zlio.com

bel40

New Member
нов съм във форума по прочетох часто от темите и вече имам идея и съответно се регистрирах в zlio.net обаче искам да питам какво е това със френския закон което ти изисква данни
моя грешка в заглавието
 
Последно редактирано:
От: zlio.com

Моля накой с опит да сподели по-подробно как стоят нещата със zlio . Стъпка по стъпка дет се вика . Как стават нещата така , че сайта техен , продуктите техни ... каква е задачата на продавача /например аз/ ? Да рекламирам сайта , продукта ... как се осъществява връзката при дадена поръчка от клиент ? Кой праща продукта ? Как става плащането .... ей такиа неща . И как функционира системата на плащането PayPal , какви комисионни удържат , става ли да се открие сметка с дебитна карта Маестро , Мастеркарт ...

Благодаря предварително !
 
От: zlio.com

май прекалено много въпроси ми се виждат накуп


-------------------------------------------------------------

Мерси Радев ! Като нищо не ти е ясно най - нормално да се пита , оти не е срамно да се пита , срамно е да не се знае
 
От: От: zlio.com

Момчета и момичета странен проблем имам със zlio.com аз. Значи направил съм си отпреди 2 магазинчета там, но от известно време наблюдавам в гугъл уебм. туулс-са че и 2та има по над 30 грешки от типа - URL restricted by robots.txt . Опитах да побраузвам и в 2та магазина, обаче сума ти линкове не бачкат, грешки 404 и т.н. или пък ако кликна buy на съответния продукт - ерор. Не съм настройвал роботса, освен това май няма и как щото уж е поддомейн. Не успях да открия решение. Ако някой има опит със zlio.com да спише 1 отговор, че положението е zlie :D
 

Горе