ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

И един въпрос с повишена трудност. Герб спечелиха изборите - като са дупе и гащи защо ДПС не ги подкрепи ? А подкрепи 2рите - БСП ?

Абе всичко е политическа интрига, само малоумни се фащат на тези фатки. Голям противник на ДПС, имаше цял мандат и кво направи, събори барбекюто на Доган, но като го съди за Цанков Камък, оправдаха Доган за 2 млн и щото държавата загуби делото платиха и 40 хлд на адвоката му. Бахти барбекюто
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абе всичко е политическа интрига, само малоумни се фащат на тези фатки. Голям противник на ДПС, имаше цял мандат и кво направи, събори барбекюто на Доган, но като го съди за Цанков Камък, оправдаха Доган за 2 млн и щото държавата загуби делото платиха и 40 хлд на адвоката му. Бахти барбекюто

Е то че съдебната система е справедлива за този с парите е друг проблем. А кой е казал че иска предсрочни избори ? Верно ли го каза това ? 3 вота на недоверие и проваляне на кворум всеки път когато е възможно не са ли ти показателни , че искат избори нови ? АМа БСП и ДПС са се вкопчили в кокала здраво . Станишев иска да и той с Пеевски да става евродепутат и да напусне потъващия кораб. Пък вие пак гласувайте за тях .
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Аз ти казвам че Бойко и Пеевски са в един отбор, пък ти си проверявай източниците
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Е то че съдебната система е справедлива за този с парите е друг проблем. А кой е казал че иска предсрочни избори ? Верно ли го каза това ? 3 вота на недоверие и проваляне на кворум всеки път когато е възможно не са ли ти показателни , че искат избори нови ? АМа БСП и ДПС са се вкопчили в кокала здраво . Станишев иска да и той с Пеевски да става евродепутат и да напусне потъващия кораб. Пък вие пак гласувайте за тях .

Според теб има ли начин Пеевски, да не бъде избран за евродепутат? Ако "да", за кого да се гласува преобладаващо, ако "не" ... имаш ли връзки в бизнеса с мокрите поръчки, някой да го очисти. Все някакви спонсори (патриоти) ще се намерят за обезпечаване на услугата.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Според теб има ли начин Пеевски, да не бъде избран за евродепутат? Ако "да", за кого да се гласува преобладаващо, ако "не" ... имаш ли връзки в бизнеса с мокрите поръчки, някой да го очисти. Все някакви спонсори (патриоти) ще се намерят за обезпечаване на услугата.
Щом българите успяхме да го спрем за шеф на данс , защо да няма начин да го спрем и за евродепутат ? Тъпото е че дори за това не сме единни. Въпреки че не вярвам нормален човек да иска тая дебела и проста свиня да срами България в Европа.
 
7286405u.jpg
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Някак към едното вече ми се драфйа.
щото аз не бих се разкарвал за това

Целта постигната! Ще развъдят още малко цигани за по-сигурно и съвсем ще се успокоят за години напред :)
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Целта постигната! Ще развъдят още малко цигани за по-сигурно и съвсем ще се успокоят за години напред :)
Не се бой за мен, няма да позволя някой орг да гласува сместо мен, бил той и на цар Киро в харема, ибрихчия. :)

Да си направят една мангалия, Пеевски, Дудука и Доган и да оставят на българите да се развиват, мамка им продажна.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Абсолютно всичко ще бъда платено. Т.е. ние ако пуснем гласеца си, той няма да има почти никакво значение...Знам го от човек в една от партиите - от сега са разпределили къде да купят гласовете. Но въпреки това ще гласувам, защото все още вярвам, че нещо може да се промени...Макар и много слабо да вярвам в това...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Някъде четох че ако избирателната активност е над 60 % , ДПС ще могат да вкарат само 1 техен представител в европарламента и така Делян Пеевски няма да го огрее защото е на 2ро място в листата им. Та българи гласувайте , за когото и да е но гласувайте , че тая дебела и проста свиня няма място на село камо ли в Европарламента.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014


може да е забавно, но ако някой страничен погледне снимките, никога не би се сетил, че това е предизборната кампания на БКП
според теб това нормално ли е?

никакъв капацитет, освен да плюят друго не могат
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

може да е забавно, но ако някой страничен погледне снимките, никога не би се сетил, че това е предизборната кампания на БКП
според теб това нормално ли е?

никакъв капацитет, освен да плюят друго не могат

От има няма 10 години това им е предизборната кампания ан всички - да управдават себе си и некадърността си с други. Тези герои специално, които са на сцената си заслужават да са там, както и всички останали карикатури. Та, няма да чуете някой план и какво ще направят и как, а по-скоро кой какъв измамник е и защо да не гласувате за него. Нещо, което прави един абсолютен аутсайдер. И извода е: гласувайте, не им слушайете и гледайте люзърските предизборни кампании.

@nortrant, дали е БКП или на ГЕРБ, или на ДПС, все едно - всичките са боклуци. В момента това е боклук усмива друг боклук, нищо повече, нищо креативно, нищо носещо преспективи пред нацията. Или едно голямо сметище са си организирли. Поне сеир да правят на хората, че хляба свършва. ;)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

знам, че всички са една и го казвам: всички които са били в парламента са еднакви.
В случая ставаше въпрос за БСП, но не съм имал предвид, че само те са такива.

Вчера стана ясно, че ГЕРБ и ДПС са гласували заедно в защита на монопола във Варна
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Запазеният предизборен стил на украинския съсел и костинбродската кокошка - флашки , скандали и черен ПР. Ама съсела се стяга за европарламента и хич не го боли за БГ. Да живей партията! 25 години преход -най-бедни в Европа. Всеки народ си заслужава съдбата.
 
Оня горе гледа, ще им дойде времето и на тях. ;) Няма вечени. :) А и дали е съществувал той или някоя мазна хлебарка, няма голямо значение.
 

Горе