yseo.org - Продава се.

От: yseo.org - Продава се.

Естествено, пазарът винаги се саморегулира (ако не касае стратегически стоки). Но шумовият фон тип отборен в повечето случаи пречи и кара търговците или да търсят реални сделки на pm, или да се изтеглят от съответния пазар. Не ставаше въпрос за мнения и обсъждания, а за нападки.
 
От: yseo.org - Продава се.

Точно затова трябва да има критерии на които да отговарят подадените оферти за даден домейн, сайт, хостинг и т.н.

Момчето продава домейн и му иска някакви пари, които и той незнае колко трябва да са, обаче иска да са около 20 лева - добре. Айде сега се върнете в началото на темата, прочетете отново и се замислете при така публикувана оферта, дали аджаба не ме икъртва моята вътрешна простотия да излезе наяве и да забие 10 кинта за оферта?
Обърнете внимание, че домейна е реДистриран!!!

Продавам домейна, редистриран е преди 1 седмица за 1 година, ако има желаещи могат да отправят офертите си тук или в закрития търг на Dipal.Net

Не стига това ами ме праща на някакъв друг адрес, къде да наддавам и това не стига ами за да наддавам трябва да се регистрирам?!
Какво всъщност правим тук, колеги?
Помислете над това и после се изказвайте колко трябва или не трябва да струва един домейн - въпроса е как да оферираме на първо място, защото никой не може да разбере какво си мисля аз в момента, ако аз самия не го изкажа.
И второ все пак не мисля, че безцелното регистриране на домейни и след 2 дни решаваш, че не те кефи и почваш да мрънкаш колко несправедливи са всички щото видиш ли първия срещнат хубостник ти е изпердашил оферта с 5о % надоле от това което си се изръсил, брато.

Като си купих таратайката дадох за нея 2500 - сега треа се тръшкам, че немога да и взема 1500 лева а?
Като си купих лаптопа също дадох 2500 - сега не струва повече от 1600-700 лева.

За какво изобщо спорим и обсъждаме нещата?

Нека модераторите и администраторите да преценят и затворят темата, за да не се изпокараме за подобна смешна случка.

Видях, че е пусната тема за правилата и продажбите

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=5352

Дайте предложения, за да се предприемат наистина действия за подобряване на бизнес климата :)
 
От: yseo.org - Продава се.

@xyz - Добре разбирам те, може би имаш право, но все пак така мислиш ти по въпроса, а аз не съм съгласен. Ще се запиташ защо? Много просто, написах адрес където могат да се пускат оферти, но не с цел реклама, както ти го изтъкна, просто дадох възможност на хората да участват в закрит търг, където могат да предложат офертата си и тя да не е видима за никой друг освен мен. Второ, не съм писал никъде, че неможе да ми пишат оферти и тук, дали ще е на ЛС или в темата няма значение, дори отговорих на първото предложение, като отказах и се обосновах защо. И трето, адски е неуместно да сравняваш стоки които си използвал и желаеш да продадеш на почти същата цена. Първо аз не съм изхабил и половината от периода който съм заплатил, тоест 1 година. Ако ти утре си купиш да речем нова кола на стойност 100 хиляди лева, а на другия ден решиш да я продадеш защото просто не е за теб за 50 хиляди лева ли ще я продадеш?!? Много се съмнявам. Не споря, за да се карам с хората, а да защитя гледната си точка и мнение по въпроса.
 
От: yseo.org - Продава се.

Твърде жалко за чисто новата му кола, която не е за него, обаче
една стока като излезе от магазина и ако я продаваш тя автоматично губи до или повече процента от стойността си. Вече е "втора ръка". Така че внимавай един ден като си купуваш коли
 

Горе