YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Има си всичко. Спи спокойно... И без това е започнато конструиране на нова билинг система, защото всички ползват whmcs и става банално, пък друго е и да е авторска билинг системата.

http://www.whmcs.com/members/verifydomain.php
Тук се чеква дали имат лиценз,виж и сам

И затова не сте си купили лиценз?

Това е временна билинг система. WHMCS не ни задоволява напълно. Мисля, че крайният клиент не го топли много дали е WHMCS или собствена система. В момента WHMCS е на триал период, за да я изучим и да си даден точен и ясен отговор дали тя ще ни свърши добра работа или не.

А защо по нагоре излъга,че имате лиценз?
И това с изясняването не трябва ли да го направите преди да промотирате услугата си?
А и с темата как стоят нещата и тя ли е в "триал" период?

ами тя изобщо има ли триал? гледам има мъни бек ама триал период не виждам? кво значи системата за билинг е в триал период?

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 2013-07-08_101315.png
    2013-07-08_101315.png
    18.7 KB · Преглеждания: 61
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Тестов период означава(период без лиценз). Виж в сайта им имат такава опция.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Ъъъъ... пак се бъркаш. WHMCS спряха всички реселъри. Единственото място от където можеш да вземеш е от тях. Дори сайта който показа, като цъкнеш купи и те праща във WHMC.

Но все пак успех с проекта.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Ама аз не Ви виждам проблема с това, че billing системата е триалска и че се прави нова такава? Нали всичко работи?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Въпроса , че щом ползвате нулед CMS то и услугите ви ща са на същото ниво.
А имаш ли си на представа колко мизерии могат да ти направят разни хахори които са я пуснали нулната?
Ама аз не Ви виждам проблема с това, че billing системата е триалска и че се прави нова такава? Нали всичко работи?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Ама аз не Ви виждам проблема с това, че billing системата е триалска и че се прави нова такава? Нали всичко работи?

Добре де ами ако новата не е готова и триала изтече? ко прайм? конкретно аз ко прая с кокошките дето съм ви ги пратил и ми вият че еди къде си нам кво си г исърби?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Аз лично нямам проблем с това, че е Нулед (не триал). Прав си работи, но и в същото време не работи както очакваш.
Два съвета и от мен:
Не използвай нулнати скриптове. Накрая излиза много по-скъпо.
И виждам, че си с kloxo 6.1.12. Огледайте му кодовете. Има няколко дупки и могат да те root-нат през него докато се усетите какво става.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Въпроса , че щом ползвате нулед CMS то и услугите ви ща са на същото ниво.
А имаш ли си на представа колко мизерии могат да ти направят разни хахори които са я пуснали нулната?

аз се чудех още колко да продължавам да се прая на прост и да използвам терминологаията "триалска" вместо "нулната"
 
  • Like
Реакции: Sky
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Но това е само временно с WHMCS. Колкото до kloxo ще се огледат кодовете. Благодарим все пак и темите за билинга мисля, че се изчерпаха...
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Ммм и още един съвет от мен:
Не се опитвай да лъжеш хората (специално в този форум) и особенно когато промотираш нова услуга.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Сега един съвет вече -
Бегай с 200 от форума докато не си оправите бъкиите,сега само се излгате(не вярвам това да ви е целта).След като си готов с всичко тестваш го 100-на пъти и вече когато си на 100% уверен,че всичко е ОК идваш и пускаш една добре оформена тема.
Също може на по видните съфорумци да предложиш хост срещу ревю, което ще е голям плюс за теб ако всичко ви е наред и услугата е качествена.
И не мисли,че тук сме такива балами като в гейм портала,че да не се усетим.
А и през времето което си оправяте нещата,може да послушаш kreten-а и за това с полезните съвети и помощ в въпросите за хостинг.
Това са само съвети не се заяждам.
Но това е само временно с WHMCS. Колкото до kloxo ще се огледат кодовете. Благодарим все пак и темите за билинга мисля, че се изчерпаха...
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Но това е само временно с WHMCS. Колкото до kloxo ще се огледат кодовете. Благодарим все пак и темите за билинга мисля, че се изчерпаха...

аз само ще обобщя, тъй за себе си

1. за PHP не мога да разчитам на вас
2. Билинг системата е нулната и никой не знае къде кви дупки има
3. Тепърва ще оглеждате за дупките на клоксото

Аз един въпрос - ами ако WHMCS случайно решат да тестват колко бързо работи правораздаването в Европейския съюз (щот те са от ЮК а не от Танзания) и ви свалят сайта АЗ КО ПРАЯ С ДВЕТЕ КОКОШКИ?

Гледам има форма за рипорт и само въпрос на добро желание е някой да ви рипортне и да ми угасне остинга. Тогаз ко прая аз с кокошките пак да та попитам?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Още вчера съм пратил репорт
Гледам има форма за рипорт и само въпрос на добро желание е някой да ви рипортне и да ми угасне остинга. Тогаз ко прая аз с кокошките пак да та попитам?
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Днес всичко ще бъде прегледано, че може и билинг системата да бъде подменена с някаква временна(фрии) и тогава така наречените "кокошки" ще са си в кокошарниците.
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Още вчера съм пратил репорт

а ти вече си им таковал необукса*

вай, и отворен хуиз

вай и хост в бг (естетсвено платен проследимо, на реално име както си му е редът - бопаджиите само да поискат и намират платеца)

тамън в новините отдавна не бяха фърляли прах за лошите "блогъри". крайно време е да организират една показна акция на НСБОП

---------------

* виж по-горе за значението на необукс в тоя форум
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Днес всичко ще бъде прегледано, че може и билинг системата да бъде подменена с някаква временна(фрии) и тогава така наречените "кокошки" ще са си в кокошарниците.

махай тая система - сериозно, ония наистина се чудят ква акция да направят и само да им даде нишан някой ще ти цъфнат като дядо коледа и седемте джуджета - през всички отвори на къщата.

колкот до кокошките - идея си нямаш кви клиентки имам, ама просто ти е бедна фантацията и ако нещо ми сгъбиш по хоста изобщо няма се разправям с тях ами директно ти ги рпащам. тогаз ще видиш кон боб яде ли - щи влязат през всичките канали. комуникационни канали имам предвид - ндей изтръпва
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

Мене ако ме питате, помолете админите да делнат темата, или да я преместят да не се индексира. Оправете си нещатата, изпипайте всичко и отново :)
Преди време и аз минах по същия път.. Критиките тук и съветите са много полезни ( стига да ги прочетеш и усмислиш )..
 
От: YoxiHost.Вiz - Вашия хостинг провайдър

кат сме тръгнали да трием - махнете и домейна къв е тоя шибания .биз - yoxihost.com е свободно и изобщо не схващам що сте взели тоя убит биз домейн. не може да е зарад няколко долара?!?! майтапиш се нали?
 

Горе