Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондове

От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Затова и Герб ги подкрепят хората. Щото чуват народа. А червените гниди и ДПС се заградиха с оградите при протестите и не чуваха.

Извинявай, но това е нелепо. Щото Пеевски се разкара, значи и те могат да кажат - ние чуваме хората.
Цялата ситуация си беше "ако мине" и далеч не е свършила. Ти би ли се кефил сервитьорът да се пробва да те цака, и като не мине да кажеш, че е пич?
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Извинявай, но това е нелепо. Щото Пеевски се разкара, значи и те могат да кажат - ние чуваме хората.
Цялата ситуация си беше "ако мине" и далеч не е свършила. Ти би ли се кефил сервитьорът да се пробва да те цака, и като не мине да кажеш, че е пич?

Малката разлика е че тук нищо не е гласувано, демек направено. Пеевски го назначиха на най-важната длъжност в държавата с достъп до секретна информация след точно 15 мин обсъждане. Ето това вече е свършен факт. А този закон още не е гласуван и по всичко личи ще се преправи там където има спорове за неговата ползотворност.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Бърни, ти си адвокат на дявола :lol:
Малката разлика е че тук нищо не е гласувано, демек направено. Пеевски го назначиха на най-важната длъжност в държавата с достъп до секретна информация след точно 15 мин обсъждане. Ето това вече е свършен факт. А този закон още не е гласуван и по всичко личи ще се преправи там където има спорове за неговата ползотворност.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Малката разлика е че тук нищо не е гласувано, демек направено. Пеевски го назначиха на най-важната длъжност в държавата с достъп до секретна информация след точно 15 мин обсъждане. Ето това вече е свършен факт. А този закон още не е гласуван и по всичко личи ще се преправи там където има спорове за неговата ползотворност.


Ми тук и 15 минути обсъждане нямаше. За наша радост, процедурите са такива, че не могат да приемат промените преди двукратно обсъждане в НС.

Иначе, тезата ти за това, че се вслушвали в хората отлетя ...
Менда Стоянова: Няма да оттеглим пенсионните поправки, залата да реши
Ей на това му се вика последователност в управлението...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Прави ли ви впечатление, че когато герб нямат подкрепа от реформаторите я получават от дпс
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Сега доколкото изчетох новините,
Гласуване днес ще има, никакъв заден не са дали тия гербави боклуци. Евентуално Март месец щяло да има поправки в закона.
Обаче до март белята вече ще е станала.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

То за това ли ги не дават тея мизерници никъде днес!!!
Сега доколкото изчетох новините,
Гласуване днес ще има, никакъв заден не са дали тия гербави боклуци. Евентуално Март месец щяло да има поправки в закона.
Обаче до март белята вече ще е станала.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Оставка и да гласуваме за ДПС и БСП - да си доуправляват. Това ни е спасението !
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ми то ДПС и в момента си управлява, очевидно. Тая работа що се прави според теб...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ми то ДПС и в момента си управлява, очевидно. Тая работа що се прави според теб...

Бе аз пак да питам, ей така....

Защо дпс се натискат за тоя закон, като няма как да крадат от НОИ?
Коствената причина е, че ще има повече пари за помощи на техните избиратели - мангало-фесовете.
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Ми то ДПС и в момента си управлява, очевидно. Тая работа що се прави според теб...
Не точно ДПС,а началниците им ни управляват.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=759969470756610&set=p.759969470756610&type=1&theater
 
От: От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни ф

Не точно ДПС,а началниците им ни управляват.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=759969470756610&set=p.759969470756610&type=1&theater

Владко пак почна с детинщините.

Ми той Бойко и с Путин се е ръкувал, и той ли му е началник?

Да търся ли снимка, да ти разваля русофилската идилийка?
 
От: От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни ф

Владко пак почна с детинщините.

Ми той Бойко и с Путин се е ръкувал, и той ли му е началник?

Да търся ли снимка, да ти разваля русофилската идилийка?
Търси,търси,ама такава интимна,като тази ;)
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Значи с който съм се ръкувал през живота си ми е началник така ли ? Страхотна логика владко...
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Значи с който съм се ръкувал през живота си ми е началник така ли ? Страхотна логика владко...
Я ги виж в каква поза са,все едно са го таковали.Освен това подозирам,че Ердоган се е разбрал с Путин още лятото,и просто е заповядал на Тиквун да прекрати ЮП.Не случайно физическия извършител е служебния министър.Мотивът за отказа на Русия е официалното писмо на служебния ни министър.Замисли се малко ;)
 
От: От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни ф

Търси,търси,ама такава интимна,като тази ;)

Изобщо не се опивай с хумор да прикриеш малоумните си постове, ако обичаш.
Потърси си ти. Има всякакви, с прегръдки, с кученца, с усмивки, пред знамена....

Та:

ПУТИН НАЧАЛНИК НА БОЙКО ЛИ Е? НАЛИ БЯХА ЛОШИТЕ АМЕРИКАНЦИ?
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Въх нидей, бойко ще ти спре субсидиите :(
Оставка и да гласуваме за ДПС и БСП - да си доуправляват. Това ни е спасението !
 
От: От: От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсион

Кой ходи да кузирува на Обама и на ЦРУ бре? Да ти търся ли статии и факти. Уикилийкс колко неща изкараха и те или ти и на тях не вярваш?
Изобщо не се опивай с хумор да прикриеш малоумните си постове, ако обичаш.
Потърси си ти. Има всякакви, с прегръдки, с кученца, с усмивки, пред знамена....

Та:

ПУТИН НАЧАЛНИК НА БОЙКО ЛИ Е? НАЛИ БЯХА ЛОШИТЕ АМЕРИКАНЦИ?
 
От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсионни фондо

Я ги виж в каква поза са,все едно са го таковали.Освен това подозирам,че Ердоган се е разбрал с Путин още лятото,и просто е заповядал на Тиквун да прекрати ЮП.Не случайно физическия извършител е служебния министър.Мотивът за отказа на Русия е официалното писмо на служебния ни министър.Замисли се малко ;)
Да де ама тоя дето прекрати ЮП беше Орешарски след среща с американски сенатори.... Баш Орешарски замрази проекта след като ЕС имаха забележки.
 
От: От: От: Какво стана: Комунистите от Герб искат да национализират частните пенсион

Кой ходи да кузирува на Обама и на ЦРУ бре? Да ти търся ли статии и факти. Уикилийкс колко неща изкараха и те или ти и на тях не вярваш?

Не се отплесвай пак.

Няма значение на кое вярвам и на кое не.

Една среща и ръкуване нищо не значи. Една снимка нищо не значи. Набийте си го в главите.

Темата е за пенсионните фондове, а вие с Владко - бойкомразците пак се отплесвате, кой на кого бил слуга.

От 1000 години насам, българските управници са слуги на някой.
 

Горе