Предлагам: Изпращане на покани за харесване на страници

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Здравейте,

разполагам с голямо количество профили с много реални български приятели във фб за това предлагам възможността да ги поканя да харесат вашата страница. Изпращането на поканите става чрез тази опция на ФБ:

invite.jpg



Цени:
  • Смесена аудитория - 10 лв за всеки 1000 покани.
  • Мъже/Жени: - 15 лв за 1000 покани.
  • Друг таргет по интереси/възраст/местообитание - ориентировъчно 18-20лв/1000 покани. Става само след изготвяне на индивидуална оферта според наличностите и спецификите на таргет групата, не се колебайте да се свържете с мен на ЛС да изкоментираме детайлите.

FAQ:

Колко хора ще харесат?
Отговорът на въпроса зависи строго от страницата, тематиката, броя на публикациите в нея. Обикновено харесват между 5 и 20 процента от поканените.

С какво тепмо работиш?
Канят се по 500-1000 души на ден.

Как става изпращането на поканите?
Изпращането на поканите става вечер между 7 и 12 часа от мен или човек от екипа ми. Вие само трябва да следите резултатите.

Кога можем да започнем?
В зависимост от натоварването ни, можем да започнем и в същия ден, можем да се наложи и да изчакате наколко дни ред.

Какво трябва да предоставя?
Линк към страницата която трябва да се рекламира. Останалото го вършим ние :)

Възможно ли е услугата да се приложи върху нова страница?
Да, но е добре да има поне 10 публикации в страницата за постигане на по-дори резултати.

Хората които ще поканиш реални ли са?
Да, хората които каня са реални български профили, без цигани, селяни, фалшиви профили и т.н. Хората са предимно млади и платежоспособни хора в диапазона 18-40 години от областни градове. Приятелите се подбират ръчно, фалшивите профили, неактивните и т.н, ако бъдат идентифицирани се чистят ръчно периодично от профилите.

Колко най-много хора можеш да поканиш?
Бройката варира, но мога да поканя около до 20 000 души да харесат една и съща страница.
Таргетираната по пол аудитория се предлага в размер до 3000-4000 души. Трябва да определим възможностите на ЛС при започване на услугата.

Как ще докажеш, че си поканил толкова хора колкото съм заплатил?
Преди да се изпратят поканите от даден профил се прави screenshot на диалога за изпращане на покани. След като се изпратят поканите се прави втори. Сами можете да се уверите, че покани са изпращани и да определите броя им от предоставените снимки. А и резултатите ще говорят сами по себе си.

Разполагаш ли с чуждестранна аудитория?
Към момента не разполагаме с голямо количество чужда аудитория. Планираме разрастване на услугата в тази насока.

Предлагаш ли специфичен таргет?
В зависимост от темата може да измислим и по-тясно таргетиране на хората които ще се поканят, пишете ми на лично при интерес за такава оферта.

Добавяш ли хора в групи?
ФБ позволява да се покани малко количество хора към дадена група - 2000 души могат да бъдат поканени. Свържете се с мен за конкретна оферта.

Предлагаш ли ревю на услугата?
Безплатни ревюта няма да има, тъй като предлагам услугата от много години, но първите 5 души поръчали 4000 покани ще ги получат на цена от 10$(17лв) при заплащане с paypal или epay. (5-те поръчки са изчерпани)

За всеки който не е убеден в резултатите от услугата предлагам възможност да пуснем 1000 покани на цена от 10 лв, чрез които да измерите дали услугата ви допада и върши работа.

Има ли минимална сума за поръчка?Да, минималната сума за поръчка е 20 лв.
При плащане с банка/еконт/пощенски запис, минималната сума за поръчка е 50 лв.

Какви методи на плащане приемаш?
epay, paypal, neteller, банка, еконт, запис в пощата - описани в реда в който са ми най-удобни. т.е ми е най-удобно да приема плащане по epay, а най-неудобно да ходя да тегля записи от пощата и еконт. Обърнете внимание, че за различните платежни системи има различни минимални суми за поръчка.

Кога се извършва плащането?
Плащането става предварително. Изключение се прави за хора с които сме работили или работим редовно или за потребители във форума predpriemach със по-висок показател iTrader спрямо този на моя профил, но само ако нямат негативни отзиви.

За всякакви други въпроси - ЛС

Предишна тема съдържаща множество отзиви за услугата:
Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ


-----------------------:):):)Доволни Клиенти:):):)--------------------------

Поръчах 3000 покани като бяха таргетирани(жени).
От тях бих казал, че между 300-400 харесаха страницата. Аз лично съм доволен.

Успех за напред с поръчките :)

Поздрави.

Препоръчвам колегата! Работи добре и има резултати.

Абсолютно точен е колегата. От 4000 покани харесаха над 400 човека, което според мен е доста добре.

Добре свършена работа, бърза и приятна комуникация. Резултатите надминаха очакванията ми.
kamentk, благодаря :).

и аз съм доволен!

Работих с колегата вече по две мои страници ...
Резултата според мен, си беше доста добър.
От поканите, които поръчах се закачиха около 10%
Супер бърза и лесна комуникация. Навременна и адекватна реакция от негова страна.
Със сигурност ще се възползвам отново от услугата му.

Пожелавам успех!
:) :) :)

Доволна съм

Много добре изпълнена услуга. Препоръчвам с две ръце!

Аз пак се възползвах от услугите на Камен и пак останах доволен!

Аз съм доволен, човека е точен и коректен! Бърза реакция и добри резултати!

Супер свършена работа!
Благодаря.

Колегата е изключително коректен! Препоръчвам на всеки който иска качествена услуга да се свърже с него. :)

Методът работи, има ефект, препоръчвам

Възползвах се от услугите на колегата. Свърши чудесна работа, точен и коректен е във всяко едно отношение.
ПРЕПОРЪЧВАМ!!!
-----------------------:(:(:(Недоволни Клиенти:(:(:(--------------------------

Възползвах се от услугите на колегата . Моето мнение е следното.
ОТ 1(лошо)-10(отлично)

Комуникация :10
Време за изпълнение:10
Качество:8
Краен резултат:3

от 4700 покани на страницата ми се вързаха около макс 100човека. Дори отпусна бонус и общо прати 5400 покани, но уви резулатата е под 10%. Явно тази услуга, не е подходяща за всякакви страници. Относно страницата ми не е толкова специфична , но става дума за ръчно изработени аксесоари. Moже би ако беше страница , за коли , жени или разни фрази и цитати резултата щеше да бъде по-добър
 
Последно редактирано:
Поръчах 3000 покани като бяха таргетирани(жени).
От тях бих казал, че между 300-400 харесаха страницата. Аз лично съм доволен.

Успех за напред с поръчките :)

Поздрави.
 
Поръчах 3000 покани като бяха таргетирани(жени).
От тях бих казал, че между 300-400 харесаха страницата. Аз лично съм доволен.

Успех за напред с поръчките :)

Поздрави.
Благодаря за добрите думи. Колегата Златко също е много коректен и се работи лесно с него. Успех и на теб :)


Между другото съм свободен за нови поръчки :)
 
По случай великденските празници - който заяви и плати 4000 покани в рамките на днешния ден ги получава срещу 20 лева.
 
ОБнових малко първото мнение, услугата е все така актуална. Възползвайте се докато я има :)
 
Абсолютно точен е колегата. От 4000 покани харесаха над 400 човека, което според мен е доста добре.
 
Следващите дни приемам няколко поръчки и след тва ще можете до се възползвате от услугата чак в началото на август месец, тъй като екипът излиза във ваканция и ще работим само с редовни клиенти.
 
Следващите дни приемам няколко поръчки и след тва ще можете до се възползвате от услугата чак в началото на август месец, тъй като екипът излиза във ваканция и ще работим само с редовни клиенти.

Приключихме със ваканциите - можете да се възползвате от услугата
 
Добре свършена работа, бърза и приятна комуникация. Резултатите надминаха очакванията ми.
kamentk, благодаря :).
И аз благодаря за доверието и коректността!

Свободен съм за нови поръчки :)
 

Горе