Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Не става въпрос за вина. А за твоето отношение и мнение към мен ... какда кажа? имай си го, но не ме познаваш. И ако те срещна с всичките си приятели от години много ще се изненадат какво им говориш и обясняваш и дали е наистина за мен или си се объркала ... и вместо сол ти си сипвала от черния пипер.

А! и нещо което ми хареса скоро, цитирам: Ако Диоген ни четеше нямаше да оскубе петела :-o

Моето мнение за теб се базира на твоето поведение там, където съм те срещнала - не мога да твърдя, че си така навсякъде, най-малко пък, че те познавам напълно. Познавам те, като поведение в този форум и тук имам мнение за теб. На твоите приятели ако цитирам нещата, които си изписала по мой адрес сигурно наистина ще се изненадат, но ако някой бърка подправките и греши в мнението си, то определено не съм аз. Мисълта ми беше, че тактиката винаги да се държиш надменно, за да те уважават е погрешна, но ей.. тва си е моя характер и аз така виждам нещата.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Надменно не е точната дума, да кажем Строго и резервирано.
Преди седмици дойде едно момиче на работа. Аз трябваше да я обуча. Всички като я видяха ... едва ли не: К`ва пък тая кифла сега?!
А тя си е просто младо момиче. Да, леко силикон в устничките, токчета на по петнайсе сантиметра, но добричко и като се усмихне огрява наоколо!
Единствено аз от всички колежКИ (акцентирам на това изрично) си я приех като по-малката ми сестричка и ... падуан. И точно това я посъветвах още в началото. Да се държи на ниво, не точно надменно. А, да не се сдухва от изпуснати коментарчета и реплики, а да им покаже, че си е заслужила мястото. Младите са много възприемчиви и предани като се отнесеш така добре с тях. Обясних и за лицемерите и за онези, които може да й се сторят мнителни и недружелюбни, но при създала се ситуация много повече ще й помогнат, отколкото нахилените и уж милите. Кефи ме, как всички я гледат вече с уважение и никой не смее гък да каже нещо зад гърба й. Но пусто, как нямаше мен кой да ме научи.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Каси, в работна среда това може да е валидно и сигурно е, но аз говорех за цялостно поведение и маниер на общуване. Дори някой да ни разочарова и да отвърне с лошо на наш'та добрина винаги е по-добре да подходим добронамерено, отколкото резервирано и още по-лошо с рогата напред. В никакъв случай обаче не призовавам към християнско смирение тип: обърни и другата буза.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всичко, идва от изнервената ситуация и положение в страната. Просто хората не издържат вече, и като сложим и малко лична драма, и хора с много добра психика се сриват.
Малииии описах се много добре в момента.
Нандинце, и аз съм много добричък помагал съм на сумати и хора, ама ей на няма благодарност от доста вече (да не говорим баш от тези де най много ми пука за тях и ми е пукало за тях). Та това + другите проблеми и нерви ме карат да избухвам така, иначе може да питаш колегите дали в началото като се регистрирах съм се държал толкова агресивно към някой.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хайлоу камоун еврибари [video=youtube;UfGMj10wOzg]http://www.youtube.com/watch?v=UfGMj10wOzg[/video] разпускейшън :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всичко, идва от изнервената ситуация и положение в страната. Просто хората не издържат вече, и като сложим и малко лична драма, и хора с много добра психика се сриват.
Малииии описах се много добре в момента.
Нандинце, и аз съм много добричък помагал съм на сумати и хора, ама ей на няма благодарност от доста вече (да не говорим баш от тези де най много ми пука за тях и ми е пукало за тях). Та това + другите проблеми и нерви ме карат да избухвам така, иначе може да питаш колегите дали в началото като се регистрирах съм се държал толкова агресивно към някой.

Душе, ако те смятах за кофти човек отдавна да съм ти го показала. Знам, че си добричък и за това си те обичам, но понякога наистина много палиш и така вредиш само на себе си - ясно е, че живота е сурав и курав, ма трябва да го търпим и като се дразним на дреболии не си подобряваме положението.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хайлоу камоун еврибари разпускейшън :wink:

Камоун къде ? На бар курал? Бластер как си тудей, млеконадоя добре ли е ? Цяла нощ съм те сънувала, кат един Нептун, оплетен във водорасли и къдрици, баси.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

И аз си те обичкам душко, ама дано се оправя вече да си се върна как си бях, че инак само кашон с трески на топло под зимята ша да е.
Малко като шишо бакшишо съм таз вечер ама, ша ме извинявате.
Душе, ако те смятах за кофти човек отдавна да съм ти го показала. Знам, че си добричък и за това си те обичам, но понякога наистина много палиш и така вредиш само на себе си - ясно е, че живота е сурав и курав, ма трябва да го търпим и като се дразним на дреболии не си подобряваме положението.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

И аз си те обичкам душко, ама дано се оправя вече да си се върна как си бях, че инак само кашон с трески на топло под зимята ша да е.
Малко като шишо бакшишо съм таз вечер ама, ша ме извинявате.

И на мен ми е много кофти период, душе, ма не виждам смисъл да си хабя нервите излишно. Всички ще идем под земята - не бързай. Все някога нещата ще се оправят и пак ще бъдем щастливи, но за сега - релакс и музиката на макс - няма друго решение.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Камоун къде ? На бар курал? Бластер как си тудей, млеконадоя добре ли е ? Цяла нощ съм те сънувала, кат един Нептун, оплетен във водорасли и къдрици, баси.:wink:

Хехехе понамокри лита нептуна на плаж курал ли беше
Тудей асевридей аймфилинг оверундарфуул, дринкинг ен ойлинклузин шепардсалатинг,,, айсей чевръс с отлежало уйски
 
От: Предприемачеко разпускане!

Така, е опитвам и аз, а и не си първия човек който ми го казва. :)
И на мен ми е много кофти период, душе, ма не виждам смисъл да си хабя нервите излишно. Всички ще идем под земята - не бързай. Все някога нещата ще се оправят и пак ще бъдем щастливи, но за сега - релакс и музиката на макс - няма друго решение.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде, аз цъкнах една мастичка, после минавам на биричка с картофки. :beer:
Хехехе понамокри лита нептуна на плаж курал ли беше
Тудей асевридей аймфилинг оверундарфуул, дринкинг ен ойлинклузин шепардсалатинг,,, айсей чевръс с отлежало уйски
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз съм на малко бира - тва да не е клуба на битовите алкохолици?:lol:
Унка - няма смисъл от допълнителни грижи - живота ни набавя достатъчно, но всичко е временно и все някога ще мине, дано е скоро, че и на мен не ми харесва.
Бластер, чивърс ! Не знам къде беше, ма май беше подмокрящо - я незнаю.:rolleyes:
п.с. тва шепърдсалатинг значи ли, че си съсипАл салатката с мръвка?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, то че някога ще мине ще мине, ама дано е скоро, че този път с този срив е лудница. :)
Аз съм на малко бира - тва да не е клуба на битовите алкохолици?:lol:
Унка - няма смисъл от допълнителни грижи - живота ни набавя достатъчно, но всичко е временно и все някога ще мине, дано е скоро, че и на мен не ми харесва.
Бластер, чивърс ! Не знам къде беше, ма май беше подмокрящо - я незнаю.:rolleyes:
п.с. тва шепърдсалатинг значи ли, че си съсипАл салатката с мръвка?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, то че някога ще мине ще мине, ама дано е скоро, че този път с този срив е лудница. :)

Всеки срив е лудница, душе и дано наистина мине скоро, щото ми писна да се чувствам, като лузър и да търся вината в себе си.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз съм на малко бира - тва да не е клуба на битовите алкохолици?:lol:
Унка - няма смисъл от допълнителни грижи - живота ни набавя достатъчно, но всичко е временно и все някога ще мине, дано е скоро, че и на мен не ми харесва.
Бластер, чивърс ! Не знам къде беше, ма май беше подмокрящо - я незнаю.:rolleyes:
п.с. тва шепърдсалатинг значи ли, че си съсипАл салатката с мръвка?

Ами салатката с мръвка нал трява да боцна нешо с виличката за мизе, кадей Лилиту има ли звинителна билежка за неска
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами салатката с мръвка нал трява да боцна нешо с виличката за мизе, кадей Лилиту има ли звинителна билежка за неска
С виличка се боцкат и ''зеленчуци, който не яде - той голям не ще да порасте'', ма ти си овчарско куче и явно ти трябва мръвка.
Лилето може да е на вълнуващо рандеву - я не знаю, ма при тва положение има звинителна билежка.:wink:
 

Горе