АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

А Калифорния?Явно не си чел история.
Знаеш ли кой финансира болшевиките да завземат властта с преврат в Русия?А в Украйна?А в Сирия?А в Македония?И т.н. и т.н.
Когато се спука балона САЩ, не знам как ще се криете, но ще си смените профилите със сигурност ;)
Здрастииии!
Ционистите в Кремъл, които стоят зад Путин и го връткат на власт толкова години, са същите, дори от същата еврейска фамилия, които управляват и половината Щати. Русия срещу САЩ и обратното - театър, та дрънка. Ама като гледам голям дикиш фаща.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Здрастииии!
Ционистите в Кремъл, които стоя зад Путин са същите, дори от същата еврейска фамилия, които управляват и половината Щати. Русия срещу САЩ и обратното - театър, та дрънка. Ама като гледам голям дикиш фаща.

До сега си чел, ама разбрал-недоразбрал, пак се изказваш неподготвен. Хората вече го казват в прав текст. САЩ искат ресурсите на Русия и работната ръка на Китай. Ако знаеше в кои 7 държави няма централна банка управлявана от ционистите, щеше да се изкажеш по-подготвен. А за Украйна план А за шистов газ не проработи, но план Б си работи- 22 млн. дка чернозем ще бъде засят с ГМО и ще го папкаме ние... Хайде, като си по-подготвен, ще коментирам пак. ;)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За сметка на това знам, че 7 от най-големите банки в Русия се държат от ционистите, които дадоха властта на Путин.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, знаем - световния заговор, евреите, илюминатите, извънземните - всички са виновни. И единствен Путин ще спаси Света.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Американците не са ходили на луната, щото са тъпи и не могат да измислят такива технологии, но за сметка на това имат ХАРП и могат да предизвикват земетресения, цунами, суша, дъжд, кемитрейл и още кво беше че съм забравил.

:lol: :lol: :lol: :lol:


Кажи ми един съсед на Русия, който е хепи от факта, че е съсед на Русия. :lol: :lol: :lol:

Щото Мексико и Канада нямат някви проблеми да са съседи на САЩ.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

До сега си чел, ама разбрал-недоразбрал, пак се изказваш неподготвен. Хората вече го казват в прав текст. САЩ искат ресурсите на Русия и работната ръка на Китай. Ако знаеше в кои 7 държави няма централна банка управлявана от ционистите, щеше да се изкажеш по-подготвен. А за Украйна план А за шистов газ не проработи, но план Б си работи- 22 млн. дка чернозем ще бъде засят с ГМО и ще го папкаме ние... Хайде, като си по-подготвен, ще коментирам пак. ;)
Я кажи, как се казва учителя по джудо на Путин, който благодарение на него е станал олигарх :p
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Блек и сие, тези коментари вече не ме радват и с право се въздържам и ще се въздържам от разделите за политика, за великия Сащ, бедната Путинландия и райската Европа. Само не знам дали си вярвате като ни мислите за ОЛИГОФРЕНИ?!..

Точно теб не те мисля, спокоен бъди.
Проблема при теб е че не хващаш икономиката и правиш някакви субективни дедукции - обективно ти казвам следи парите и ще видиш, кой какво иска. Това, че Русия е бензинова колонка и 2/3 от износа им е именно това не е случайно, това че над 90% от износа е суровини, а внасят стоки с висока добавена стойност пак не е случайно. Когато целият ресурс е в малък кръг от феодали, опа олигарси това пак не е случайно - имаш всички фактори за бананова република. Това, че Москва + Петербург е що годе добре за няколко милиона пак не е случайно. Нито САЩ нито ЕС са добри - цоцализма им разказва играта, хубавото в случаят че сме на последни издихания и ще дойде Видов ден, за жалост матрушките смениха крепостничество, с друга форма викат му болшевизъм и комунизъм избили десетки милиони в мирно време, после мина в олигархия - при тях формата си е по всички параграфи една и съща от векове на сам. След всичко това, кажи ми кой ще си обрече народа от просперитет и благоденствие да го играе с Русия?!? Стига си правил индукции момче, а почни да ме оборваш с факти! За жалост няма да може факти да са на твоя страна - в момента по цялата широчина и дължина на Русия се заблязва един тренд от Ростат - понижена раждаемост и повишена смъртност със спад на икономическа дейност в редица индустрии. Показателен факт, е че ти викаш богата държава са супер богата на ресурси да но са в най-богатите олигарси, викаш най-богатата са супер, но нямат никакви технологии да ги изкарат - от край време руската газова/нефтена индустрия е функция на западни технологии, не случайно в момента мулти милиардни проекти в матрушката са замразени именно защото нямат достъп до западна технология.

В добавка Путин вдига хранителното ембарго защото нито БРИКС страните успяха да докарат храна, нито местното производство - как ти се струва лидера ти да ти забрани продоволствия и мъжко да каже ние ще издържим щото сме нация - направо го играе по стъпките на любимият си вожд Сталин, само където в Гладомор Сталин умори милиони украинци, а сега Путин е по пътя на умора на цялата РФ. Показателен факт за силната им икономика е че завалиите и едни витамини не могат да си произведат а ги внасят, така че като искаш да ме оборваш давай с факти.

Я да те питам кога станаха олигарсите олигарси и какво стана с предишните богаташи(що или ги убиваха или им национализираха бизнеса или ги натирваха в изгнание и прочие). В момента най-бляскавият клуб е клуба на олигарха дирижиран от Путин - цялото богатство в шепата на хора и гледай въпреки всичко - икономиката им задълня в пъти за 10 години що ли? Не им бяха малко кражбите ли или какво?

Ще те питам ти какви рушки потребителски стоки използваш?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В тая статия има само полуистини, особено това:

Спонтанното начало на протестите на Майдана
:lol:

на голяма част от украинското
Украйна е близо 50 милиона, колко е голяма част от населението?

Мирните протести се разраснаха едва след многократните жестоки атаки на силите за сигурност срещу масовите недоволства
Лъжа.

Кой нае снайперистите? Май забравихме разговорите между европейските политици. Какво стана с разследването, къде са резултатите?

По-нататък няма да коментирам смешната статия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да, илюминаните са зад всичко. :)

Честно ли ми даваш за пример еквивалента на Волен Сидеров в Полша?

Полски евродепутат зашлеви свой колега на официален прием

известен с ексцентричния си стил и идеи.Той е евроскептик и кампанията му премина под мотото "Полша да излезе от съюза час по-скоро", както и "Отмяна на всякакви данъци"
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Като нямаш аргументи, почваш са повтаряш опорните точки за заговорите, илюминатите и рептилите. Ако си мислиш, че си забавен, по-скоро си бавен ;)

Дай ми официално становище за разследването на украинското правителство, а не някакъв сайт приличащ на в-к Уикенд.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не те карам да споделаш виждането ми, колкото ти може да дадеш аргументи в обратното толкова и аз. Мен ме вълнуват фактите, които застрашават регионалния и световния мир. Анексиране на Крим - факт. Путин си призна, че е влезнал с армия там и е бил готов дори да ползва ядрено оръжие ако му се противопостави някой - факт. Даже филм направи по тая тема да се хвали и другото е опитите за превземане на Донецк и Луганск - факт.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Анексирането на Крим и въобще гражданската война в Украйна, е детска играчка в сравнение с сол-ташака на американците - Ислямска държава, които обявиха, че до година ще имат ядрено оръжие!
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нито един протест в днешно време не е спонтанен. Не бяха спонтанни и протестите в България. Ако ти вярваш в баба Яга, това говори за умствения ти потенциал.

Има спонтанни протести.

В САЩ като гръмнат някои чернокож и излизат да се побият малко с полицията и да мародерстват из магазините. :) :)

На Запад рядко се случват спонтанни протести, просто щото тамошните лидери като сгазят лука и много бързо си подават оставката или пък стават подсъдими. А и там са свикнали да решават въпросите чрез избори.

Докато за тукашните лидери думата оставка е доста непознато нещо. БСП и ДПС като подадоха оставка не беше заради протестите, ми БСП видяха, че и 5% няма да хванат ако си изкарат мандата и затова подадоха оставка.

А и на Запад все пак си има стачки и протести - главно заради заплати и по-добри условия на труд. Служителите на Макдоналдс как стачкуваха и протестираха заради ниското заплащане. Сега в Германия май железниците им нещо стачкуваха. Те по-скоро са организирани. Но факт е, че ги има като форма на протест и се случват.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Говоря за политически протести. Дори и нещо да възникне спонтанно, винаги се овладява от някой, направлява се и се използва. Има цяла наука за контролиране на тълпата и за това как реагират хората, когато са събрани на едно място.

На който му е интересно - Психология на тълпите
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Говоря за политически протести. Дори и нещо да възникне спонтанно, винаги се овладява от някой, направлява се и се използва. Има цяла наука за контролиране на тълпата и за това как реагират хората, когато са събрани на едно място.

На който му е интересно - Психология на тълпите

По-скоро рядко се използва.

Политическите протести в повечето случаи имат много ясни искания и трудно могат да се овладеят и насочат в друга посока. Могат да се засилят - примерно като се вкарат снайперисти да стрелят по тълпата. Но исканията на тълпата си остават същите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И от кой са определени тези искани, много ми е интересно? Да не би да се организира някакъв площаден референдум и пряка демокрация? Кой излъчва представителите на протестите, може би чрез пряко гласуване и избори? По-скоро тълпата е екзалтирана и не знае какво точно иска, тогава програмистите се намесват и моделират, както им е изгодно ;) Междувременно общественото мнение се обработва чрез медии. Не знам как може да има разумен човек, който да вярва в тоя мехнизъм - на площадната демокрация. Единствените, които могат да има ясни искания, са членове на дадена организация, партия, хора изповядващи някаква обща идеология и прочее. Не може да събереш тълпа от кол и въже, и да твърдиш, че тя може да създаде обща платформа. Нелепо е.
 

Горе