Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

От: Re: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Сайтът си е мой и ако реша утре може да не е директория за статии.
Разбира се... тук пак опираме до морала на всеки един от нас - при някой е в повече, при други по-малко, при трети липсва такъв...
за това
Няма оправия тая държава
:)

Решете в крайна сметка - да затварям ли регистрациите или не. Или може би типично по български каквото и да направя все ще съм крив на някой.

Защо да затваряш регистрацията заради няколко недоволни "лемери"?
и незнам с какво право може да използваш този жаргон - главно към мен ли е насочен?
за справка само ще кажа: никога не съм претендирал за каквото и да е, камо ли че съм специалист по оптимизиране
Статията която публикувах е за мой клиент, наложи се да платя отново на копирайтър да напише още една за да не се налага да обясявам на клиента защо в неговата статия има конкурентен линк!
 
От: От: Re: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Petrov321, OK. Разбрахме се - аз нямам морал, хората спират да пускат статии в сайта и ти си доволен. Мен ме устройва. Стискаме ли си ръцете?
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Андрей, за какъв се мислиш?

Когато конкурентите са ламери
кой го казва? големият специалист ?

Вече няколко пъти се отметваш от думата си

Край с Webmasterbg общността

и втори:
Реших да приключа с нишата със сериалите. Основният домейн сериали.com е продаден на Калин.

Стига си се оправдавал с другите
защо точно теб нападали... защо това защо онова
Застани като мъж и кажи(но после го спази - не както преди), че според теб това което правиш е морално сдържано и точка. Нали не ти пукаше какво мислят за теб...?
Аз мисля, че с това държание - не ме интересува какво мислят за мен
а в детски стил - ще си правя каквото искам!

е несериозно за възрастен човек.
 
От: От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Андрей, за какъв се мислиш?


кой го казва? големият специалист ?

Вече няколко пъти се отметваш от думата си

Край с Webmasterbg общността

и втори:
Реших да приключа с нишата със сериалите. Основният домейн сериали.com е продаден на Калин.

Стига си се оправдавал с другите
защо точно теб нападали... защо това защо онова
Застани като мъж и кажи(но после го спази - не както преди), че според теб това което правиш е морално сдържано и точка. Нали не ти пукаше какво мислят за теб...?

Кажи какво трябва да кажа за да мирясате? Каквото кажете това ще изрека :)

Уебмастъра го бях напуснал за кратко, но след това промених мнението си. Всеки има право да промени гледната си точка след време. Не съм кон с капаци. Преценил съм, че ще посещавам уебмастъра. Какъв е проблема? Трябва ли да се извинявам публично, че съм променил гледната си точка?

Колкото до сериалите си е моя работа какъв домейн съм взел, продал, оптимизирал и т.н. И да - не оптимизирам сериали. Поне не аз. Или поне не тази дума. Оптимизирам доста по-конкурентни ниши. И за това ли трябва да се извинявам?

А и трябва ли въобще да ви давам обяснение в какви ниши оптимизирам?

Кажете какво искате да чуете от мен и да мирясате?
 
От: От: Re: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Petrov321, OK. Разбрахме се - аз нямам морал, хората спират да пускат статии в сайта и ти си доволен. Мен ме устройва. Стискаме ли си ръцете?

Моля те недей ми преиначавай мисълта!
Прочети какво е заглавието на темата: ВНИМАВАЙТЕ а не: НЕ ПУБЛИКУВАЙТЕ

няма защо да спираш другите да публикуват статии
всеки да си решава сам за себе си!

Но това което направи не ми хареса. По-скоро бих платил под формата на още една статия ако искаш, но да ме използваш за твой облаги...
 
От: От: Re: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Моля те недей ми преиначавай мисълта!
Прочети какво е заглавието на темата: ВНИМАВАЙТЕ а не: НЕ ПУБЛИКУВАЙТЕ

няма защо да спираш другите да публикуват статии
всеки да си решава сам за себе си!

Но това което направи не ми хареса. По-скоро бих платил под формата на още една статия ако искаш, но да ме използваш за твой облаги...

Е казах ти че и други го правят. Колко пъти искаш да ти го повторя?

Хем искаш FREE, хем после мрънкаш. Като искаш всичко да ти е сигурно бях написал и по-долу - правите си собствени ресурси, правите им линк билдинг и сте готови.

Не разбрах какво искате да чуете от мен за да затворим темата?

Аквичоп.net е една много кофти директория - ок, така е.
Недейте да публикувате статии - да, недейте.
Андрей Димитров няма морал - никак даже.

Доволни?
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Сайта си е негов и може да прави каквото си иска - както е отбелязал и автора на темата не че няма право просто всеки да го има в предвид.
Според мен обаче няма да затвори сайта за статии защото ще му секне свежият контент и ще си му останат само статиите с неговите си линкове и накрая ще втаса директорията.
Аз например правя нещо подобно без да ми мигне окото - имам си ЕН директория която съм я направил платена и когато влезе обикновен потребител без да плати не може да пусне статия - обаче спамерите със софтуерите за публикуване явно прескачат по някакъв начин тази опция и успяват да публикуват - и статиите им стоят за одобряване - когато съм на кеф влизам в статиите изтривам линковете отдолу и ги публикувам - така трупам свеж контент благодарение на спамерите да са живи и здрави.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

първо ти пука:
аквичоп.net – PR4 (не разбирам защо хората не пускат там, хем искат авторитетен сайт с много бекове, хем предпочитат да спамят по нискокачествени сайтове)

а после не:

Дори и никой да не публикува в директорията наистина ли си мислите, че ми пука? :)

колко често си мениш мнението? :D

това да държиш на думата си не означава да си кон с капаци!?

Когато конкурентите са ламери, започват да хейтят

И да - не оптимизирам сериали.

Би ли казал кой сео специалист ползваш? :mrgreen: (не за друго а много добре се справя :) )

Не разбрах какво искате да чуете от мен за да затворим темата?

аз вече не искам нищо повече да казваш...
каза достатъчно :)
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Според мен обаче няма да затвори сайта за статии защото ще му секне свежият контент и ще си му останат само статиите с неговите си линкове и накрая ще втаса директорията.

Аз ако разчитах само на свежия контент :) И чак пък да втаса :)

Сега последно не мога да ви разбера - искате хората да не публикуват и вие да ликувате или искате аз да я затворя? Казвайте кво да правя, че днес съм на кеф за изпълняване на прищяФки.
 
От: От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

първо ти пука:


а после не:



колко често си мениш мнението? :D

това да държиш на думата си не означава да си кон с капаци!?





Би ли казал кой сео специалист ползваш? :mrgreen: (не за друго а много добре се справя :) )

Казвам, че не разбирам хората защо не публикуват, а не че ми пука от това. Това са две отделни неща ;)
 
От: От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Казвам, че не разбирам хората защо не публикуват, а не че ми пука от това. Това са две отделни неща ;)

Стига игра на думи. Така до никъде няма да се стигне...
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

КОЙ Е АНДРЕЙ? НА КОГО Е ДИРЕКТОРИЯТА?

АКО НА МЕН НЯКОЙ МИ ХАКНЕ В СТАТИЯ КОЯТО АЗ СЪМ ПИСАЛ ЛИНК КЪМ МОИ КОНКУРЕНТИ!

НЕ ПРОСТО ЩЕ ГО СЪДЯ! А ЩЕ ВКАРАМ 10% ОТ БРУТНИЯ СИ ВЪТРЕШЕН ПРОДУКТ ЗА ДА МУ СЪСИПЯ ЖИВОТА!!!



Ходи и завери страницата в нотариус, каквото и да са правилата , е абсурд да се вкара линк вътре в статията към конкурент!
направо му разбий детските илюзии на този който го прави!

не е за бой това а е за съд!
не дай боже аз да видя нещо подобно с моя статия където ида било.
 
От: От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Стига игра на думи. Така до никъде няма да се стигне...

И аз това викам де. Кажете какво трябва да направя за да се спрат дразгите? Ако трябва да признавам или да казвам нещо да го правя? Само кажете какво, че нещо не мога да разбера какво точно се иска от мен в момента.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Казвайте кво да правя, че днес съм на кеф за изпълняване на прищяФки.

Щом си на кеф, да пробвам - аз искам да изтриеш твоя линк от моята статия защото когато съм я изпратил това правило (да слагаш твой линк в моята статия) не е било в условията, ако беше аз нямаше да изпратя статията!

Смята, че ти ме подведе!

И аз това викам де. Кажете какво трябва да направя за да се спрат дразгите? Ако трябва да признавам или да казвам нещо да го правя? Само кажете какво, че нещо не мога да разбера какво точно се иска от мен в момента.

Това по-горе което писах го искам защото ме питаш
иначе никой не те е викал камо ли да е искал нещо от теб!

КОЙ Е АНДРЕЙ? НА КОГО Е ДИРЕКТОРИЯТА?

АКО НА МЕН НЯКОЙ МИ ХАКНЕ В СТАТИЯ КОЯТО АЗ СЪМ ПИСАЛ ЛИНК КЪМ МОИ КОНКУРЕНТИ!

НЕ ПРОСТО ЩЕ ГО СЪДЯ! А ЩЕ ВКАРАМ 10% ОТ БРУТНИЯ СИ ВЪТРЕШЕН ПРОДУКТ ЗА ДА МУ СЪСИПЯ ЖИВОТА!!!



Ходи и завери страницата в нотариус, каквото и да са правилата , е абсурд да се вкара линк вътре в статията към конкурент!
направо му разбий детските илюзии на този който го прави!

не е за бой това а е за съд!
не дай боже аз да видя нещо подобно с моя статия където ида било.

- нямам необходимите средства
- нямам необходимите контакти
- нямам необходимата въззраст

Това е като с управляващите ни - те ни правят на маймуни а аз не мога да направя нищо...
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

w1ck3dgam3, хем си прав хем не си. Сайта си е твой, но текста не е.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

w1ck3dgam3, хем си прав хем не си. Сайта си е твой, но текста не е.

След като текста не е мой, защо тогава го публикуват при мен?

Петров, няма смисъл да се ядем взаимно нали. Линка от статията е премахнат. Успех.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

След като текста не е мой, защо тогава го публикуват при мен?

Петров, няма смисъл да се ядем взаимно нали. Линка от статията е премахнат. Успех.

Защото си предоставил тази възможност.

AMOUN иначе е много прав. Авторските права на текста са на автора, с тази промяна в текста нарушаваш авторските му права. Ако нарушат твоите как ще се почувстваш? А и най-важното, не е правилно сложи си един сайтуайд линк и готово.
 
От: Внимавайте ако публикувате статии в аквичоп.net

Петров, няма смисъл да се ядем взаимно нали.
Eстествено! Ако си пречим няма да стигнем до никъде...

Линка от статията е премахнат. Успех.

не мога да ти кажа браво, защото ти бе длъжен... но мерси за правилната постъпка
 

Горе