Какво мислите за бинарните опции?

От: Какво мислите за бинарните опции?

За новините и събитията влизай тук:
http://www.forexfactory.com/
или тук http://www.forexlive.com/

Най-добре е да си направиш туитър със следване ройтерс, снн, ббс, няколко форекс инфо сайта + няколко алтернативни медии и ставаш инфо агенция и ще знаеш всичко до няколко секунди :D

добре, мерси

следвам dailyfx и investing.com и от там поглеждам :D
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

Какви опции и с колко играеш на форекса, че и аз мисля да седна тия дни да си поиграя колкото за спорта. Пробвах веднъж с тия демо сметките на trader bg, ноо изобщо не ми е тръпка и интересно като не си играя с реални пари :D За бинарните опции и аз бях гледал, но като погледнеш възможната печалба по голям е шанса от евротофутбола да извадиш пари и изобщо не мисля да ги пробвам, но форекса ми е интересен и мисля да запълня малко време и да обогатя знания :)

Здрасти,
еми ако ти е да запълниш малко време - едва ли, аз също исках да разцъкам само ама се пристрастих много, с това лягам, с това ставам, за това чета и гледам в тубата 24 часа на ден :D Просто ми е много интересно, особено с форекса, който, както каза blackout е доста по-доходен от бинарните.
Макар, че на бинарните от няколко дена нямам една грешка, но играя само паралелно с форекса за което съм по-уверен. Днес мисля да заложа 500$ и да бягам от тоя сайт, твърде много адреналин :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

naprawo изкърти

на форекса ме е срам колко печеля :D, на бинарните ги обрах като пич, после ще кача скрин че сега е много напечено
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за бинарните опции?

ИЗВОД

Много зор с тия опции и загубено време, макар да съм на добър +, не мисля, че си струва нервите и времето, както беше споменато на форекс може да спечелите бая повече, както и реално направих, макар да почнах две седмици по-късно от тия простотии :shock:

Не се хващайте с тия бинарни опции, днес пускам за теглене и първо не мога да изтегля всичко наведнъж, второ половината на едно, половината на друго щото съм бил вкарал с webmoney пък после съм довкарал с кредитна карта и не можело сега на картата ала бала простотии

После за къв чеп ще ми звъни някаква да ме пита защо искам да си тегля парите? Ми щото ме боли уя за техния сайт, за тва не ми се занимава с тях :D Да не излезне човек на + от тия евреи бе ебаси
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Така си е изтелгянето на парите, направо като се сетя какви суми съм взимал от брокера си и само чувам едно "готово, няма проблем и т.н" :)
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

После за къв чеп ще ми звъни някаква да ме пита защо искам да си тегля парите? Ми щото ме боли уя за техния сайт, за тва не ми се занимава с тях :D Да не излезне човек на + от тия евреи бе ебаси

Ще имаш късмет, ако не ти искат да доказваш адрес (може да те накарат да покажеш сканирано копие на сметка за ток или нещо подобно). Понякога некоректните инвестиционни посредници го правят този номер когато някой иска да тегли пари (обаче при вкарване на пари не искат верификация, само при теглене - тарикати).

Съветът ми е да спреш със спекулацията, защото вече имаш симптоми на пристрастяване:

Здрасти,
еми ако ти е да запълниш малко време - едва ли, аз също исках да разцъкам само ама се пристрастих много, с това лягам, с това ставам, за това чета и гледам в тубата 24 часа на ден :D

Методът "студена пуйка" (cold turkey) е за препоръчване.
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

Методът "студена пуйка" (cold turkey) е за препоръчване.

Не са стигнали още до Златото на Маккена, les miserables, камо ли до пуйки.

[video=youtube;VxJesXhxMrI]http://www.youtube.com/watch?v=VxJesXhxMrI[/video]
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

Ще имаш късмет, ако не ти искат да доказваш адрес (може да те накарат да покажеш сканирано копие на сметка за ток или нещо подобно). Понякога некоректните инвестиционни посредници го правят този номер когато някой иска да тегли пари (обаче при вкарване на пари не искат верификация, само при теглене - тарикати).

Да, искаха и паспорт и адрес и всичко още като почнах да играя.. Ще видя кога ще дойдат

Нямам проблем с пристрастяването, просто ми е наистина интересно и опитвам да се уча, пък и изкарвам пари, което не ми е цел, понеже си имам друга работа, но пак е приятно, дори доста Поставил съм си цел да изкарам определено количество пари за 1 месец, просто да докажа на някого нещо, защото съм голям инат :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Когато дойде момента да вкараш още пари си помисли дали е добра идея да го направиш.

Въпрос на време е да започнеш да правиш повече губещи сделки.
 
От: От: Какво мислите за бинарните опции?

Когато дойде момента да вкараш още пари си помисли дали е добра идея да го направиш.

Въпрос на време е да започнеш да правиш повече губещи сделки.

Ще видим :) За сега търся още един брокер, просто да имам, защото си падам по скалпинга, а не по чакането. Имам достатъчно пари в акаунта, за да си позволя подобна стратегия, и доста добре работи за сега, но да се застраховам ще си направя още няколко акаунта в други брокери :D Рано е да обобщя за форекса, но с бинарните приключих:

6k5SyN5.png


Щот съм ларж им подарявам 14 цента, да пият една хладка вода :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Последно колко вкара и колко изкара?
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Получи ли в действителност парите си? Или все още чакаш транзакцията да се обработи?
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Имай впредвид,че скалперите са най-големия бич за всеки брокер,който не е ECN (почти всички български) тъй като директно скубеш от техния джоб с печалбите ти. Ако си дълготрайно печеливш задължително ще се сблъскаш с номерцата им (рекотиране слипидж и т.н )
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Получи ли в действителност парите си? Или все още чакаш транзакцията да се обработи?

Още чакам, днес ми звъняха пак да ми обясняват.
Пратих снимка на картата си с последните 4 цифри, която поискаха и би трябвало до няколко дни да дойдат
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Още чакам, днес ми звъняха пак да ми обясняват.
Пратих снимка на картата си с последните 4 цифри, която поискаха и би трябвало до няколко дни да дойдат

Абе тия би трябвало да печелят добри пари, имайки предвид колко хора губят, колко си спечелил че ти дават такъв зор. :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Абе тия би трябвало да печелят добри пари, имайки предвид колко хора губят, колко си спечелил че ти дават такъв зор. :D

До колкото намерих инфо в нета около 30 млн. $ на месец от загубите на новите играчи. Не зная, но не са малки със сигурност, имат реклама навсякъде, спонсор са на ювентус и работят една камара хора - аз лично общувах с около 6 човека - 1 българка, 2 рускини, 2 мъже руснаци и един англоговорящ, който вероятно отговаря за документите поне ми пише на английски какво да пращам.

А самия акаунт мениджър има по 30 мин на ден време да ме занимава и да обяснява, следователно има много като него. Днес ми обясняваше, че имали и форекс, какви са им предимставата и т.н. - не искат да ме пуснат просто.. След месец ме увещава да се върна ако форекса не ми хареса другаде, бонуси обещават, прайвът трейдинг екипи, вебинари и какво ли още не само и само да остана и да вкарам или пари или да не тегля.

Според мен са руски евреи - най-страшните :D
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Еми да, 30 млн.$ на месец не се печелят ей така.
 
От: Какво мислите за бинарните опции?

Един от големите форекс брокер за Октомври миналата година неговите клиенти направили 200 милиарда оборот или 2 милиона лота, средно ако правят по 2 пипса спред са 40 милиона приход - това са одитирани отчети за 24опъшна не ги знам ...
 

Горе