FLABAR

Member
Здравйте искам да разбера как се прави канал с записани от даден канал (прогрма) и след това записа да се качи в тубата.. нещо като този канал: https://www.youtube.com/channel/UCCGAJwHODPwVCZLkl_Yiv8Q

Как Youtube не сваля качените видеа за авторски права?

Трябвали нещо да се плаща за да имаш свобода и да не те закачат?

Благодаря предварително!!!
 
Блоква всъщност видеото, ако е качено и/или защитено по друг начин. Трябва да се уточнят отношенията от автора им. Почни с това, ако искаш пробвай, но според мен ще има доста спрени (блокнати) видеа.
 
Да пробвъл съм и до 20 мин. видеот е спряно поради авторски права.. идеята е как на този акахнт който дадох за примен не са спряли видеата (не са ги блокирали)
 
Да пробвъл съм и до 20 мин. видеот е спряно поради авторски права.. идеята е как на този акахнт който дадох за примен не са спряли видеата (не са ги блокирали)
Възможно е да има договорка с авторите и респективно видеата да не се блокват, ако се качат на съответния канал. За други, може би ще има проблем. Наскоро имах такъв казус, видеото беше блокнато на локално ниво, демек може да го гледаш от Гърция, но не от България. Създадени са явно група от протекции (на различни нива) против разпространението без позволението на автора им. Най-чисто е както се каза, да се вземат права за публикуването им. Така и ти ще си спокоен, така и няма да го имаш това досадно блокиране нон стоп. А честно казано вече доста често се случва и действа се бързо.
 

Горе