YouTube профил с 3800 АБОНАТА

Icaka333

New Member
Профила е НОВ и АКТИВЕН! Можете да му смените името, както вие си желаете. Можете да го използвате за всякакви цели, включително и да вадите пари с него. С профила ще ви дам и неговият e-mail разбира се! Цената е 200лв. по ЕКОНТ или PayPal. За контакт, пишете на ЛИЧНО :)
 
Ехеее профил с 3000 абоната 200лв?
Нищо лично.... явно аз съм се набутал като продадох профил с 39к за 200лв :D за толкова го бях купил, но нямах какво да го правя..
 
Ехеее профил с 3000 абоната 200лв?
Нищо лично.... явно аз съм се набутал като продадох профил с 39к за 200лв :D за толкова го бях купил, но нямах какво да го правя..
Профили с толкова много абонати се продават за към поне 1500лв. :) Един познат, който работи в Германия имаше профил на някакъв сериал и профила имаше 47 000 subs, продаде го за към 3000лв и нагоре.. Можеше да му вземеш много повече.. ама много :D
 
Абонатите не са толкова важни, освен, ако не са насочени към определена ниша. Все едно да купя профил, в който се качват видове цветя, и да започна да качвам каскади с мотор, или уличен бой... Повечето ще си махнат абонамента, или, ако не го направят няма да си направят труда да ви гледат видеото. Нямам нищо против темата ти!
 

Горе