АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Да се изнасят от България, че ще ги изнесем на носилка, мръсни боклуци. Ама иначе, цял ден плюят по медиите, че Русия била виновна боклуци долни подадоха им уя от сащ и го налапаха да го дъвчат.
Вече стигнаха върха с опитите да провокират и натопят Русия,наглите американски боклуци,всичко ще излезе наяве.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Знаем, знаем, чели сме го тоя вестник.

Американците не са ходили на луната, американците сами са си бутнали кулите, американците пръскат с Чемитрейл (или кво му беше името). Сега и американците са свалили самолета, за да оправдаят насилието в Източна Украйна.

Доколкото знам така наречените бойци за свобода бяха почнали да губят позиции и да се изтеглят от някои области и краят им вече се виждаше. Така че няма особена логика в написаното.


Сега ще чакаме международното разследване да каже какво точно е станало. Естествено вие ще повярвате, само ако сочи Украйна като виновна. Ако сочи Русия виновна, ще почнат едни ревове как било манипулирано, ала-бала, познат репертоар.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е младежо ти нали правиш същото. Мяукаш как американците са мега супер яки и добри
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Знаем, знаем, чели сме го тоя вестник.

Американците не са ходили на луната, американците сами са си бутнали кулите, американците пръскат с Чемитрейл (или кво му беше името). Сега и американците са свалили самолета, за да оправдаят насилието в Източна Украйна.

Доколкото знам така наречените бойци за свобода бяха почнали да губят позиции и да се изтеглят от някои области и краят им вече се виждаше. Така че няма особена логика в написаното.


Сега ще чакаме международното разследване да каже какво точно е станало. Естествено вие ще повярвате, само ако сочи Украйна като виновна. Ако сочи Русия виновна, ще почнат едни ревове как било манипулирано, ала-бала, познат репертоар.

Зад твоя ник се крие или Огнян Минчев,или Асан Генов,или някой ревностен техен последовател.Опитваш се да убедиш всички,че черното не е черно а розово,а ако не го виждаме розово-сме далтонисти.Не се хаби,тази пропаганда твоята я слушаме и виждаме всеки ден по телевизията,радиото и повечето електронни медии. :)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Я и твоя, сме го чели много добре, ама е пълен с простотии. :D
Толкова сте ми смешници всички гробари, че направо не си струва да се занимава с вас човек. :lol:
Знаем, знаем, чели сме го тоя вестник.

Американците не са ходили на луната, американците сами са си бутнали кулите, американците пръскат с Чемитрейл (или кво му беше името). Сега и американците са свалили самолета, за да оправдаят насилието в Източна Украйна.

Доколкото знам така наречените бойци за свобода бяха почнали да губят позиции и да се изтеглят от някои области и краят им вече се виждаше. Така че няма особена логика в написаното.


Сега ще чакаме международното разследване да каже какво точно е станало. Естествено вие ще повярвате, само ако сочи Украйна като виновна. Ако сочи Русия виновна, ще почнат едни ревове как било манипулирано, ала-бала, познат репертоар.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е младежо ти нали правиш същото. Мяукаш как американците са мега супер яки и добри

Тц - вие мяукате как американците са най-лошите, а руснаците са най-добри.

Аз просто ви опонирам с факти и ви посочвам, че не точно така както си мислите.



Вие тотално отхвърляте всички факти и квото и да стане все американците са виновни.

Най-фрапиращия случай който съм ви дал са доскорошните войни в Югославия.

Чехия и Словакия се разделиха мирно и тихо. Сега и двете държави са в ЕС и двете държави ползват Еврото и двете държави са в Еврото и може да ходиш от едната държава в другата без проблеми, да живееш и работиш където си избереш.

Обаче Югославия се разпадна с войни където загинаха над 100 000 души - главно заради Милошевич, който беше на власт тогава. Едно диктаторче, което не можеше да проумее че другите държави искат сами да определят съдбата си.

И накрая пак американците и НАТО виновни щото са го бомбардирали и са спрели избиването на хората. Ама там са измрели над 30 000 сърби само и над 70 000 от другите.

А САЩ, НАТО и ООН от всички бомбардировки убиват по-малко от 2000 човека.


Аз ли не мога да смятам, вие ли не можете да смятате. Вие какво виждате и какви доводи изваждате - аз не мога да ги разбера. Кво им пречеше на Югословия да се раздели като Чехословакия - мирно и тихо.


Горното е най-фрапиращия пример за изопачаване на истината от вас - това тотално не мога да го разбера.


Айде несвврзаните бръщолевения за петрол, нафта, геополитика в Ирак, Сирия, Либия ги разбирам. Ама тука в Югославия нито петрол има, ни дявол. За чий им трябваше на американците да се месят освен да омиротворят региона не мога да разбера. И регионът е мирен за момента. Въпреки че има сини каски от ООН още дето пазят да не се избият.

Така че спрете със всякакви конспирации и погледнете фактите и доводите на различните участници в конфликтите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

На бас се хващам, че гледаш само двете боко тв, и четеш боко вестници. Ти заедно с още няколко от форума сте промити мозъци, и никога няма да се оправите....
Тц - вие мяукате как американците са най-лошите, а руснаците са най-добри.

Аз просто ви опонирам с факти и ви посочвам, че не точно така както си мислите.



Вие тотално отхвърляте всички факти и квото и да стане все американците са виновни.

Най-фрапиращия случай който съм ви дал са доскорошните войни в Югославия.

Чехия и Словакия се разделиха мирно и тихо. Сега и двете държави са в ЕС и двете държави ползват Еврото и двете държави са в Еврото и може да ходиш от едната държава в другата без проблеми, да живееш и работиш където си избереш.

Обаче Югославия се разпадна с войни където загинаха над 100 000 души - главно заради Милошевич, който беше на власт тогава. Едно диктаторче, което не можеше да проумее че другите държави искат сами да определят съдбата си.

И накрая пак американците и НАТО виновни щото са го бомбардирали и са спрели избиването на хората. Ама там са измрели над 30 000 сърби само и над 70 000 от другите.

А САЩ, НАТО и ООН от всички бомбардировки убиват по-малко от 2000 човека.


Аз ли не мога да смятам, вие ли не можете да смятате. Вие какво виждате и какви доводи изваждате - аз не мога да ги разбера. Кво им пречеше на Югословия да се раздели като Чехословакия - мирно и тихо.


Горното е най-фрапиращия пример за изопачаване на истината от вас - това тотално не мога да го разбера.


Айде несвврзаните бръщолевения за петрол, нафта, геополитика в Ирак, Сирия, Либия ги разбирам. Ама тука в Югославия нито петрол има, ни дявол. За чий им трябваше на американците да се месят освен да омиротворят региона не мога да разбера. И регионът е мирен за момента. Въпреки че има сини каски от ООН още дето пазят да не се избият.

Така че спрете със всякакви конспирации и погледнете фактите и доводите на различните участници в конфликтите.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Къде са тези факти така и не ги видях.

Даваш за пример Югославия цитирам:... че другите държави искат сами да определят съдбата си.... И според теб е ОК.Да речем съгласен съм.

Сега ми обясни защо Крим, Донецк и т.н не може да искат сами да определят съдбата си. Видимо си против това тяхно отделяне от Украйна, но пък се кефиш на отделянето на бившите югославски републики.

Достигам до следния извод: или озобщо си нямаш идея за какво говориш или нещо не си наред с главата....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Айде несвързаните бръщолевения за петрол, нафта, геополитика в Ирак, Сирия, Либия ги разбирам.


ХАХАХАХАХАХА човек тук окончателно ме убеди колко си зле. И за какво друго им е на САЩ да се влачат там? Я пог;едни внимателно и ми кажи след всяка "оморотворена демократично" държава и премахнта " диктатор" кой идват на власт - само крайно десни ислямизирани фракции ( яка демокрация)
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Къде са тези факти така и не ги видях.

Даваш за пример Югославия цитирам:... че другите държави искат сами да определят съдбата си.... И според теб е ОК.Да речем съгласен съм.

Сега ми обясни защо Крим, Донецк и т.н не може да искат сами да определят съдбата си. Видимо си против това тяхно отделяне от Украйна, но пък се кефиш на отделянето на бившите югославски републики.

Достигам до следния извод: или озобщо си нямаш идея за какво говориш или нещо не си наред с главата....


Къде съм казал такова нещо?


Върни се по-нагоре и виж какво съм писал.

Писах че ако искат да има мир - да влязат сини каски на ООН. Да се умиротворят нещата и след 2-3-5 години като се уталожи положението и животът се върне към нормалното да направят референдум - но честен референдум под юрисдикцията на ООН.

Ама Путкин не иска - щото знае че никой няма да гласува за самостоятелност. Те искат те да броят гласовете от референдума.


Единствено Крим има шанс да се отцепи с честен референдум.

В другите области руското влияние е много малко - я има 20-30% я не. Така че аз винаги съм за избори и допитване до хората какво искат - но да са честни, а не разни смешни дето да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли като гледаш как се прави референдум в Крим или в Източна Украйна - беше баси пародията. Всички им се изсмяха на театъра.


Писал съм го същото 3-страници назад. Върни се го намери.


И какво виждаш, ако нещата бяха спрели до отцепването на Крим - можеха да минат мирно и без санкции и без много протести. Ама Путкин му се прииска още - да го питаш що и той не знае.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Още едно пиронче в ковчега на долара:

Турция предложи на Русия да преминат към националните си валути при двустранните разплащания. Русия е на второ място сред външнотърговските партньори на Турция (след ЕС).
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

В сръбската чета в ЛНР вече има и един българин. Хвала!

Братислав Живкович: "Наш Четнички одред "Јован Шевић" је прерастао у Славјански четнички одред када нам се прикључио већ формиран Руски добровољачки одред. Сада нам се већ и прикључила и једна докторица Ања и један Бугарин. Заиста смо Славјански одред. У акцији око Луганског аеродрома смо имали укупно шест лакше рањених Срба и једног руса, Саша Клишња командира руског дела у нашем Одреду. Од шест четника тројица су сада у болници, једниг чека операција на обе ноге. остала тројица повређених су са нама у јединици а један је на поштеди док му се не санира рана на леђима. Долазак нових четника сам за сада стопирао јер смо у немогућности да их безбедно пребацимо на слободну територију. Они су спремни и чекају."
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

monkey.jpg



Последната тъпотия във връзка със сваления боинг: заловени били двама руски граждани коректировчици на стрелбата..... А коректировчици на стрелбата се използват само за наземни цели...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Най-разпространената (близка до реалността) версия във връзка със самолета за днес е следната (източникът е в МО на Страна 404, но колко е достоверен не се знае):

Отклоняването на маршрута е започнало още от поляците, украинските диспечери само са го насочили над зоната на АТО.

39_bbe061c0e523e42090795b3c7ff053c2.jpg


Обаче бук-ът или не е уцелил или е закачил съвсем леко Боинга (липсва само една ракета на снимките).

qY_QsOGMfEA.jpg


Докато укрите са се туткали, самолетът за 5 минути е успял да измине сериозно разстояние и вече е имало реална опасност да падне или да кацне на руска територия (където укрите нямаше да могат повлияят на разследването и на уликите).

«Самолёт добивали лёгкими ракетами «воздух-воздух»

Затова са се паникьосали и са почнали да стрелят и от самолетите с "въздух-въздух" (следите по корпуса са от такава ракета), само и само да успеят да го свалят преди руското въздушно пространство.

1405703307_1162258_original.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кой ще раследва сега това и кой държи черната кутия? Сигурно пилотите са разбрали какво става и са си казали нещо. Би трябвало черната кутия да хвърли яснота.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Кой ще раследва сега това и кой държи черната кутия? Сигурно пилотите са разбрали какво става и са си казали нещо. Би трябвало черната кутия да хвърли яснота.

Според международните разпоредби и двете досега открити черни кутии като част от доказателствения материал трябва да се анализират от службите на страната, във въздушното пространство на която е станала катастрофата. Тъй като ДНР и ЛНР не са признати, то това е Украйна (Страна 404). Представители на малайзийските авиалинии също трябва да бъдат допуснати до разследването, тъй като черните кутии са тяхна собственост, де факто специално за черните кутии те са с предимство.

Обаче, най-вероятно, при толкова заплетен случай (катастрофа над зона на военни действия) ще се създаде международна комисия под егидата на Международната Организация за Гражданска Авиация (International Civil Aviation Organization, ICAO) и черните кутии ще бъдат предадени на експертите от тази комисия.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щом представители на ДНР и ЛНР са ги окрили, надали ще ги предадат на Киевските власти. По скоро ще ги пратят първо в Русия за анализ, преди всички останали да ги анализират.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щом представители на ДНР и ЛНР са ги окрили, надали ще ги предадат на Киевските власти. По скоро ще ги пратят първо в Русия за анализ, преди всички останали да ги анализират.

Те вече ги предадоха, доколкото знам. А Лавров изрично съобщи, че Русия ще спази международните разпоредби и няма намерения да взима кутиите (независимо от това, че Пургин, вицепремиерът на ДНР, беше казал, че ще ги предаде на Москва).

Предполагам, че руснаците и американците и без това знаят какво точно се е случило. Над зоната на АТО постоянно има техни спътници, а когато е бил нацелен Боинга дори са патрулирали два Ауакса от ескадрата на НАТО в Черно море (единият е бил над Полша, а другият над Румъния) - те няма как да не са засекли какво точно е станало - разстоянието до мястото на катастрофата е пренебрежимо малко за техните възможности. А дали ще кажат някога и дали ще кажат точно истината е отделен въпрос.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Истината няма как да я кажат ще доведе до световен скандал и тотално осиране на хунтата и американците
 

Горе