Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

petrov321

Well-Known Member
който си е правил регистрация или тези които мислят да си правят - много добре да обърнат внимание на тази "вратичка" за админа в правилата: - http://аквичоп.net/правила

Имаме право да добавяме тематични линкове около или във вашата статия.

аз имам регистрация от преди да се променят правилата и не знаех за това ново "правило"

останах изненадан като в моята статия има линк и към конкурентен на моя сайт....

Сега сигурно някой ще каже - админа решава какви правила да има - Да, така е! Не казвам че няма право а само искам да предупредя тези които имат вече регистрация и нямат време (както мен) при всяк посещение на всеки сайт(артикъл дир, соц.мрежа, директория и прочее) да четат всички правила...
 
Последно редактирано:
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

останах изненадан като в моята статия има линк и към конкурентен на моя сайт....

Каквито и правила да има, за мен това си е измама по кодекса на морала. :)
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Каквито и правила да има, за мен това си е измама по кодекса на морала. :)

да, морална измама.. иначе е по правилата
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

останах изненадан като в моята статия има линк и към конкурентен на моя сайт...

Да не е станала грешка? Дай линк към статията да видим, че не ми се вярва Андро да злоупотребява с доверието на потребителите си?

Иначе условието си го имаше още в самото начало, когато Андрей обяви аквичоп.net за директория за статии... но не съм го виждал в действи...
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Да не е станала грешка? Дай линк към статията да видим, че не ми се вярва Андро да злоупотребява с доверието на потребителите си?

Иначе условието си го имаше още в самото начало, когато Андрей обяви аквичоп.net за директория за статии... но не съм го виждал в действи...

няма да давам линк към статията. НЕ БИХ ЛЪГАЛ, камо ли тук пред всички! Ако си позволя това ще излезе, че Ви мисля всички за глупаци а мен за нещо повече, което в действителност не е така!

Възможността на админа да добавя линк в моята статия НЕ е присъствало като текст от правилата от началото! Ще те помоля да се въздържаш от такива категорични коментари ако не си 100% сигурен!

http://webcache.googleusercontent.c...правила&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg&client=opera

гугъл помни от

Това е кешираното от Google копие на http://xn--80aesgwg8c.net/правила. Това е моментна снимка на страницата, така както е била показана на 9 февр. 2012 11:25:33 GMT. Настоящата страница може да е била променена междувременно. Научете повече


ето и старата точка от правилата:
Имаме право да добавяме тематични линкове около вашата статия. Те няма да бъдат поставяне директно в статията ви.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Ще те помоля да се въздържаш от такива категорични коментари ако не си 100% сигурен!

Извинявай
, останало ми е в главата, че има право да добавя линкове, но не съм обърнал внимание на позицията им!
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net


Извинявай
, останало ми е в главата, че има право да добавя линкове, но не съм обърнал внимание на позицията им!

Няма проблем, аз ще ти кажа как да го запомниш по-лесно :) : единствената (страшно много вероятно) артикъл директория в която админа слага свой линкове в чуждите статии е?: аквичоп.net :beer:
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Всичко точно ли е? Ей, хора, разбирайте се. Моля ви. :)

Явно моите разбирания за професионалност и колегиалност нямат допирни точки с тези на Андрей Димитров
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

аквичоп.net - това прилича на клоака за статии.
 
От: От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Няма проблем, аз ще ти кажа как да го запомниш по-лесно :) : единствената (страшно много вероятно) артикъл директория в която админа слага свой линкове в чуждите статии е?: аквичоп.net :beer:

Това отговаря на въпроса на самия админ:

аквичоп.net – PR4 (не разбирам защо хората не пускат там, хем искат авторитетен сайт с много бекове, хем предпочитат да спамят по нискокачествени сайтове)

all4website.info/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%8F-pagerank-update-02-2012.html
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Здравейте, прочетох всички коментари до тук и не ми става ясно следното: Защо хейтите моята директория, като axeny.com практикува същата дейност, само дето слага тематичните линкове горе в навигационната лента - което дава още по-силен линк. Ако не ми вярвате проверете сами.
Намерете там статии на тематика SEO и ще видите линкчета към cloxy.com. Намерете статии за къртачи и ще видите линкчета към kyrti.com - все сайтове на Васко. В това няма нищо лошо, той си е админ той решава какво да прави.

Аз поне съм го написал в правилата, няма значение че е точно преди да публикувам статията. Така съм преценил - така съм направил. В axeny.com дори не го пише в правилата - че има право да си слага тематични линкове. Но защо трябва да го пише, нали директорията си е на Васко.

Защо не хейтите на Тошков директорията? Защото май не ви стиска. Той прави 1 към 1 както и аз. Не мисля, че това е лошо.

Който иска да публикува в аквичоп.net да заповяда. Който не иска - да си направи своя безплатна директория с PR4 и да си пуска на воля. BTW можете да видите авторитета на домейна на сайта с OSE и да проверите и на другите подобни директории.

И друго пропуснах да кажа - аз съм единственият администратор на няколко директории за статии, който си позволява да прави AdWords кампании на собствените си директории, като дори нямам никаква монетизация от тях. Това ако не е доказателство, че съм сериозен, не знам кое друго.

Повече няма какво да добавя - кой разбрал - разбрал. Останалите да ходят да оспамват социалките, че нещо им е много зле SEO-то.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Защо не хейтите на Тошков директорията? Защото май не ви стиска. Той прави 1 към 1 както и аз. Не мисля, че това е лошо.

Ебаваш ли се? :lol: Че Тошков какъв е ? :mrgreen:
Не сме смеели.. хаха
Има хора от които изпитвам респект но Тошков не е сред тях, не виждам и защо трябва да ме е страх... моля да ми обясниш :)

А и тук хейт не съм видял, тук всеки е свободен да дискутира
 
@w1ck3dgam3 - малко несериозно ти е отношението. Има и други начини да монетизираш директорията. Това да слагаш линкове на конкуренти в статията на някой с която е целял да постигне SEO ефект е, все едно да сложиш на линка му nofollow.

А с горното си изказване, мисля, разочарова не само мен, а и останалите потребители на форума, а и тези публикували СЪДЪРЖАНИЕ в директорията ти.
 
От: Re: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

@w1ck3dgam3 - малко несериозно ти е отношението. Има и други начини да монетизираш директорията. Това да слагаш линкове на конкуренти в статията на някой с която е целял да постигне SEO ефект е, все едно да сложиш на линка му nofollow.

А с горното си изказване, мисля, разочарова не само мен, а и останалите потребители на форума, а и тези публикували СЪДЪРЖАНИЕ в директорията ти.

Публикуването на статии в която и да е моя директория не е задължение на потребителите, а тяхно право. Прочети го пак за да го разбереш. Никой не задължавам да публикува каквото и да било и където и да било.

Сайтът си е мой и ако реша утре може да не е директория за статии. Мога само аз да публикувам вътре. Ако спра забраната за регистрации сигурно ще ме нахейтите, че аквичоп.net не разрешава на потребителите да публикуват статии. Сега пък твърдите и приканвате хората да не пускат статии.

Решете в крайна сметка - да затварям ли регистрациите или не. Или може би типично по български каквото и да направя все ще съм крив на някой.

На мен не ми пука изобщо. Така или иначе важното е аз да мога да публикувам вътре, а не вие. Това, че ви давам право да го правите е съвсем друго нещо. Но това може бързо да се промени.

Съвет: Ако искате пълна гаранция за това, че статията ви няма да бъде изтрита или манипулирана си създайте собствен ресурс от сайтове - където само вие да може да публикувате.

И принципно идеята ми след състезанието беше точно такава. След това реших да бъда благосклонен и да я отворя за регистрация, така че всеки който иска да може си вземе що-годе силен линк.

Няма оправия тая държава с такива сиво мислещи хора като вас. Ето ви още малко материал по темата за осмисляне: http://goo.gl/cZpJ0

p.s. Не посещавам форума, така че ми е все тая за мнението ви и за вашето презрение. Не търся нищо тук.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Аз поне съм го написал в правилата, няма значение че е точно преди да публикувам статията. Така съм преценил - така съм направил.

Който иска да публикува в аквичоп.net да заповяда. Който не иска - да си направи своя безплатна директория с PR4 и да си пуска на воля.

Повече няма какво да добавя - кой разбрал - разбрал. Останалите да ходят да оспамват социалките, че нещо им е много зле SEO-то.

w1ck3dgam3 => С тези си изказвания падаш много лошо в очите на хората, все по-малко хора ще ти вярват и ще се възползват от услугите ти. Не 3 - сто и три директории на статии да имаш, щом отношението ти е такова - няма бъдеще.
Никой не харесва да го използват и манипулират, никой не харесва да му се подиграват!

Напълно съм съгласен с ktomov =>

А с горното си изказване, мисля, разочарова не само мен, а и останалите потребители на форума, а и тези публикували СЪДЪРЖАНИЕ в директорията ти.
 
От: Re: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

http://goo.gl/cZpJ0

p.s. Не посещавам форума, така че ми е все тая за мнението ви и за вашето презрение. Не търся нищо тук.

Прочетохте ли линка.
е решил да си излее ламерския гняв във още по-ламерския форум Предприемач.ком.

Интересно ми за кой се мислиш, май си много повече от всички тука, нищо че на някой не може да им стъпиш на малкия пръст.

Защо ламерите от предприемача не тръгват да плюят срещу Тошков? Защо ламерите не тръгнаха да псуват Oggin, че dao.bg от авторитетна спамилка се превърна в нещо съвсем различно и всички линкове от там си заминаха.

Тея пък кои са, че да им се кланям, големи сео оптимизатори ли станаха като добавят линкове към сайтчетата си в статии публикувани от други ?
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

w1ck3dgam3 => С тези си изказвания падаш много лошо в очите на хората, все по-малко хора ще ти вярват и ще се възползват от услугите ти. Не 3 - сто и три директории на статии да имаш, щом отношението ти е такова - няма бъдеще.
Никой не харесва да го използват и манипулират, никой не харесва да му се подиграват!

Напълно съм съгласен с ktomov =>

Шефе, набарахте си златната ниша и ти и петров321 и започнахте да ме хейтите. Аз не целя потребителя да е доволен. Целта на директориите ми за статии е аз да публикувам в тях - нарича се личен ресурс - набий си го в малкия мозък!!!

Това, че разрешавам да се пускат статии от други хора е съвсем отделно нещо. Дори трябва да ми благодарят за това, че изобщо им давам това право. Щото предполагам знаеш, че всичко се плаща и ако не е директория за статии трудно можеш да накараш някой да ти публикува статия с линкове в друг блог. Ще я пусне, но ще трябва да си кихнеш.

Като за без пари, момци - толкоз. Това е положението.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Като за без пари, момци - толкоз. Това е положението.

Андро, първо коментарите, сега и директориите... сериозно рязане ще му удариш, а? :)
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Андро, първо коментарите, сега и директориите... сериозно рязане ще му удариш, а? :)

Кой от какво съм отрязъл бе Димчо? Нито съм откраднал нещо от някой, нито имам да давам нещо на някой. За какво рязане става въпрос? Сайтовете са си мои. Имам право да правя каквото искам с тях. Не съм мобилен оператор да съм вързал всички ви с договор и да нямате право да се откажете. Който не го кефи отива в следващата директория. Има ги бол.

Пак казвам - не целя потребителите да са доволни, а аз да съм доволен. Сайтовете ми са създадени за да могат в тях да се пускат статии, линкове и каквото щете от мен.

Такъв е живота, сори.

И между другото арменския поп вече затвори - петък сме все пак.
 

Горе