ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Българските евродепутати имат някои постижения все пак.

Идеята за еднакво зарядно за телефоните дойде от НДСВ - Соломон Паси и жена му - май я вкара щото беше Евродепутатка.


По някакъв начин това влия - макар и слабо.
 
Зарядно за всички. Пак е нещо. ;)

Гърците са крале в политиката, те са я измислили. Всички гласуват нещо, други против, а Гърция го играе пас. Като я питат за позиция, тя се договаря по отделно със всяка друга държава по отделно. Ако я подкрепят с това, те ще подкреят еди къде си. Хитри са. ;)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Още примери за работата на българските евро депутати, това със зарядното наистина е голямо постижение, кой ли е лобирал за общото благо
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Рано днес списък с листата за евровота на ББЦ се появи в интернет. Според почти сигурни източници Николай Бареков ще е водач, а след него плътно се нареждат Петър Стоянов, Красимир Каракачанов и Стефан Софиянски. В листата се открояват имената на Димитър Маринов и Кирил Ефремов. Според непотвърдения източник листата е много силна и се приема добре от обществото, като се очаква ББЦ да вземат поне 3 мандата на изборите за Европейски Парламент.

Пълната листа можете да видите в линка по-долу:

http://ndelchev.com/politics/lista-na-bylgaria-bez-cenzura/
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Голяма листа, евала, най много кефи №8 Митю Пищова, ако не е той да ви дигне рейтинга просто не виждам КОЙ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Рано днес списък с листата за евровота на ББЦ се появи в интернет. Според почти сигурни източници Николай Бареков ще е водач, а след него плътно се нареждат Петър Стоянов, Красимир Каракачанов и Стефан Софиянски. В листата се открояват имената на Димитър Маринов и Кирил Ефремов. Според непотвърдения източник листата е много силна и се приема добре от обществото, като се очаква ББЦ да вземат поне 3 мандата на изборите за Европейски Парламент.

Пълната листа можете да видите в линка по-долу:

http://ndelchev.com/politics/lista-na-bylgaria-bez-cenzura/
kill_it_with_fire-s670x394-132457.jpg
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Те наредени кой от кой с по голям авторитет и рейтинг, това ще е най големия джумбиш в политиката до сега :lol:
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Голяма листа, евала, най много кефи №8 Митю Пищова, ако не е той да ви дигне рейтинга просто не виждам КОЙ?
тоя не умре ли, карбовски вече го копаше преди 2-3 месеца, голям хилеж беше шоуто му :D
 
Re: От: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ами гледам глистата там са отбор янеци

Навсякъде са се наредили гладни и алчни. Ще има лапане за всички. Изроди, поне да не ни е срам от тях, ще е добре. Но и това не се получава.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/koj-i-s-kakvi-motivi-nominira-peevski-za-ep-6009376
Гледайте видеото от репортажа и последните думи с които завършва един прост човечец от някакво село - ДПС управлява България в момента!
Пеевски в европарламента.... срам за цяла България , ако тази грешка на еволюцията се намърда да представлява страната ни.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

А някой нещо да каже, че на 24 и 25 Май няма да бъдат допускани 12-токласниците в училищните дворове (много от тях имат тоагава бал). Демек, който има бал, няма да бъде изпратен от училищния двор, да не говорим, че и няма да му бъде разрешено да си каже наздраве (едва ли не), освен с вода.. А според мен донякъде, може да се счита, провеждането на точно тази дата на изборите, като незачитане на славянската писменост от страна на ЕС.
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

А някой нещо да каже, че на 24 и 25 Май няма да бъдат допускани 12-токласниците в училищните дворове (много от тях имат тоагава бал). Демек, който има бал, няма да бъде изпратен от училищния двор, да не говорим, че и няма да му бъде разрешено да си каже наздраве (едва ли не), освен с вода.. А според мен донякъде, може да се счита, провеждането на точно тази дата на изборите, като незачитане на славянската писменост от страна на ЕС.

Да ти кажа честно по-тагаво ще им е ако забранят алкохола. :) Пука им за дворовете, да има бело и ци.., другото не е от значение. :)

Но е кофти тия изроди да прецакват на хората баловете. Ако трябва да съм честен, по се вълнувам как ще мине на пубера бала, отколкото кой изрод ще изберат. Някак към едното вече ми се драфйа.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

той бала и без това свършва с драйфане, тъй че няма пропуснати ползи...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

След скандала с подписите, малко е вероятно тези избори да са честни.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

След скандала с подписите, малко е вероятно тези избори да са честни.

А кои избори до сега са били честни?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Интересно ми е колко хора ще гласуват за евродепутети, щото аз не бих се разкарвал за това
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Интересно ми е колко хора ще гласуват за евродепутети, щото аз не бих се разкарвал за това

Хора - малко. Маймуни - много. :) Важното е Пеевски да влезе и да ни представлява. Извадка на всичко случващо се в тази държава. :)
 

Горе