YouTube – потвърждаване съдържането на трета страна

hatre

Active Member
Преди имаше една функция за потвърждаване, че видео или аудиото принадлежи на друг, а сега ми се струва, че са я махнали. На старите клипове продължава да пише „Потвърдено съдържание на трета страна”? Сега да не ми изпищи, че на новите не съм потвърдил, вие как процедирате?
Преди една година един от профилите ми стана с лошо реноме, защото не съм потвърждава (а аз даже и не знаех) а сега правят някакви неясни неща.
 
От: YouTube – потвърждаване съдържането на трета страна

Аз имам един такъв вдиео клип и пише следното : "Ако сте съгласни с тези условия, не е нужно да правите каквото и да било"
 
От: YouTube – потвърждаване съдържането на трета страна

Преди имаше една функция за потвърждаване, че видео или аудиото принадлежи на друг, а сега ми се струва, че са я махнали. На старите клипове продължава да пише „Потвърдено съдържание на трета страна”? Сега да не ми изпищи, че на новите не съм потвърдил, вие как процедирате?
Преди една година един от профилите ми стана с лошо реноме, защото не съм потвърждава (а аз даже и не знаех) а сега правят някакви неясни неща.
Напиши в обяснението, че нямаш авторски права на видеото.
 
От: YouTube – потвърждаване съдържането на трета страна

Сега се появи потвърждението https://www.youtube.com/copynotice?video_id={{video id}}
Може да се е бъгнало, поради смяната на различни профили, защото вчера забелязахм че линка редиректва към редакция на клипа.
 
От: YouTube – потвърждаване съдържането на трета страна

Иначе вече направих 1.3к абоната, но не виждам да имат клиповете повече гледания. Работата е, че в другите страни хората си купуват филми и гледат яко трейлъри кой филм да си купят, а в БГ искат да теглят и направо ходят в замунда и арена и теглят. За това никой не следи в тубата филми и трейлъри
 
От: YouTube – потвърждаване съдържането на трета страна

Напиши в обяснението, че нямаш авторски права на видеото.

Това не означава нищо и не ти дава право да качваш и ползваш чужд материал.
 

Горе