Конкурс за: Дизайн на кутия

Всъшност, ако нямаш изграден авторитет тук и не си постнал линк към сайта си , какво ти дреме, че няма да спазиш правилата.
Затова при такива случай трябва да се предприемат мерки за да не се повтаря, в случая банана не е достатъчен мисля.
 
Всъшност, ако нямаш изграден авторитет тук и не си постнал линк към сайта си , какво ти дреме, че няма да спазиш правилата.
Затова при такива случай трябва да се предприемат мерки за да не се повтаря, в случая банана не е достатъчен мисля.
Tук си прав.
 
Аз предлагам който има рейтинг под 10 да има право да организира конкурси само с предварителен депозит към @Blinky, така, ако не обяви победител поне ще спонсорира развитието на форума ;)
 
Интересното е, че ads е активен във форума, явно чете, но не дава никакво обяснение. Това не е мъжко! Ако е пич, поне ще даде някакво обяснение. Не съм участвал в конкурса, но това е подигравка с труда на колегите.....жалка история....
 
Аз предлагам който има рейтинг под 10 да има право да организира конкурси само с предварителен депозит към @Blinky, така, ако не обяви победител поне ще спонсорира развитието на форума ;)
Мисля, че пича ще се включи да обясни за какво става дума. Иначе да, трябва малко по така с тия конкурси, щото малко излизат извън правилата и създават кофти впечатление. ;)
 
Сещам се за колега във форума, който обменя пари между различни платформи срещу комисионна и колегите дават добри отзиви за него. Какво пречи парите да се депозират при някой такъв и победителят да си ги получава оттам? Слагаме задължителен минимум от X предложения и готово. Таксата ще е сума от порядъка на 5-15 лв, напълно поносимо е. Предлагано е и преди, не знам защо не се процедира по този начин.
 
Мисля, че пича ще се включи да обясни за какво става дума. Иначе да, трябва малко по така с тия конкурси, щото малко излизат извън правилата и създават кофти впечатление. ;)
Щом не се е включил, ще има още ден-два да обясни ситуацията и ще е нужно ние админите да вземем някакви мерки. Респект, но айде бъдете хора на място. ;)
 
Получава предупреждение за това и в рамките на седмица ще се надявам да даде някакво становище, ако не ще е нужно да вземем мерки. Така не става. Форумът няма да събира хора тарикати. Другите страдат от това. ;)
 
Получава предупреждение за това и в рамките на седмица ще се надявам да даде някакво становище, ако не ще е нужно да вземем мерки. Така не става. Форумът няма да събира хора тарикати. Другите страдат от това. ;)
Да взема и аз един конкурс да пусна тогава :)
 

Горе