ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

чудя се, само на референдум за задължителното обрязване ли ще си явите дирниците...
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Интересно ми е колко хора ще гласуват за евродепутети, щото аз не бих се разкарвал за това

Браво на такива българи ! А циганите и турците под строй гласуват. Ти не се разкарвай.... Пеевски ще представлява интересите на България в Европа.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Браво на такива българи ! А циганите и турците под строй гласуват. Ти не се разкарвай.... Пеевски ще представлява интересите на България в Европа.
Те пък щото резултатите от изборите са реални, нали?
 
Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Браво на такива българи ! А циганите и турците под строй гласуват. Ти не се разкарвай.... Пеевски ще представлява интересите на България в Европа.

Ще се гласува, това е ясно. Иначе да ми го ... тези дето ще си седят в тях. ;)

П.П: Абе бате, на тем не ти ли бяха темите във форума малко бг мама стайл? Ама си циклиш тук в Политиката? И теб не те разбирам. :)
 
От: Re: От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ще се гласува, това е ясно. Иначе да ми го ... тези дето ще си седят в тях. ;)

П.П: Абе бате, на тем не ти ли бяха темите във форума малко бг мама стайл? Ама си циклиш тук в Политиката? И теб не те разбирам. :)
Политиката пряко рефлектира върху начина на живот на всички . Естествено че ще имам мнение за политиката. Заради гадни закони и неуредена администрация прекарах 3 часа оня ден да чакам да прехвърля собственост на автомобил. Вчера пък 1 час отиде за да си платя някакви други данъци. Та имам мнение за политика и го изразявам. И не цикля в политиката, просто няма други теми които да ми привлекат вниманието. Коментарът ми беше основно за това , че преди време такива непотребни петъчни теми нямаше тук. Сега са ежедневие.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

чудя се, само на референдум за задължителното обрязване ли ще си явите дирниците...

Не се чуди и задължитено да е пак същото, кво ще промениш, ще промениш партиите и партийните насоки ли, хехе смешко
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Браво на такива българи ! А циганите и турците под строй гласуват. Ти не се разкарвай.... Пеевски ще представлява интересите на България в Европа.

Ти не беше ли за Бойко Цървула, ми се едно че си гласувал за ДПС, ама като си цървул как ще го разбереш. Компанията Лафка на Пеевски се разви най добре в градовете с кметове на Герб, ти може и да негодуваш но това е бизнес приятелството, Бойко и Пеевски са дупи и гащи
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Ти не беше ли за Бойко Цървула, ми се едно че си гласувал за ДПС, ама като си цървул как ще го разбереш. Компанията Лафка на Пеевски се разви най добре в градовете с кметове на Герб, ти може и да негодуваш но това е бизнес приятелството, Бойко и Пеевски са дупи и гащи

Кой е в коалиция с ДПС ? ДПС сложиха ли си хора на всякъде по важните постове ? Пеевски за ДАНС кога беше предложен ? Сега Пеевски евродепутат ще стане ли ? Ти за кой гласуваш и от кое село си ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

1005275_4807936647300_1196116265_n.jpg
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От София село съм, ти от коя галактика си че не виждаш връзката на Бойко с Пеевски
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

От София село съм, ти от коя галактика си че не виждаш връзката на Бойко с Пеевски
А ти виждаш ли връзката между Пеевски , Бареков, Станишев и Волен ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Станишев не го виждам там, ама Бойко си е дупе и гащи с Пеевски, нещо като ООД
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Станишев не го виждам там, ама Бойко си е дупе и гащи с Пеевски, нещо като ООД
НЗ какво виждаш , но ДПС , БСП и Атака са коалиция в момента. Пеевски е депутат на ДПС , и защото тази партия в момента ръководи цялата страна , затова го избраха за шеф на Данс и сега за евродепутат. Избора в момента е лесен- или си с Бойко или с циганите, турците и пенсионерите.
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Давайте да залагаме: http://eurobet.bg/page/random_events

Може дори да се залага кога ще падне правителството на Орешака... но това е друга болна тема :)
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

НЗ какво виждаш , но ДПС , БСП и Атака са коалиция в момента. Пеевски е депутат на ДПС , и защото тази партия в момента ръководи цялата страна , затова го избраха за шеф на Данс и сега за евродепутат. Избора в момента е лесен- или си с Бойко или с циганите, турците и пенсионерите.
Абе ти май нищо не виждаш освен очебийното театро
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

А с ДПС управляват и Герб щото са дупи и гащи, ся изясних ли ти реалността
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

А с ДПС управляват и Герб щото са дупи и гащи, ся изясних ли ти реалността

хахахахах , щом като управляват и са си добре защо искат предсрочни избори ? Нали и сега е на власт Бойко по думите ти....
това правителство дойде с гласовете на цигани, турци и пенсионери. Взе заемите дето следващите ще плащат, а положението в страната не само че не тръгна нагоре - стана и по зле. Безработицата расте , младите емигрират. Поне основния електорат на БСП - циганите , се увеличава....
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Очебийно мандата е на БСП, а неочебийно управляват ДПС. Така изясни ли ти се ?

И един въпрос с повишена трудност. Герб спечелиха изборите - като са дупе и гащи защо ДПС не ги подкрепи ? А подкрепи 2рите - БСП ?
 
От: ПРЕДСТОЯЩИТЕ ИЗБОРИ за Европейския парламент-2014

Кой каза че Бойко иска предсрочни избори, май някой е заблуден
 

Горе