Предлагам: ZENITH DESIGN - Изработка на лога, идентичности, печатни материали и банери

ZENITH

Active Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
ZENITH DESIGN - КАЧЕСТВЕНИ решения за вашия бизнес! Packaging, Graphic & Web Design

RoxXTuf.jpg



oLQZpHU.png


Прилагам и някои пояснения:
1) Не съм приложил примерни цени, понеже смятам, че всеки проект е строго индивидуален.
2) За да влезете в портфолиотота, натиснете на картинките. В случай, че случайно не сработи: Behance: https://www.behance.net/theodoesdesign/ и Facebook: https://www.facebook.com/theodoesdesign/
3) Понеже получих, коментар, че данните ми липсват в текстови вид: E-mail: [email protected], Skype: sommer.colada
 
Последно редактирано:
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Работя с колегата от доста време и винаги съм бил много доволен от него. Препоръчвам го :) Според мен е един от талантливите и развиващи се дизайнери във форума :roll:
 
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

извинявай колега, ама ме заболяха очите докато четох "за мен" картинката, много е светъл цвета на шрифта за бял фон + италик + серив = провал. Кажи честно ти можеш ли да прочетеш това на картинката и по - долу дето ползваш същият шрифт?

//едит
харесва ми работата ти, в тази тема по - добре си се представил: https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48745

не е лошо някъде да си сложиш мейла в текстов вид, защото сега трябва да го пиша на ръка и вероятността за грешка е голяма.
 
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Работихме по няколко проекта с колегата и качеството на изработка е повече от доволно. Силно го препоръчвам на заинтересованите.
 
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Здравейте, работил съм с момчето няколко пъти и ще кажа, че съм изключително доволен от него. Препоръчвам го на всеки, работи с голяма креативност! За мен разработи марката дрехи и се получи по-добре от това което ми беше първоначалната цел, много съм му благодарен... само нагоре братле :)
 
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Следях ти старата тема, записвам се и за тази.
/цветовете горе не ми дразнеха :|
 
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Edit
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: red
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Много добри дизайни.
Можеш ли да ми изпратиш цените на услугите които извършваш?
 
От: ZENITH - Branding, Packaging & Graphic Design

Поръчах си дизайн на сайт. Всичките ми претенции бяха удовлетворени, а дизайнът стана супер. Младежът има супер чувство и талант за дизайнер. Мерси за работата!
 
Много съм доволен от колегата @ZENITH. Винаги е бърз в изпълнението, работи много качествено и доста евтино. Ако ви трябва банер или лого, той е вашия човек :)
 
Доволна съм че избрах Теодор за направата на банери за магазина ми, макар че имах и други предложения от сериозни хора. Изпълни концепцията ми, разбра ме какво искам от него, но и даваше много полезни предложения. Връщах го за доизкусуряване, но той е търпелив и не налага непременно своето мнение. Накрая резултата от работата му напълно ме удовлетворява. Надявам се и в бъдеще да ми помага. Успех! Благодаря ти ☺
 
За един проект ми трябваха няколко картинчета. Може би банери е най-точната дума която ги описва, макар че не са точно такива, но както и да е... важното е че @ZENITH свърши работата по бързата процедура - без мотаене и излишни обяснения :)
 
Част от серията банери, които направих за Unibooks.bg:

kCR3q5I.jpg


z5BV3nb.jpg


C5Syu27.jpg


pXBbg9m.jpg


rn8PoDr.jpg
 
Последно редактирано:

Горе