Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Представяш ли го с цял бански с чашка D и къдрички около бедрата и елегантно загърнат с парео.:lol:
Или нещо такова:Виж файлът 10417

А, мисля все пак, че бластерът ще представлява много по-сьекси гледка от показания "манекен" в подобен бански :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе само предполагам, инак у кревата влизам, когато как се наложи, ако е за боричкане и с чорапите може, ако е за спинкане се гушкам без тах и си лягам, ама страстта като е голяма няма спирачки. :-o
Лека ви душко, то се видело, че приказка няма да има ами поне да одя да се местя у креватя. :)
Па не помните ли бре, та трябва по чорапите да познавате? И с чорапите ли влизате на хората в креватите?:-o
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, мисля все пак, че бластерът ще представлява много по-сьекси гледка от показания "манекен" в подобен бански :lol:

Че кой може да бие по сексапил нашия бластер - дуругой такой ньет в мире.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе само предполагам, инак у кревата влизам, когато как се наложи, ако е за боричкане и с чорапите може, ако е за спинкане се гушкам без тах и си лягам, ама страстта като е голяма няма спирачки. :-o
Лека ви душко, то се видело, че приказка няма да има ами поне да одя да се местя у креватя. :)

Ти се боричкаш с чорапите, та да не се хлъзгаш по чаршафите ли бе душе? За сцепление ги ползваш, а?:D
Лекаааа, ей сега ще дойда да те завия.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хехе верно сам сцял бански с кадрички, ама сгол гръб

Като не даваш истинско селти виж как си фантазираме за тебе.:)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Че кой може да бие по сексапил нашия бластер - дуругой такой ньет в мире.:wink:

О, абсолютно си права, сега като се замислих - едва ли има по-сексапилен муж във форума от него :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

О, абсолютно си права, сега като се замислих - едва ли има по-сексапилен муж във форума от него :)

Няма как да има - абсурд. Ние не сме го виждали и сме заслепени от неговия сексапил, па питаш ли ги комшийките му кво им е ? Те затова все го викат нещо да им оправя и му пържат мекички.:wink:
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Няма как да има - абсурд. Ние не сме го виждали и сме заслепени от неговия сексапил, па питаш ли ги комшийките му кво им е ? Те затова все го викат нещо да им оправя и му пържат мекички.:wink:

Ох, добре, че не сме му комшийки, че хич ме няма с пърженето на мекици :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ох, добре, че не сме му комшийки, че хич ме няма с пърженето на мекици :)

Оф и аз съм много зле в кухнята, ма за бластера ще се опитам - ако оцелее, след като ги опита, значи е истински мъж.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Амчи вий ми познахти банския бсолютно, няма нужда от селти ама кома поканти на море може да го видити натуралния къдрав цял бански на бластера я незнаю
 
От: Предприемачеко разпускане!

Амчи вий ми познахти банския бсолютно, няма нужда от селти ама кома поканти на море може да го видити натуралния къдрав цял бански на бластера я незнаю

Ще те поканим, обещали сме ти :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще те поканим, обещали сме ти :)

С тва обещание за натурални къдрици в ерата на масовото обезкосмяване, как ще откажем - да не сме луди?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мдда, звучи като много обещаваща гледка :)

Представям си ги по-буйни и от водораслите в морето тия къдрици.:) Ще заспя с мисълта за тая гледка - хайде, докато не ми е изчезнала от съзнанието, бързо Леканооош.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Представям си ги по-буйни и от водораслите в морето тия къдрици.:) Ще заспя с мисълта за тая гледка - хайде, докато не ми е изчезнала от съзнанието, бързо Леканооош.:rolleyes:

Е, леканош тогава :) Пожелавам ти мокри и рунтави сънища :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лелииии, каква тишина!!!
Днес няма ли да разпускате? :twisted:

Аз само ще споделя нещо житейско ... което малко ме натъжава, но се оказва принцип и правило сякаш. Колкото повече се държиш добре с един човек, той не го оценя и накрая, дори и след хубаво начало те моли все едно със същата сила да го низвергнеш както си го харесвал в началото.
По-лесно е да се държиш добре и съответно да ти отговарят със същото, но когато си кисел, необщителен и нетолерантен, поне те уважават повече и не си разочарован.

Дори като си мълчиш е добро. Трябва да отговаряш и винаги да си навъпреки. Това е.
И по-важното всеки трябва да си намери начини да разпуска без хора и общуване. Дали ще чете книга, ще изчисти къщата или пред блока, все е по-разтоварващо ... си мисля 8)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми няма как да се съглася с теб, Каси. Ако някой подходи зле към теб, естествено, че ще му отвърнеш със същото или поне ще го игнорираш, но ако просто те е разочаровал си е за негова сметка - пиеш една студена вода и продължаваш да си мил с другите добри хора - който оценил - оценил... Никой не е щастлив, когато е навъсен и изолиран, колкото и да е приятно да четеш или чистиш къщата.
 
От: Предприемачеко разпускане!

:) Не мога да отвръщам. Просто съм изненадана и шокирана и ... съжалявам единствено, че съм познавала такъв човек.
А в същото време виждам как такива треперят и се кланят на държащите се надменно.

Не казвам, че е приятно да чистиш къщата, за четенето е друго, но действа като успокояване ... на езерото, така го приеми.
 
От: Предприемачеко разпускане!

:) Не мога да отвръщам. Просто съм изненадана и шокирана и ... съжалявам единствено, че съм познавала такъв човек.
А в същото време виждам как такива треперят и се кланят на държащите се надменно.

Не казвам, че е приятно да чистиш къщата, за четенето е друго, но действа като успокояване ... на езерото, така го приеми.

Ооооо, ти как можеш да отвръщаш и то така, че да отблъснеш завинаги, но това е друга тема...
На въпроса: хората умеят да разочароват - не случайно е казано на всички езици, че няма ненаказано добро. Това, обаче не е повод да се държиш грубо и надменно по презумпция с всички - уважение можеш да спечелиш по този начин, но не и симпатии и обич. Настройката за поведение зависи от характера и не всеки може да бъде надменен, колкото и да се опитва. Аз лично предпочитам да поговоря с човека, да чуя и неговата позиция и чак тогава да режа и винаги търся вина първо в себе си - за всичко, колкото и нездравословно да е това.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не става въпрос за вина. А за твоето отношение и мнение към мен ... какда кажа? имай си го, но не ме познаваш. И ако те срещна с всичките си приятели от години много ще се изненадат какво им говориш и обясняваш и дали е наистина за мен или си се объркала ... и вместо сол ти си сипвала от черния пипер.

А! и нещо което ми хареса скоро, цитирам: Ако Диоген ни четеше нямаше да оскубе петела :-o
 

Горе