АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Пак алабализми си написал. Гражданското общество е измислица, просто защото обикновените хора не им е работа да разбират от всичко. А като не разбират, не могат да казват дали нещото, което се прави, е добро или лошо. За това могат да се произнасят експерите. Чрез изборите делегираш права на някой, сключил си договор с него един вид, не може като ти скимне да го разваляш. И то е смешно въобще колко човека го развалят. Смешните протести в България не обхванаха дори 1% от населението, но не - народа бил това :lol: В Украйна същата работа, 1/30 от хората изобщо са се включили в протестите, народът бил това. Това не е ли диктатура на малцинството над мнозинството, което си е казало думата по време на изборите?

Обясних ти каква е схемата, само че не можеш да се пречупиш да признаеш истината :lol: Отделно, схващането, че една и съща система ще работи еднакво дорбе в Англия и тук е типично за хора с петолъчки по челата. То се вижда и как работи.

Ами че те ГЕРБ, а преди това и правителството на Орешарски управляват с 15-16% от имащите право на глас и г/д с 8-9% от общата бройка. Това пак ли е диктатура над мнозинството? :) Ама казваш, че е легитимно избрано. Това, че мнозинството спи и не си изразява гражданската позиция си е негов проблем.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Отделно в Украйна протестите не са от вчера, а още от 2004 оранжевата революция. Когато пак имаше съмнения че Янукович е фалшифицирал ибоприте. После, като се върна на власт вкара всички опозиционери в затвора, като Тимушенко например. Така че не върви да казваш, кой бил избран и кой е организирал протести.Това, че на Русия им е удобно в бившите съветски републики да управляват членове на КПСС е друга тема.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

През 2010 г. Янукович е избран със законни избори. Има достатъчно инфо за това из нета. Много ясно, че за демокрадите щом изгубят изборите, то значи изборите са фалшифицирани. А ТиМОШЕнко е крадла, която дори си боядисва косата, за да си придаде по-славянски образ :lol:

Ами че те ГЕРБ, а преди това и правителството на Орешарски управляват с 15-16% от имащите право на глас и г/д с 8-9% от общата бройка. Това пак ли е диктатура над мнозинството?
Дори и спрямо тия, протестиращите бяха смешна бройка. Иначе, за мен републиката е незаконна, защото е провъзгласена с фалшифициран от комунистите референдум. От там нататък, за каква законност си говорим?

п.п. Абе, ти да не си преродения Тато. Тая страст към площадната демокрация не е случайна :lol:
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От кое е толкова ясно не знам. Пак ли САЩ организираха оранжевата революция 2004 ? 2010 как да не спечели изборите, като опозицията е в затвора? Те и БКП си печелят всяка година изборите в България цели 45 години. И в Куба също има избори и Кастро печели с 99%.Корея няма да я броим.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От кое е толкова ясно не знам. Пак ли САЩ организираха оранжевата революция 2004 ? 2010 как да не спечели изборите, като опозицията е в затвора? Те и БКП си печелят всяка година изборите в България цели 45 години. И в Куба също има избори и Кастро печели с 99%.Корея няма да я броим.

Кажи защо според теб Тимошенко беше в затвора?
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От кое е толкова ясно не знам. Пак ли САЩ организираха оранжевата революция 2004 ? 2010 как да не спечели изборите, като опозицията е в затвора? Те и БКП си печелят всяка година изборите в България цели 45 години. И в Куба също има избори и Кастро печели с 99%.Корея няма да я броим.
[video=youtube;eaR1_an9CnQ]https://www.youtube.com/watch?v=eaR1_an9CnQ[/video]

"We've invested over 5 billion $...."

Кой спонсорира украинската опозиция и всякакви движения, нпо-та и прочее? Марсианците ли?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тоест аз ако работя за американска фирма и после отида на протест, значи ме спонсорират САЩ ? :D


Русия колко пари е наляла в Украйна ? Какъв процент са руските фирми в Украйна и какъв Американските?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Тук не става въпрос за фирми, а за НПО и политически организации. Иначе, ако се храниш от такава НПО и отидеш на протест - то е ясно. Едно време, така СССР е спонсорирала БКП в България. Иначе, за това колко е наляла Русия в Украйна, не знам. Ако имаш информация, дай.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На протест отиваш, като гражданин. Като си член на НПО това не значи, че нямаш мозък в главата и гражданска позиция. НПО има навсякъде по света, тия масони не играят на дребно. :)

И да сравняваш пряко и явно командване от Москва с НПО е смешно. Украйна се освободиха от посткомунизма и до 10-15 години ше ни задминат, докато се осетим големите конспиратори.

Тук само с решението, архивите на комунистическото военно разузнаване да бъдат предадени за разсекретяване, се активираха цели партии и бивши агенти на ДС, иначе сме подлоги на САЩ и тук ни контролират с НПО-та.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гражданската ти позиция може да има смисъл единствено, ако си част от организация, която има общи цели и платформа. Ако си сам си просто един полезен идиот, който рано или късно някой с цели ще използва.

И да сравняваш пряко и явно командване от Москва с НПО е смешно.
Преди беше пряко командване от Москва, сегае пряко командване от САЩ. НПО си свършиха работата.

архивите на комунистическото военно разузнаване да бъдат предадени за разсекретяване
Без значение кой се е активирал, самото решение е популистко и ще нанесе вреди.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Гражданската ми позиция има смисъл винаги, когато я изразявам и защитавам.(ако мислиш по този начин, който си написал, значи се отричаш, като индивидуална личност, приемаш се за числена единица) От тук нататък според моите виждания преценям, дали и къде да се присъединя. И така, когато моите виждания и позиция съвпада с дадена организация, отново си изразявам гражданската позиция.

То има конспирации и за прякото командване на рептилите, ама не е някакси нормално да го коментираме.

Нека е популистко, дай боже повече такъв популизъм. :D Ще нанесе вреди на тия, които ще лъснат от архивите.

п.с. Значи, като се активират явни партии и личности, командвани и хранени от Москва е "без значение" но НПО са проблемни.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

п.с. Значи, като се активират явни партии и личности, командвани и хранени от Москва е "без значение" но НПО са проблемни.
Не, едно и също е. Но аз не защитавам нито тия от москва, нито американските. Докато при тебе не е така ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Никого не защитавам, просто това твоето са спекулации. Пък и какво си толкова загрижен, като Украинците искат да вървят по тоя път, а не евразийския, както и ние.

Или и ти като другара Путя искаш да ги обявят за чужди агенти. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украинците си мислеха, че ще забогатеят и си разрушиха държавата. Според мен, скоро няма да има Украйна, каквато беше преди.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Мда... живот си живееха, ама пусто НПО де се взе.
В сравнение със сега, добре живееха, да.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Май руското настъпление се оказа по разрушително от НПО-то.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не оправдвавам руснаците в случая, но нямаха особен избор. Народът е казал - ако мечката играе хоро в двора на съседа, скоро ще заиграе и в твоя двор.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В сравнение със сега, добре живееха, да.

Да и аз мисля, че скоро няма да има, пост-комунистиеска, зависима от Русия с девалвираща гривна, висока безаботица и корупция Украйна. Само носталгията по хубавите времена ще остане :D
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Украйна по дифоулт си е руска, няма да оставят да избиват тени хора без да се намесят я. Всички скочиха срещу Русия, а не срещу който трябва онея лекета и мекерета в САЩ. Русия не иска война, ако я искаше до сега да я е започнала.
 

Горе