Какво мислите за бинарните опции?

От: Какво мислите за бинарните опции?

Аз играя с малко колкото да съм в бизнеса - минимален депозит $250, за 3 месеца съм около 900%+ от началния си капитал, но правих някои доста рискови "залози", и 1-2 пъти почти нулирах акаунта. Търпение и премерен риск трябва.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Що не вземеш да си пуснеш някаква опция за подаване на сигнали или да оперираш с акаунти на потребители от мен веднага имаш поне 100 процента от чистата месечна печалба с тези проценти за които говориш :D Че не мога да си намеря качествен дилър на сигнали ;)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Защото ме е страх да не зануля хората, както споменах на няколко пъти имах доста критични моменти и имаше и доза късмет
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

И кво стана? Има ли някой който да е изкарал някой лев от тия операции?

Рядкост е някой да изкара пари от хазарт (и да не ги изгуби).
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Байнъри опшъните са измислени от израелци с цел да се заобиколят законовите и религиозните забрани за хазарт. Реално комарджийте изпитват същото удоволствие както при хазарта, като плюса е че е разрешено в много повече държави за момента. Първите 1-2 години след навлизането на байнъри опшъните нямаше и органи за контрол. За това станаха и много популярни.

Байнъри опшънс брокерите непрекъснато звънят на клиентите си и ги навиват за допълнителни депозити, като обещават бонуси (понякога и до 200%) при нов депозит.

Също както при форекса, брокера манипулира цената. Ако някой клиент е флагнат като рисков (от риск мениджмънта на брокера), то той може да получава до 20 пункта по-лоша моментна цена. Също така печелившите опции веднага биват спирани от риск мениджмънт департмънта. От скоро дори в някой държави (например Япония) са забранени short term опциите (под 3 часа), тъй като при тях загубите за клиентите са най-големи (съответно и брокерите печелят най-много).
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Някой от вас пробвал ли е бинарните опции на стратегията с удвояването като при рулетката. Е тук няма да е точно кръгло удвояване, а и малко отгоре понеже печелите 70-80% от залога та трябва да се удвоява с малко повечко. Интересно ми е дали някой който го помръзва да следи толкова си е правил такъв експеримент с опциите на 10-20 минути. Търсих в нета ама нищо не намерих. Според мен тия бинарните опции са си точно хазартна игра печели губи, е вярно има и фактори дето могат да се следят ама при мен повече връзва като седна да ги пляскам както си ми е кеф :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Ти сериозно ли мислиш, че Мартингейл е валидна стратегия - това говори колко не си наясно с материята. Ако имаш неограничен ресурс ще е валиден Мартингейл.
Трябва ти 56% успеваемост само да си на нулата!
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Ти сериозно ли мислиш, че Мартингейл е валидна стратегия - това говори колко не си наясно с материята. Ако имаш неограничен ресурс ще е валиден Мартингейл.
Трябва ти 56% успеваемост само да си на нулата!

Да де това с ресурса е първото правило при тази стратегия, ако него не може да покриеш я пиши изгубена кауза. Ама все се мъча да хвана нещо като логика при тия бинарни опции като почна да си ги играя ей така качвам 400 долара за ден, после си викам чакай сега ще следя нещата анализи глупости и всичко се губи. А пък за сигналите дето дават в интернет разни брокери си е като с футболните прогнози може и да стане може и да не стана и не знам що ти го давам ама ти трябва да ми платиш :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Може да печелиш само ако си наясно с пазара как се движи, каква е психологията зад движението да можеш да го четеш и т.н. Ако го играеш тука има тука няма само ще губиш - това не е като футбола да играеш с коефициентите.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Когато на хората им дадат някакви числови прогнози, дори и ако са им казали, че прогнозите не са сигурни, те са по-склонни да рискуват. (Това е резултата от проучване.)
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Затова всеки сам трябва да провери цифрите сам!
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Не става въпрос дали цифрите се проверяват или не. Дори и когато човек знае, че цифрите не са верни е по-склонен да рискува (отколкото, ако не му се дават изобщо цифри).

Fat Tony did not believe in predictions. But he made big bucks predicting that some people - the predictors - would go bust. Why? Someone who predicts will be fragile to prediction errors. An overconfident pilot will eventually crash the plane. And numerical prediction leads people to take more risks. Fat Tony is antifragile because he takes a mirror image of his fragile prey. Fat Tony’s model is quite simple. He identifies fragilities, makes a bet on the collapse of the fragile unit.

https://sivers.org/book/Antifragile

Директна връзка към книгата на Талеб.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Е като правиш нещата, по правилният начин не е чудно че ще губиш.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Ей това е безбожна тъпотия :D
[video=youtube;53I1NF79Dhc]https://www.youtube.com/watch?v=53I1NF79Dhc[/video]
Викам да го пробвам по метода на тоя статистиката ми показа 0-6 с нарастващ залог, на 60 секунди винаги ми е куцо като пускам.

Сега го карам на същия принцип водя се по тула уж от брокерите и чакам пикови разминавания, примерно като са показали, че очакват нагоре, чакам да се качи до максимум през последните 10 часа и тогава залагам. За момента при тази стратегия е 5-2 при 100 залог, а и не играя на секунди, а на класическите.

Пак казвам аз си цъкам просто за кефа :D
 
Последно редактирано:
Здравейте всички. Наскоро се запознах много бегло с бинарните опции. Естествено играя на демо сметка.
Използвам Мартингейл. Знам че е хазарт, но реших да пробвам. И защото си пиша всичко - за 9 часа "цъкане" съм +$400.
Защо някои от вас мислят, че Мартингейл не може да проработи при бинарните опции? Само заради капитала, с който трябва да разполагаш в началото ли?
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Някой от вас пробвал ли е бинарните опции на стратегията с удвояването като при рулетката. Е тук няма да е точно кръгло удвояване, а и малко отгоре понеже печелите 70-80% от залога та трябва да се удвоява с малко повечко. Интересно ми е дали някой който го помръзва да следи толкова си е правил такъв експеримент с опциите на 10-20 минути. Търсих в нета ама нищо не намерих. Според мен тия бинарните опции са си точно хазартна игра печели губи, е вярно има и фактори дето могат да се следят ама при мен повече връзва като седна да ги пляскам както си ми е кеф :D
Здрасти. А имаш ли вече представа от това дали Мартингейл работи??? Само за това си мисля от известно време.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Ти сериозно ли мислиш, че Мартингейл е валидна стратегия - това говори колко не си наясно с материята. Ако имаш неограничен ресурс ще е валиден Мартингейл.
Трябва ти 56% успеваемост само да си на нулата!


Само първоначалния капитал ли е притеснителното според теб за Мартингейл да работи при бинарните?
 
Няма как да работи Мартингейл в реалния свят. Ако имаш безкраен капитал, в дългосрочен план (при достатъчно много залози) ще бъдеш с нулева печалба - това е най-добрият вариант. Само че ти нямаш безкраен капитал и съответно ще дойде поредица, след която няма да можеш да удвоиш. Ако успееш да изкараш нещо чрез Мартингейл, то това е чист късмет и няма да е задълго.
 
Няма как да работи Мартингейл в реалния свят. Ако имаш безкраен капитал, в дългосрочен план (при достатъчно много залози) ще бъдеш с нулева печалба - това е най-добрият вариант. Само че ти нямаш безкраен капитал и съответно ще дойде поредица, след която няма да можеш да удвоиш. Ако успееш да изкараш нещо чрез Мартингейл, то това е чист късмет и няма да е задълго.

Не разбирам защо казвате "на нула". Всяка печеливша позиция ще носи дадените 70-80%. /например на залог 1 евро - 1.80 евро... На залог 18 евро - 32.4... Т.е. винаги си с малко отгоре./ Стряскащия момент е колко дълга серия от НЕпечеливши можеш да си позволиш! Сметнал съм си, че в началото ще мога да имам серия от 8 поредни загуби и 9-тата трябва да е печеливша, иначе горя. До сега /на демо сметката, разбира се/ съм направил над 700 "залога" и само 4 пъти съм стигал до 6-ти залог, който е печелил.
Колкото и наивно да звучи - ако късмета не ми изневери - след още 3 пъти по толкова залози ще мога да си позволя и 9-ти пореден губещ.
ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС според мен е - дали може да се ВЯРВА на графиката на тези сайтове !!!!! Защото ако могат да я манипулират дори и за секунди - това значи, че стигне ли се до такива големи рискови залози - винаги могат да те порежат и да се почерпиш една студена вода.
Общо взето само това ме мъчи. Доколко графиката ще е абсолютно еднаква за всички играещи в дадения момент и дали могат да я манипулират!?!?!? Иначе е въпрос на избор дали да поемеш риска.
 
Това, че Мартингейл е ужасен за смятането само с тия проценти е най-малкото. Тия точки и демо сметки никога не съм ги харесвал, там дето не играеш с пари в повечето случай няма да играеш по същия начин с пари и то 10к пари примерно. Другото което е аз бинарните ги спрях като за един ден макс изкарах към $600, като залагах само на ниските нива 5 или 8 долара беше не помня вече и след това точно за един час загубих $700. За графите може да се намерят доста конспиративни мнения в интернет, но не ти пречи да отвориш няколко бинарни сайта и да сравняваш за тестове. А пък при демо сметките и софта съм на 100% убеден, че те бутат напред само и единствено с цел да вкараш кинтарите след това.
 

Горе