ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Бравос, супер са, особено ми харесва целта на продукта :D
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Благодаря много! :)) Я покрай бъмпа да кача и нещо новичко. По-късно - още! :))

Едно банерче.. Изкефи ме проекта и се заиграх.. Едното е оргиналния автомобил, другото банера.

betsafe-black-race-1.jpg


- - - - - - - -

betsafe-black-raceee.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Страхотни неща правиш, най много ми хареса дизайна на ДОМИНО, изчистен смислен стилен. Гледам че си имал големи проблеми в Слънчев бряг, жалко че не се познавахме, щях да ти помогна а тези полицаи от районното щяха горчиво да съжаляват че са се държали така с теб. Отворковците от общината вече пострадаха -> тук Сега и ад-то ще почнем, да си оправят бакиите а тия полицаи, как ме яд че не се познавахме... просто не е истина какъв скандал щяхме да направим... сори за офтопика.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Здравей,
благодаря много и за хубавите думи и за желанието да помогнеш срещу тия полицейски неуредици... :) колкото до тях - разговарях с адвокат, на фитнеса, където ходя идват разни прокурори и т.н. с които се познаваме и абсолютно всички ми казаха, че е редно да ги съдя и съм в пълното си право... Таа.. чакам да ми дойде наказателното и ще го обжалвам и ще подам и жалба в прокуратурата срещу тях : ))



А ето и нещо ново. Редизайн на популярен сайт » ново меню, типография, банер за евенти, социални икони, сърч панелче, уолпейпър и още дребни корекции.

header-menu-+-panel.jpg


- - - - - - - -



ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



+ 1 пакет банери.. Те са към 30 банера, но са идентични общо взето, само иконките и текста се различава, за това качвам само 2. Скоро ще кача още неща..

Digitale-Fotolijsten-gadgets4everybody-nl.jpg


- - - - - - - -

Motor-Scooter-Accessoires-gadgets4everybody-nl.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Много креативен и пълен с идеи. Благодаря за добрата работа
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Опаа, здравейте : ) Малко се запилях на последък по разни почивки, палатки, морета, планина, ноо пак бачкам и съм на линия ;-)
Ето едно ново лого! 100% вектор. Ние от Зийлот Дизайнс държим на професионализма и всичко да бъде изпипано от-до! Чрез този проект можете нагледно да видите как протича работата по направата на една фирмена идентичност.

IMG_6681.jpg


- - - - - - - -

toroshop-dali.jpg


- - - - - - - -

toroshop-logo.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



+ нещо ново


gadgets4everybody-nl-2.jpg


- - - - - - - -

gadgets4everybody-nl-1.jpg


- - - - - - - -

gadgets4everybody-nl-4.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



+ нещо ново


BrainBoosterX-Vitamin_bottle_Mockup.jpg


- - - - - - - -



ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Добро утро, колеги. Искам да ви представя поредния завършен проект » www.pelegrino.bg

Фирмата е нова и ще се занимава с производство и внос на бебешки артикули в България, Русия и Беларус. Изготвихме цялостен брандинг - Фирмена идентичност, визитни картички, А4 бланки за писма и фирмен уебсайт на 3 езика. Също така клиентите се сдобиха с напълно къстъм cms панел, който е двуезичен също така!

- - - - - - - -

От клиентите получихме референция, която скоро ще сканирам и кача:

РЕФЕРЕНЦИЯ

Екипът на „Зийлот Дизайнс“ разработи за нас цялостен проект за брандиране на нашата нова марка детски стоки с изготвянето на лого,визитки,бланки,уеб сайт.
Оценяваме много високо професионализма и коректността на екипа. Изработеното лого чудесно се вписва в нашата визия за марката. Уеб сайтът има красив и функционален дизайн както и специално разработен контролен панел. Изключително конкурентите условия предложени ни от „Зийлот Дизайнс“, ги правят желания партньор за всяка фирма имаща присъствие в интернет, което в днешно време е задължително.


Момчил Монев
Директор
Pelegrino, Pelegrino.bg
19.08.2013


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



Добро утро, колеги. Искам да ви представя поредния завършен проект » www.pelegrino.bg

Фирмата е нова и ще се занимава с производство и внос на бебешки артикули в България, Русия и Беларус. Изготвихме цялостен брандинг - Фирмена идентичност, визитни картички, А4 бланки за писма и фирмен уебсайт на 3 езика. Също така клиентите се сдобиха с напълно къстъм cms панел, който е двуезичен също така!

Добре се е получил сайтът, но се нуждае от донастройки :) Под IE8 никакъв го няма(да си имате едно наум), като превключваш езиците, руския "не захапва", когато е на английски превежда част от нещата. Така че има да се забавлявате още по него :)

Успех!
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Да, руският не е готов, пуснат е за превод, но не искаме да се доверяваме на Гугъл Транслейт и да превеждаме чрез него. А иначе вярно има тук там бъгове, които трябва да се доизчистят.

Благодарим за критиката и пожеланията! : ))

PS - На HTML5 е писан сайта, за тва е такава хавата, ама ще го фикснем. ;]
 
Последно редактирано:
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Да, руският не е готов, пуснат е за превод, но не искаме да се доверяваме на Гугъл Транслейт и да превеждаме чрез него. А иначе вярно има тук там бъгове, които трябва да се доизчистят.

Благодарим за критиката и пожеланията! : ))

PS - На HTML5 е писан сайта, за тва е такава хавата, ама ще го фикснем. ;]

хубаво но що няма мета тагове изобщо ?
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Много съм доволен от работата на колегата. Препоръчвам го за сериозни проекти - много ще ви улесни и спести главоболия
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!



+ 2 нови проекта.

BreezyHealth.jpg


- - - - - - - -

toroshop468x60banner.jpg


- - - - - - - -


ZEALOT DESIGNS - Символ на качество, уникалност и достъпни цени.
 
От: ZEALOT DESIGNS | Вашите дизайн решения!

Поздравления колеги, ще ви пробваме :)
 

Горе