Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Зилинчуците гиям като гарнитура на мръвката,,, ама ного тий слаб спана неска дане тиса доспа пак нептунчо тиса иска да сънуваш аа
 
От: Предприемачеко разпускане!

Зилинчуците гиям като гарнитура на мръвката,,, ама ного тий слаб спана неска дане тиса доспа пак нептунчо тиса иска да сънуваш аа

О, бластер, кумшийките как са?

Аз добре, ти?

Бивам, мина и тоз тройнокритичен ден, утре нов :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Зилинчуците гиям като гарнитура на мръвката,,, ама ного тий слаб спана неска дане тиса доспа пак нептунчо тиса иска да сънуваш аа

Спана ми хич не е слаб, даже напротив - джиткам по другите теми, а тук няма с кой - вие избегАхте. Нептунчо може да го сънувам по-цветно ако дадеш поне частично селти - на къдричките барем.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Спана ми хич не е слаб, даже напротив - джиткам по другите теми, а тук няма с кой - вие избегАхте. Нептунчо може да го сънувам по-цветно ако дадеш поне частично селти - на къдричките барем.:wink:

Можи дати дам коити дадеш селти с естествен косам
 
От: Предприемачеко разпускане!

Можи дати дам коити дадеш селти с естествен косам

Нямам естествен косам, сори. Само косата миглите и веждите съм оставила, ма косата я боядисвам, та не е естествена. Да ти пратя на някоя вежда или мигла, искаш ли?:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нямам естествен косам, сори. Само косата миглите и веждите съм оставила, ма косата я боядисвам, та не е естествена. Да ти пратя на някоя вежда или мигла, искаш ли?:rolleyes:

Еми шом няма кото пуснеш тогаз само да ней попощата
 
От: Предприемачеко разпускане!

Еми шом няма кото пуснеш тогаз само да ней попощата

Къде да пусна ?:-o Еп-сърд - ще чакаш за селти тогава, па аз ще си те представям с женски бански, щом не даваш селти.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми ко искаш на ЛС можи ама трява додиш на къра

Далече ли е тоя кър, че нещо се удрямах и не ми се пали сТанка тепърва?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Шото беши обещала дама зненадваш и сам нащрек

Ми, може и да те изненадам, ако искаш, с някое предно селти :) Ама ако си уредил нещо с нандито на къра, не искам да те разконцентрирам :)
 

Горе