да обжалва, което е много малко вероятно, ако наистина си носител на авторските права.
 
Здравейте наскоро се натъкнах на голям проблем.. Как мога да забраня на друг потребител да качва моите вече качени видеа ?

Единственото което се сещам е запазване на МАРКА-ПАТЕНТ която ще стои на видеоклипа има ли друг вариант? Моля Ви всякакви мнение ще ми бъдат от полза!

Клиповете са твои или ти си ги взел от друг и си ги качил преди това?
 
От: Youtube проблем - авторски права

От новата система на YouTube за защита на авторските права реват много потребители. Идеална е за извършване на злоупотреби (с нея могат да се атакуват потребители, които не нарушават авторските права). Но върши работа и ако ти крадат съдържанието.

[video=youtube;JQfHdasuWtI]http://www.youtube.com/watch?v=JQfHdasuWtI[/video]
 
От: Re: Youtube проблем - авторски права

Клиповете са твои или ти си ги взел от друг и си ги качил преди това?

Абсолютно мои заснети с моята видео камера лично от мен, както и аз присъствам на части от клиповете...
 
От: От: Youtube проблем - авторски права

От новата система на YouTube за защита на авторските права реват много потребители. Идеална е за извършване на злоупотреби (с нея могат да се атакуват потребители, които не нарушават авторските права). Но върши работа и ако ти крадат съдържанието.

Ще пробвам и ще дам резултат.Благодаря :)
 

Горе